U bevindt zich hier: Competitie » NBB Finals & NJK » Final Four 2013

Final Four: de strijd om de nationale titels

De finales van 2013  zullen in de weken 17, 18 en 19 plaatsvinden. Waarvan week 19, 11 en 12 mei, het finaleweekend is.
De locatie van het finaleweekend is de IISPA hal in Almelo.

Adres van de sporthal:
IISPA
Stadionlaan 60
7606 JZ Almelo

De entree is €5 euro.
Kaarten zijn alleen op de dag zelf aan de kassa te koop. (geen online voorverkoop).

Finales

11 mei
12.00 Vrouwen U20 De Wit-Grasshoppers 1 - Eurosped Twente Ba 1  54-52
14.30 Vrouwen Promotie  BC APOLLO Amsterdam 1 - U.S. 1  65-58
17.00 Mannen Eerste Div.   The Jugglers 1 -  BC Vlissingen 1  80-66
19.30 Mannen Promotie    Martho Flexwerk / Orca's 1 -  Binnenland 1  74-53

12 mei
12.00 Mannen U14 Lokomotief 1 - Rotterdam Basketbal  58-60
14.30 Mannen U18 EiffelTowers Den Bosch 1 - Lokomotief 1  68-54
17.00 Mannen U16 Landstede Basketbal 1 - Basketball Stars W 1   63-67
19.30 Mannen U20 EiffelTowers Den Bosch 1 - UBALL 1  57-72

Halve finales - programma en uitslagen

Heren Promotiedivisie    
27-04-2013
1700  Cangeroes 1 -  Martho Flexwerk / Orca's 1   72-78
1600  Binnenland 1 -  De Groene Uilen 1   88-55
04-05-2013
2045  Martho Flexwerk / Orca's 1 -  Cangeroes 1     68-71
1300  De Groene Uilen 1 - Binnenland 1    55-35
        
Heren Eerste Divisie        
27-04-2013
2045 EBBC 2 - The Jugglers 1  83-85
28-04-2013
1600  CobraNova 1 - BC Vlissingen 1  60-73
04-05-2013
1400  BC Vlissingen 1 -  CobraNova 1     72-67
2030  The Jugglers 1 -  EBBC 2     81-73
       
Dames Promotiedivisie       
27-04-2013
2100  U.S. 1 -  Eurosped Twente Ba 1  63-66
1400  De Groene Uilen 1 -  BC APOLLO A'dam 1     71-56
04-05-2013
1600  Eurosped Twente Ba 1 -  U.S. 1     60-70
1500  BC APOLLO A'dam 1 - De Groene Uilen 1   64-47
       
Jongens U20 Eredivisie        
28-04-2013
1630  GasTerra Flames 1 - EiffelTowers Den Bosch 1   65-67
1830  UBALL 1 - Basketball Stars W 1     80-52
04-05-2013
1730  Basketball Stars W 1 - UBALL 1     88-75
1545  EiffelTowers Den Bosch 1 - GasTerra Flames 1     85-75
        
Jongens U18 Eredivisie       
28-04-2013
1600   Landstede Basketbal 1 -  EiffelTowers Den Bosch 1    59-72
1600  BC APOLLO A'dam 1 -  Lokomotief 1  61-73
4-05-2013
1330  EiffelTowers Den Bosch 1 -  Landstede Basketbal 1   63-52
1730  Lokomotief 1 - BC APOLLO A'dam 1   61-52
        
Jongens U16 Eredivisie        
27-04-2013
1500  In2Work Waterland 1 Landstede Basketbal 1  48-59
28-04-2013
1730  The Black Eagles 1 - Basketball Stars W 1    57-59
04-05-2013
1400 Landstede Basketbal 1 - In2Work Waterland 1     72-42
1515 Basketball Stars Weert 1 - The Black Eagles 1   73-53
       
Jongens U14 Eredivisie    
27-04-2013  
1700 Rotterdam Basketba 1 - BS Leiden 1     67-68
28-04-2013
1330  BC APOLLO A'dam 1 -  Lokomotief 1    43-47
04-05-2013
1330  Lokomotief 1 - BC APOLLO A'dam 1   55-43
1400  BS Leiden 1 - Rotterdam Basketbal 1   58-63 
        
Meisjes U20 Eredivisie   
02-05-2013    
1900 Dozy BV Den Helder 1 -  De Wit-Grasshopper 1     42-64
29-04-2013

1900 BC APOLLO A'dam 1 Eurosped Twente Ba 1    48-49
04-05-2013
1700  De Wit-Grasshopper 1 - Dozy BV Den Helder 1   54-51
05-05-2013
1415  Eurosped Twente Ba 1 -  BC APOLLO A'dam 1    70-57
 

Evenementen kalender

Bekijk foto's

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF