U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

Mannen Senioren 2e Divisie - Mannen Senioren Landelijk - Poule C


zondag 24 februari 2019Locatie
17:00S.B.U. MSE 1Zoebas MSE 1Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
zaterdag 2 maart 2019Locatie
19:00Zoebas MSE 1Woodpeckers MSE 1Noordhove, Zoetermeer
 
zondag 3 maart 2019Locatie
17:00S.B.U. MSE 1Punch MSE 2Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
zaterdag 9 maart 2019Locatie
13:15CBV Binnenland MSE 2Punch MSE 2De Driesprong, Barendrecht
19:00BC Utrecht Cangeroes MSE 1Crackerjacks MSE 1Sporthal Lunetten, Utrecht
20:15Utrecht Bull's MSE 1BCE'78 MSE 1Galgenwaard, Utrecht
 
zondag 10 maart 2019Locatie
15:00Woodpeckers MSE 1Zoebas MSE 1De Slinger, Houten
17:00New Stars MSE 1EBV Baros MSE 1Sporthal De Waterlelie, Nieuwegein
 
zaterdag 16 maart 2019Locatie
12:30Punch MSE 2New Stars MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
16:15BCE'78 MSE 1CBV Binnenland MSE 2De Peppel, Ede gld
16:30D.B.V. Rowic MSE 2Utrecht Bull's MSE 1Sportboulevard, Dordrecht
19:00Zoebas MSE 1S.B.U. MSE 1Noordhove, Zoetermeer
20:00Crackerjacks MSE 1Woodpeckers MSE 1Zielhorst, Amersfoort
 
zaterdag 23 maart 2019Locatie
16:15CBV Binnenland MSE 2D.B.V. Rowic MSE 2De Driesprong, Barendrecht
17:00New Stars MSE 1BCE'78 MSE 1Sporthal De Waterlelie, Nieuwegein
20:00Crackerjacks MSE 1Zoebas MSE 1Zielhorst, Amersfoort
20:15Utrecht Bull's MSE 1S.B.U. MSE 1Galgenwaard, Utrecht
 
zondag 24 maart 2019Locatie
15:00Woodpeckers MSE 1EBV Baros MSE 1De Slinger, Houten
16:00BC Utrecht Cangeroes MSE 1Punch MSE 2Sporthal Lunetten, Utrecht
 
zaterdag 30 maart 2019Locatie
14:30Punch MSE 2Woodpeckers MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
15:15EBV Baros MSE 1Crackerjacks MSE 1Woudestein, Rotterdam
16:15BCE'78 MSE 1BC Utrecht Cangeroes MSE 1De Peppel, Ede gld
18:30D.B.V. Rowic MSE 2New Stars MSE 1Sportboulevard, Dordrecht
19:00Zoebas MSE 1Utrecht Bull's MSE 1Noordhove, Zoetermeer
 
zaterdag 6 april 2019Locatie
15:15EBV Baros MSE 1Zoebas MSE 1Woudestein, Rotterdam
15:45CBV Binnenland MSE 2Utrecht Bull's MSE 1De Driesprong, Barendrecht
17:00BC Utrecht Cangeroes MSE 1D.B.V. Rowic MSE 2Sporthal Lunetten, Utrecht
 
zondag 7 april 2019Locatie
14:30Crackerjacks MSE 1Punch MSE 2Zielhorst, Amersfoort
15:00Woodpeckers MSE 1BCE'78 MSE 1De Slinger, Houten
18:45New Stars MSE 1S.B.U. MSE 1Sporthal De Waterlelie, Nieuwegein
 
zaterdag 13 april 2019Locatie
12:30Punch MSE 2EBV Baros MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
16:15BCE'78 MSE 1Crackerjacks MSE 1De Peppel, Ede gld
18:30D.B.V. Rowic MSE 2Woodpeckers MSE 1Sportboulevard, Dordrecht
19:00Zoebas MSE 1CBV Binnenland MSE 2Noordhove, Zoetermeer
20:15Utrecht Bull's MSE 1New Stars MSE 1Galgenwaard, Utrecht
 
zondag 14 april 2019Locatie
17:00S.B.U. MSE 1BC Utrecht Cangeroes MSE 1Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
zaterdag 20 april 2019Locatie
16:30Punch MSE 2CBV Binnenland MSE 2Sportcentr.TU Delft, Delft
 
zondag 30 juni 2019Locatie
08:30BC Utrecht Cangeroes MSE 1EBV Baros MSE 1Sporthal Lunetten, Utrecht

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF