U bevindt zich hier: Competitie » NBB Finals & NJK » Final Four 2012

Final Four: de strijd om de nationale titels

Final Fours 2012

Bij de Final Four(s) wordt jaarlijks in diverse compeitities/klassen gestreden om de nationale titels. De finales van 2012 zijn op 5 en 6 mei gehouden in het Topsportcentrum Almere.

Uitslagen finales

Zaterdag 5 mei

VU20
: Lokomotief - STOL-Grashoppers 75-76
Mannen eerste divisie:  LIJFSTIJLcentrum Zeemacht - Habitop Orca’s 68-81
Mannen promotiedivisie: Binnenland - BC Apollo Amsterdam 52-64
Vrouwen promotiedivisie: De Groene Uilen - STOL-Grashoppers 2 71-53

Zondag 6 mei

MU14: Rotterdam Basketbal - Lokomotief 73-60
MU18: EiffelTowers Den Bosch - UBALL 71-73
MU16: Lokomotief - Harlemlakers 87-53
MU20: Almere Pioneers - EiffelTowers Den Bosch 53-64

Halve finales

27, 28 en 29 april (uit en thuis)
De hoogste geëindigde speelt eerst uit

Final Four Heren Promotiedivisie  
1 Binnenland 1
2 BC APOLLO A'dam 1
3 Cangeroes
4 Hoppers

28-04-2012  BC APOLLO A'dam HS 1 110 - 81 De Hoppers HS 1
28-04-2012  Binnenland HS 1 80 - 85 Cangeroes HS 1
26-04-2012  Cangeroes HS 1 48 - 64 Binnenland HS 1
26-04-2012  De Hoppers HS 1 60 - 65 BC APOLLO A'dam HS 1
  
Final Four Heren Eerste Divisie  
1 B.C. Virtus 1
2 EBBC 2

1 LIJFSTIJLcentrum Zeemacht 1
2 Habitop / Orca's 1

29-04-2012 LIJFSTIJLcentrum Zeemacht 92 - 43 EBBC HS 2
28-04-2012  B.C. Virtus HS 1 50 - 85 Habitop / Orca's HS 1
28-04-2012  EBBC HS 2 77 - 87 LIJFSTIJLcentrum Zeemacht
27-04-2012  Habitop / Orca's HS 1 87 - 67 B.C. Virtus HS 1
  
Final Four Dames Promotiedivisie  
De Groene Uilen 1
STOL-Grasshoppers 2
3  Cangeroes 1
4  Amazone 1

28-04-2012  De Groene Uilen DS 1 59 - 45 Amazone Utrecht Basketball DS 1
27-04-2012  STOL-Grasshoppers DS 2 94 - 71 Cangeroes DS 1
26-04-2012  Cangeroes DS 1 58 - 47 STOL-Grasshoppers DS 2
25-04-2012  Amazone Utrecht Basketball DS 1 54 - 70 De Groene Uilen DS 1
  
Final Four Jongens U20  
 1 Rotterdam Basketbal 1
 2 Almere Pioneers 1
 3 ZZ Leiden 1
 4 EiffelTowers Den Bosch

30-04-2012  Rotterdam Basketbal H0 1 76 - 89 EiffelTowers Den Bosch
29-04-2012  EiffelTowers Den Bosch 79 - 67 Rotterdam Basketbal H0 1
29-04-2012  Almere Pioneers H0 1 58 - 60 ZZ Leiden H0 1
27-04-2012  ZZ Leiden H0 1 48 - 58 Almere Pioneers H0 1
 
Final Four Jongens U18  
1 EiffelTowers Den Bosch 1
2  ZZ leiden 1
Uball 1
4  Basketball Stars Weert 1

02-05-2012  ZZ Leiden 67 - 80 UBALL J8 1
29-04-2012  EiffelTowers Den Bosch 66 - 57 Basketball Stars Weert J8 1
28-04-2012  UBALL J8 1 72 - 70 ZZ Leiden J8 1
28-04-2012  Basketball Stars Weert J8 1 52 - 54 EiffelTowers Den Bosch
  
Final Four Jongens U16  
1 Lokomotief
2 Harlemlakers 1
3The Black Eagles 1
4 Landstede Basketbal ZAC1 

29-04-2012 Lokomotief J6 1 108 - 44 Landstede Basketbal ZAC J6 1
29-04-2012 Harlemlakers J6 1 58 - 49 The Black Eagles J6 1
28-04-2012  The Black Eagles J6 1 59 - 62 Harlemlakers J6 1
21-04-2012  Landstede Basketbal ZAC J6 1 50 - 77 Lokomotief J6 1

Final Four Jongens U14  
1 Rotterdam Basketball 1
2 Lokomotief
3 BC APOLLO A'dam
4 Basketball Stars W

29-04-2012  Lokomotief J4 1 87 - 48 BC APOLLO A'dam J4 1
28-04-2012   Rotterdam Basketbal J4 1 72 - 50 Basketball Stars Weert J4 1
22-04-2012   BC APOLLO A'dam J4 1 54 - 66 Lokomotief J4 1
21-04-2012   Basketball Stars Weert J4 1 74 - 68 Rotterdam Basketbal J4 1

Final Four Meisjes U20  
1 Lokomotief 1
2 STOL-Grasshoppers D0 1
3 Almonte
4 Uball

03-05-2012 STOL-Grasshoppers D0 1 70 - 61 Almonte D0 1
29-04-2012  Lokomotief D0 1 63 - 46 UBALL D0 1
28-04-2012  Almonte D0 1 67 - 71 STOL-Grasshoppers D0 1
28-04-2012  UBALL D0 1 53 - 77 Lokomotief D0 1

  

 

 

Evenementen kalender

Bekijk foto's

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF