U bevindt zich hier: Competitie » Eredivisie » Play-offs 2016 » Play-offs 2012

Play-offs 2012

Vrouwen

Finale (best-of-7)

Stand in de finale serie 2 - 4 in het voordeel van ProBuild Lions
19-04-2012  20.00u Binnenland DS 1 - ProBuild Lions DS 1  67 - 82
21-04-2012  20.00u Binnenland DS 1 - ProBuild Lions DS 1  63 - 54
25-04-2012  20.00u ProBuild Lions DS 1 - Binnenland DS 1  57- 47
28-04-2012  19.30u ProBuild Lions DS 1 - Binnenland DS 1  61 - 66
01-05-2012  20.00u Binnenland DS 1 - ProBuild Lions DS 1   56 - 59
03-05-2012  20.00u ProBuild Lions DS 1 - Binnenland DS 1   62 -59

Halve finale ( best-of-5)

Probuild Lions wint de halve finale serie met 3-1
11-04-2012 20:30  B.V. Batouwe DS 1 57 - 65 ProBuild Lions DS 1
09-04-2012 16:00  ProBuild Lions DS 1 63 - 76 B.V. Batouwe DS 1
07-04-2012 19:30  B.V. Batouwe DS 1 73 - 79 ProBuild Lions DS 1
04-04-2012 20:30  ProBuild Lions DS 1 71 - 55 B.V. Batouwe DS 1

Binnenland wint de halve finale serie met 3-0
10-04-2012 20:00  Binnenland DS 1 71 - 59 STOL-Grasshoppers DS 1
07-04-2012 20:00  STOL-Grasshoppers DS 1 76 - 84 Binnenland DS 1
04-04-2012 20:00  Binnenland DS 1 67 - 46 STOL-Grasshoppers DS 1

Mannen

Zes teams nemen deel aan de play-offs
za. 14-04-12 is laatste speelronde van de reguliere competitie

De eerste ronde van de play-offs wordt gespeeld in twee poules
Poule A(1-3-6);
Poule B(2-4-5);
(gebaseerd op eindstand reguliere comp.)

Nummers 1 en 2 uit de poule gaan naar de halve finale

Eerste speelronde playoffs
Speelschema eerste ronde play-offs:

Poule A
Do. 19/4: EiffelTowers – Lasaulec Aris (20.00 uur)  92 - 71
Za. 21/4: ZZ Leiden – EiffelTowers (20.30 uur)   78 - 77
Di. 24/4: Lasaulec Aris – ZZ Leiden (20.00 uur)   55 - 87
Do. 26/4: Lasaulec Aris – EiffelTowers (20.00 uur)   91 - 61
Zo. 29/4: EiffelTowers – ZZ Leiden (16.00 uur)   89 - 65
Di. 1/5: ZZ Leiden – Lasaulec Aris (20.00 uur)  82 - 72

Poule B
Do. 19/4: Magixx – Landstede (20.00 uur)   80 -86
Za. 21/4: GasTerra – Magixx (19.30 uur)   85 - 63
Di. 24/4: Landstede – GasTerra (19.30 uur)   63 - 78
Do. 26/4: Landstede – Magixx (19.30 uur)   95 - 94
Za. 28/4: Magixx – GasTerra (20.00 uur)   86 - 77
Di. 1/5: GasTerra – Landstede (19.30 uur)  84 - 80

Halve Finale (Best-of-5)

Zorg en Zekerheid Leiden wint de serie met 3 - 1
03-05   (A1-B2) Zorg en Zekerheid Leiden - Landstede Zwolle  76-63
06-05   (B2-A1) Landstede Zwolle - Zorg en Zekerheid Leiden  72 - 76
08-05   (A1-B2) Zorg en Zekerheid Leiden - Landstede Zwolle   63 - 69
10-05    (B2-A1) Landstede Zwolle - Zorg en Zekerheid Leiden   43 - 62
 
EiffelTowers wint de serie met 3-2 
03-05   (B1-A2) GasTerra Flames - EiffelTowers Den Bosch  67 - 54
06-05   (A2-B1) EiffelTowers Den Bosch - GasTerra Flames  80 -54
08-05   (B1-A2) GasTerra Flames - EiffelTowers Den Bosch   72 - 49
10-05    (A2-B1) EiffelTowers Den Bosch - GasTerra Flames   81 - 74
13-05   15:00 (B1-A2) GasTerra Flames - EiffelTowers Den Bosch 73-74

Finale (Best-of-7). EiffelTowers leidt de serie met 3-1
(het team dat het hoogst is geëindigd in reguliere competitie heeft thuisvoordeel)

Game 1 (di 15 mei): ZZ Leiden - EiffelTowers Den Bosch 79-81
Game 2 (do 17 mei): EiffelTowers Den Bosch - ZZ Leiden 85-70
Game 3 (za 19 mei): ZZ Leiden - EiffelTowers Den Bosch 74-77
Game 4 (do 24 mei): EiffelTowers Den Bosch - ZZ Leiden 65-70
Game 5 (zo 27 mei): ZZ Leiden - EiffelTowers, Vijf Meihal (15.00 uur) *
Game 6 (do 31 mei): EiffelTowers - ZZ Leiden, Maaspoort (20.00 uur) *
Game 7 (zo 3 juni): ZZ Leiden - EiffelTowers, Vijf Meihal (15.00 uur) *

* indien noodzakelijk
 

 


 

Evenementen kalender

Bekijk foto's

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF