U bevindt zich hier: Afdelingen » Noord-Holland » Kampioenen 2017-2018

Kampioenen Noord-Holland

Seizoen 2017-2018

Klasse

2e Divisie Vrouwen Senioren A-klasse
BC APOLLO A'dam VSE 1

Vrouwen Senioren Afdeling 1e Klasse A
Alkmaar Guardians VSE 1

Vrouwen Senioren Afdeling 2e Klasse A
BC APOLLO A'dam VSE 2

Vrouwen Senioren Afdeling 3e Klasse A
BV Amsterdam VSE 3

Vrouwen Senioren Afdeling 3e Klasse B
The Challengers VSE 2


2e Divisie Mannen Senioren A-klasse
BV Amsterdam MSE 1

Mannen Senioren Afdeling 1e Klasse A
BV Amsterdam MSE 2

Mannen Senioren Afdeling 2e Klasse A
The Challengers MSE 2

Mannen Senioren Afdeling 2e Klasse B
BV Amsterdam MSE 4

Mannen Senioren Afdeling 3e Klasse A
KTC MSE 2

Mannen Senioren Afdeling 3e Klasse B
BV Lisse MSE 2

Mannen Senioren Afdeling 4e Klasse A
Onze Gezellen MSE 5

Mannen Senioren Afdeling 4e Klasse B
BV Enkhuizen MSE 1

Mannen Senioren Afdeling 5e Klasse A
BV Early Bird MSE 3

Mannen Senioren Afdeling 5e Klasse B
BV Hoofddorp MSE 4


Vrouwen U22 Afdeling 2e Helft Competitie 1e Klasse A
VBC Akrides V20 1

Vrouwen U22 Afdeling 2e Helft Competitie 2e Klasse A
De Hoppers V20 1

Vrouwen U22 Afdeling 2e Helft Competitie 3e Klasse A
Volendam V20 1


Mannen U22 Afdeling 2e Helft Competitie 1e Klasse A
De Hoppers M22 1

Mannen U22 Afdeling 2e Helft Competitie 2e Klasse A
KTC M20 1

Mannen U22 Afdeling 2e Helft Competitie 3e Klasse A
Volendam M20 1

Mannen U22 Afdeling 2e Helft Competitie 4e Klasse A
The Lions M22 1

Mannen U22 Afdeling 2e Helft Competitie 5e Klasse A
BV Early Bird M22 2 of MBCA M20 2


2e Divisie Vrouwen U18 A-klasse
Landslake Lions V18 1


2e Divisie Mannen U18 A-klasse
BC Triple Threat M18 1

Mannen U18 Afdeling 2e Helft Competitie 1e Klasse A
Flashing Heiloo M18 1

Mannen U18 Afdeling 2e Helft Competitie 2e Klasse A
Onze Gezellen M18 1

Mannen U18 Afdeling 2e Helft Competitie 3e Klasse A
Harlemlakers M18 2

Mannen U18 Afdeling 2e Helft Competitie 4e Klasse A
BV Lisse M18 1

Mannen U18 Afdeling 2e Helft Competitie 5e Klasse A
The Challengers M18 1

Mannen U18 Afdeling 2e Helft Competitie 6e Klasse A
AMVJ-Amsterdam M18 1


Vrouwen U16 Afdeling 2e Helft Competitie 1e Klasse A
BS Leiden V14 1

Vrouwen U16 Afdeling 2e Helft Competitie 2e Klasse A
Break Out'88 V16 1

Vrouwen U16 Afdeling 2e Helft Competitie 3e Klasse A
Derba V14 1

Vrouwen U16 Afdeling 2e Helft Competitie 4e Klasse A
BV Hoofddorp V16 2

Vrouwen U16 Afdeling 2e Helft Competitie 5e Klasse A
Dozy BV Den Helder V14 2


2e Divisie Mannen U16 A-klasse
BC Triple Threat M16 1

Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie 1e Klasse A
BC Triple Threat M16 2

Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie 2e Klasse A
VBC Akrides M16 1

Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie 3e Klasse A
BC APOLLO A'dam M16 3

Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie 4e Klasse A
SV Christofoor M16 1

Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie 5e Klasse A
Racing Beverwijk M16 1

Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie 6e Klasse A
Mapleleaves M16 1

Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie 7e Klasse A
Blue Stars M16 2

Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie 8e Klasse A
Flevo Musketiers M16 3

Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie 9e Klasse A
KTC M16 3

Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie 10e Klasse A
Volendam M16 2


Gemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie 1e Klasse A
Derba X14 1

Gemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie 2e Klasse A
BC Triple Threat X14 2

Gemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie 3e Klasse A
The Challengers X14 1

Gemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie 4e Klasse A
BV Noordkop X14 2

Gemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie 5e Klasse A
LC Players X14 1

Gemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie 6e Klasse A
BV Hoofddorp X14 2

Gemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie 7e Klasse A
MBCA X14 4

Gemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie 8e Klasse A
BV Lisse X14 1

Gemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie 9e Klasse A
BC APOLLO A'dam X14 4

Gemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie 10e Klasse A
VBC Akrides X14 2


2e Divisie Mannen U12 A-klasse
MBCA M12 1

Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie 1e Klasse A
MBCA X12 2

Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie 2e Klasse A
BC APOLLO Amsterdam X12 1

Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie 3e Klasse A
BC Triple Threat X12 1

Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie 4e Klasse A
DWV X12 1

Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie 5e Klasse A
MBCA X12 4

Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie 6e Klasse A
VBC Akrides X12 1

Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie 7e Klasse A
Onze Gezellen X12 1

Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie 8e Klasse A
JBC/Noorderhaven X12 2

Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie 9e Klasse A
Racing Beverwijk X12 1

Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie 10e Klasse A
Flashing Heiloo X12 2

Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie 11e Klasse A
VBC Akrides X12 2

 

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF