U bevindt zich hier: Competitie » NBB Finals & NJK » NBB Finals/Final Four 2014

Final Four 2014

NBB Finals 17 en 18 mei

17 mei
Finale Dames Promotiedivisie      -  Amazone  -  Almonte   69-62
Finale Heren Eerste Divisie          The Black Eagles -  CobraNova   91- 101
Finale Heren Promotiedivisie        -  Binnenland -  De Groene Uilen   48-52

18 mei
Finale Mannen U14                          -  BS Leiden -  Lokomotief  80-65
Finale Mannen U18                          -  Landstede Basketbal -  SPM Shoeters Den Bosch 56-61
Finale Mannen U16                          -  BC APOLLO A'dam - Lokomotief  107-92
Finale Mannen U20                          -  SPM Shoeters Den Bosch -  Den Helder Kings Noordkop  70-52

*(Finale Meisjes U20 -  Dozy BV Den Helder -  De Wit Grasshoppers verplaatst naar 30 mei - 20:00uur In Sporthallen Zuid)

Locatie:
Landstede Sportcentrum
Hogeland 10
8024 AZ Zwolle
Tel. 088 - 8508920
info@landstedesportcentrum.nl

Kaarten (geldig voor de hele dag),
Volwassenen -  5 euro
Jeugd t/m 12 jr -  3 euro  (op vertoon van legitimatie).

Kaarten zijn alleen verkrijgbaar aan de kassa.

Final Four Heren Promotiedivisie
za 10-05 Cangeroes HS 1 68 - 70 De Groene Uilen HS 1
za 03-05 Binnenland HS 1 57 - 61 Rotterdam Basketbal HS 2
za 03-05 De Groene Uilen HS 1 75 - 67 Cangeroes HS 1

Final Four Heren Eerste Divisie
za 10-05 VBC Akrides HS 1 63 - 73 CobraNova HS 1
za 10-05 The Black Eagles HS 1 81 - 76 BV Groningen HS 1
za 03-05 CobraNova HS 1 76 - 68 VBC Akrides HS 1
za 03-05 BV Groningen HS 1 88 - 95 The Black Eagles HS 1

Final Four Dames Promotiedivisie
09-05-2014 20:00 Amazone Utrecht Basketball DS 1 50 - 47 U.S. DS 1
03-05-2014 12:30 U.S. DS 1 56 - 56 Amazone Utrecht Basketball DS 1
03-05-2014 18:00 Almonte 53 - 54 BC Apollo Amsterdam
10-05-2014 20:00 BC Apollo Amsterdam 56 - 70 Almonte

Final Four Jongens U20 Eredivisie
10-05-2014 14:00 SPM Shoeters Den Bosch 74 - 71 GasTerra Flames H0 1
03-05-2014 15:00 Den Helder Kings Noordkop H0 1 60 - 65 Landstede Basketbal H0 1
03-05-2014 11:45 GasTerra Flames H0 1 63 - 70 SPM Shoeters Den Bosch

Final Four Jongens U18 Eredivisie
zo 11-05 SPM Shoeters Den Bosch 44 - 53 Harlemlakers J8 1
za 10-05 Basketball Academy Zwolle 71 - 57 Basketbal Academie Limburg J8 1
zo 04-05 Harlemlakers J8 1 61 - 71 SPM Shoeters Den Bosch
za 03-05 Basketbal Academie Limburg J8 1 64 - 84 Basketball Academy Zwolle

Final Four Mannen U16
zo 11-05 Lokomotief J6 1 87 - 64 BS Leiden J6 1
zo 11-05 BC APOLLO A'dam J6 1 77 - 83 Rotterdam Basketbal J6 1
za 03-05 Rotterdam Basketbal J6 1 81 - 89 BC APOLLO A'dam J6 1
za 03-05 BS Leiden J6 1 61 - 67 Lokomotief J6 1

Final Four Jongens U14 Eredivisie
11-05-2014 15:00 Lokomotief J4 1 78 - 72 Almere Pioneers J4 1
03-05-2014 14:00 BS Leiden J4 1 66 - 49 BC APOLLO A'dam J4 1
03-05-2014 13:30 Almere Pioneers J4 1 48 - 71 Lokomotief J4 1
27-04-2014 16:00 BC APOLLO A'dam J4 1 41 - 86 BS Leiden J4 1

Final Four Meisjes U20 Eredivisie
zo 11-05 Dozy BV Den Helder D0 1 79 - 68 BC APOLLO A'dam D0 1
vr 09-05 Binnenland D0 1 51 - 55 De Wit-Grasshoppers D0 1
vr 02-05 De Wit-Grasshoppers D0 1 74 - 46 Binnenland D0 1
vr 02-05 BC APOLLO A'dam D0 1 56 - 65 Dozy BV Den Helder D0 1

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF