U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities
Competitie
Afdeling Dames Senioren 1e klasse A
Afdeling Heren Senioren 1e klasse A
Afdeling Heren Senioren 1e klasse B
Afdeling Jongens Under 16 1e klasse A
Afgevaardigingtoernooi NJKM14
 
H
Heren Senioren 2e klasse A
Heren Senioren 2e klasse B
Heren Senioren 2e klasse C
Heren Senioren 3e klasse A
Heren Senioren 3e klasse B
Heren Senioren 3e klasse C
Heren Senioren 3e klasse D
Heren Senioren 4e klasse A
Heren Senioren 4e klasse B
Heren Senioren 4e klasse C
Heren Senioren 4e klasse D
 
J
J18 2e helft 4e klasse D
J18 2e helft 5e klasse A
 
M
M18 2e helft 2e klasse C
 
W
West Afdeling Dames Under 20/22 2e kl. 2de helft
West Afdeling Dames under 22-20-18 1e klasse A
West Afdeling Heren Senioren 1e klasse C
West Afdeling Heren Under 22 1e klasse A
West Afdeling Jongens Under 14 1e klasse A
West Afdeling Jongens Under 18 1e Klasse A
West Afdeling Meisjes under 16-14 1e klasse a
West Afdeling Under M6 2de helft 1e afd. A
West Dames Senioren 2e klasse A
West Dames Senioren 2e klasse B
West Dames Senioren 2e klasse C
West Dames Senioren 3e klasse A
West Dames Senioren 3e klasse B
West Dames Senioren 3e klasse C
West Dames Under 22 2e klasse A
West Heren Under 22-20 2e klasse A
West Heren Under 22-20 2e klasse B
West Heren Under 22-20 3e klasse A
West Heren Under 22-20 3e klasse B
West Heren Under 22-20 4e klasse A
West Heren Under 22-20 4e klasse B
West Heren Under 22/20 2e kl.A 2de helft
West Heren under 22/20 2e kl.B 2de helft
West Heren Under 22/20 3e kl.A 2de helft
West Heren Under 22/20 3e kl.B 2de helft
West Heren Under 22/20 3e kl.C 2de helft
West Heren Under 22/20 4e kl.A 2de helft
West Heren Under 22/20 4e kl.B 2de helft
West J14 2e helft 2e klasse A
West J14 2e helft 2e klasse B
West J14 2e helft 2e klasse C
West J14 2e helft 3e klasse A
West J14 2e helft 3e klasse B
West J14 2e helft 3e klasse C
West J14 2e helft 3e klasse D
West J14 2e helft 3e klasse E
West J14 2e helft 4e klasse A
West J14 2e helft 4e klasse B
West J14 2e helft 4e klasse C
West J14 2e helft 4e klasse D
West J14 2e helft 5e klasse A
West J14 2e helft 5e klasse B
West J14 2e helft 5e klasse C
West J14 2e helft 5e klasse D
West J16 2e helft 2e klasse A
West J16 2e helft 2e klasse B
West J16 2e helft 2e klasse C
West J16 2e helft 2e klasse D
West J16 2e helft 3e klasse A
West J16 2e helft 3e klasse B
West J16 2e helft 3e klasse C
West J16 2e helft 3e klasse D
West J16 2e helft 4e klasse A
West J16 2e helft 4e klasse B
West J16 2e helft 4e klasse C
West J16 2e helft 4e klasse D
West J16 2e helft 4e klasse E
West J16 2e helft 5e klasse A
West J18 2e helft 2e klasse A
West J18 2e helft 2e klasse B
West J18 2e helft 2e klasse C
West J18 2e helft 3e klasse A
West J18 2e helft 3e klasse B
West J18 2e helft 4e klasse A
West J18 2e helft 4e klasse B
West J18 2e helft 4e klasse C
West Jongens Under 14 2e klasse A
West Jongens Under 14 2e klasse B
West Jongens Under 14 2e klasse C
West Jongens Under 14 3e klasse A
West Jongens Under 14 3e klasse B
West Jongens Under 14 3e klasse C
West Jongens Under 14 3e klasse D
West Jongens Under 14 4e klasse A
West Jongens Under 14 4e klasse B
West Jongens Under 14 4e klasse C
West Jongens Under 14 4e klasse D
West Jongens Under 14 4e klasse E
West Jongens Under 14 5e klasse A
West Jongens Under 14 5e klasse B
West Jongens Under 14 5e klasse C
West Jongens Under 14 5e klasse D
West Jongens Under 16 2e klasse A
West Jongens Under 16 2e klasse B
West Jongens Under 16 2e klasse C
West Jongens Under 16 3e klasse A
West Jongens Under 16 3e klasse B
West Jongens Under 16 3e klasse C
West Jongens Under 16 3e klasse D
West Jongens Under 16 3e klasse E
West Jongens Under 16 4e klasse A
West Jongens Under 16 4e klasse B
West Jongens Under 16 4e klasse C
West Jongens Under 16 4e klasse D
West Jongens Under 16 5e klasse A
West Jongens Under 16 5e klasse B
West Jongens Under 18 2e klasse A
West Jongens Under 18 2e klasse B
West Jongens Under 18 3e klasse A
West Jongens Under 18 3e klasse B
West Jongens Under 18 3e klasse C
West Jongens Under 18 3e klasse D
West Jongens Under 18 3e klasse E
West Jongens Under 18 4e klasse A
West Jongens Under 18 4e klasse B
West Jongens Under 18 4e klasse C
West Jongens Under 18 4e klasse D
West Jongens Under 18 5e klasse A
West Jongens Under 18 5e klasse B
West M14 2e helft 2e klasse A
West M14 2e helft 2e klasse B
West M14 2e helft 3e klasse A
West M14 2e helft 3e klasse B
West M14 2e helft 3e klasse C
West M16 2e helft 2e klasse A
West M16 2e helft 2e klasse B
West M16 2e helft 2e klasse C
West M16 2e helft 3e klasse A
West M16 2e helft 3e klasse B
West M18 2e helft 2e klasse A
West M18 2e helft 2e klasse B
West M18 2e helft 3e klasse A
West M18 2e helft 3e klasse B
West Meisjes Under 12 2e klasse A
West Meisjes Under 14 2e klasse A
West Meisjes Under 14 2e klasse B
West Meisjes Under 14 3e klasse A
West Meisjes Under 14 4e klasse A
West Meisjes Under 14 4e klasse B
West Meisjes Under 16 2e klasse A
West Meisjes Under 16 2e klasse B
West Meisjes Under 16 3e klasse A
West Meisjes Under 16 3e klasse B
West Meisjes Under 16 4e klasse A
West Meisjes Under 18 2e klasse A
West Meisjes Under 18 2e klasse B
West Meisjes Under 18 3e klasse A
West Meisjes Under 18 3e klasse B
West Meisjes Under 18 4 klasse A
West Mixed Under 10 2e klasse A
West Mixed Under 10 2e klasse B
West Mixed Under 10 3e klasse A
West Mixed Under 10 3e klasse B
West Mixed Under 10 4e klasse A
West Mixed Under 10 4e klasse B
West Mixed Under 10 5e klasse A
West Mixed Under 10 5e klasse B
West Mixed Under 12 2e klasse A
West Mixed Under 12 2e klasse B
West Mixed Under 12 3e klasse A
West Mixed Under 12 3e klasse B
West Mixed Under 12 3e klasse C
West Mixed Under 12 3e klasse D
West Mixed Under 12 3e klasse E
West Mixed Under 12 4 klasse D
West Mixed Under 12 4e klasse A
West Mixed Under 12 4e klasse B
West Mixed Under 12 4e klasse C
West Mixed Under 12 5e klasse A
West Mixed Under 12 5e klasse B
West Mixed Under 12 5e klasse C
West Mixed Under 12 5e klasse D
West Mixed Under 12 5e klasse E
West Mixed Under 12 5e klasse F
West X10 2e helft 2e klasse A
West X10 2e helft 3e klasse A
West X10 2e helft 3e klasse B
West X10 2e helft 3e klasse C
West X10 2e helft 4e klasse A
West X10 2e helft 4e klasse B
West X10 2e helft 5e klasse A
West X10 2e helft 5e klasse B
West X10 2e helft 5e klasse C
West X12 2e helft 1e klasse A
West X12 2e helft 2e klasse A
West X12 2e helft 2e Klasse B
West X12 2e helft 3e klasse A
West X12 2e helft 3e klasse B
West X12 2e helft 3e klasse C
West X12 2e helft 3e klasse D
West X12 2e helft 3e klasse E
West X12 2e helft 4e klasse A
West X12 2e helft 4e klasse B
West X12 2e helft 4e klasse C
West X12 2e helft 4e klasse D
West X12 2e helft 4e klasse E
West X12 2e helft 5e klasse A
West X12 2e helft 5e klasse B
West X12 2e helft 5e klasse C
West X12 2e helft 5e klasse D
West X12 2e helft 5e klasse E
West X12 2e helft 5e klasse F

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF