U bevindt zich hier: Algemeen » Competities » Uitslagen & Standen » Competities

Standen Heren Eredivisie

#TeamPuntenGespeeldDoelsaldo
1GasTerra Flames6235616
2SPM Shoeters Den Bosch5635469
3Den Helder Kings4835238
4Zorg en Zekerheid Leiden Basketball4234217
5Landstede Basketbal4234218
6Matrixx Magixx3834247
7Aris Leeuwarden2435-249
8Rotterdam Basketbal College1434-488
9BC Apollo Amsterdam1435-546
10Maxxcom BSW635-722

De NBB is lidorganisatie van
FIBA, IWBF, en NOC*NSF

FIBA IWBF NOC*NSF