U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

Dutch Basketball League - Mannen Senioren Landelijk - Poule A


zondag 18 november 2018Locatie
18:00Basketbal Academie Limburg MSE 1Donar MSE 1Boshoven, Weert
19:30Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1APOLLO Amsterdam MSE 1Vijf Meihal, Leiden
 
donderdag 22 november 2018Locatie
19:45Feyenoord Basketball MSE 1Landstede Basketbal MSE 1Topsportcentrum, Rotterdam
20:00Aris Leeuwarden MSE 1Donar MSE 1Kalverdijkje, Leeuwarden
20:00Basketbal Academie Limburg MSE 1APOLLO Amsterdam MSE 1Boshoven, Weert
20:00Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1Dutch Windmills MSE 1Vijf Meihal, Leiden
 
zaterdag 24 november 2018Locatie
16:00APOLLO Amsterdam MSE 1Aris Leeuwarden MSE 1Apollohal, Amsterdam
19:30Landstede Basketbal MSE 1Den Helder Suns MSE 1Topsporthal Landstede, Zwolle
20:00New Heroes MSE 1Donar MSE 1De Maaspoort, 's-hertogenbosch
20:00Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1Basketbal Academie Limburg MSE 1Vijf Meihal, Leiden
 
zondag 25 november 2018Locatie
16:00Dutch Windmills MSE 1Feyenoord Basketball MSE 1Sportboulevard, Dordrecht
 
dinsdag 27 november 2018Locatie
19:30Donar MSE 1Den Helder Suns MSE 1Martiniplaza, Groningen
 
donderdag 6 december 2018Locatie
19:30Den Helder Suns MSE 1Dutch Windmills MSE 1Sportlaan, Den helder
19:30Donar MSE 1Landstede Basketbal MSE 1Martiniplaza, Groningen
19:45Feyenoord Basketball MSE 1Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1Topsportcentrum, Rotterdam
20:00Basketbal Academie Limburg MSE 1Aris Leeuwarden MSE 1Boshoven, Weert
20:00New Heroes MSE 1APOLLO Amsterdam MSE 1De Maaspoort, 's-hertogenbosch
 
zaterdag 8 december 2018Locatie
19:30Den Helder Suns MSE 1Feyenoord Basketball MSE 1Sportlaan, Den helder
20:00APOLLO Amsterdam MSE 1Landstede Basketbal MSE 1Apollohal, Amsterdam
20:00Aris Leeuwarden MSE 1Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1Kalverdijkje, Leeuwarden
 
zondag 9 december 2018Locatie
16:00Dutch Windmills MSE 1Donar MSE 1Sportboulevard, Dordrecht
18:00Basketbal Academie Limburg MSE 1New Heroes MSE 1Boshoven, Weert
 
donderdag 13 december 2018Locatie
19:30Landstede Basketbal MSE 1New Heroes MSE 1Topsporthal Landstede, Zwolle
20:00Dutch Windmills MSE 1Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1Sportboulevard, Dordrecht
 
zaterdag 15 december 2018Locatie
20:00Aris Leeuwarden MSE 1New Heroes MSE 1Kalverdijkje, Leeuwarden
20:00Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1Den Helder Suns MSE 1Vijf Meihal, Leiden
20:30Feyenoord Basketball MSE 1Donar MSE 1Topsportcentrum, Rotterdam
 
zondag 16 december 2018Locatie
14:00Landstede Basketbal MSE 1Basketbal Academie Limburg MSE 1Topsporthal Landstede, Zwolle
16:00Dutch Windmills MSE 1APOLLO Amsterdam MSE 1Sportboulevard, Dordrecht
 
vrijdag 21 december 2018Locatie
20:00APOLLO Amsterdam MSE 1Feyenoord Basketball MSE 1Apollohal, Amsterdam
 
zaterdag 22 december 2018Locatie
20:00Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1New Heroes MSE 1Vijf Meihal, Leiden
 
zondag 23 december 2018Locatie
14:00Landstede Basketbal MSE 1Aris Leeuwarden MSE 1Topsporthal Landstede, Zwolle
16:00Basketbal Academie Limburg MSE 1Dutch Windmills MSE 1Boshoven, Weert
 
maandag 31 december 2018Locatie
08:30Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1Donar MSE 1Vijf Meihal, Leiden
 
donderdag 3 januari 2019Locatie
19:30Den Helder Suns MSE 1APOLLO Amsterdam MSE 1Sportlaan, Den helder
19:45Feyenoord Basketball MSE 1Basketbal Academie Limburg MSE 1Topsportcentrum, Rotterdam
20:00Aris Leeuwarden MSE 1Dutch Windmills MSE 1Kalverdijkje, Leeuwarden
20:00Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1Donar MSE 1Vijf Meihal, Leiden
 
zaterdag 5 januari 2019Locatie
16:00APOLLO Amsterdam MSE 1Donar MSE 1Apollohal, Amsterdam
20:00Aris Leeuwarden MSE 1Feyenoord Basketball MSE 1Kalverdijkje, Leeuwarden
 
zondag 6 januari 2019Locatie
14:00Landstede Basketbal MSE 1Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1Topsporthal Landstede, Zwolle
16:00Basketbal Academie Limburg MSE 1Den Helder Suns MSE 1Boshoven, Weert
16:00Dutch Windmills MSE 1New Heroes MSE 1Sportboulevard, Dordrecht
 
dinsdag 8 januari 2019Locatie
20:00New Heroes MSE 1Landstede Basketbal MSE 1De Maaspoort, 's-hertogenbosch
 
donderdag 10 januari 2019Locatie
19:30Donar MSE 1Dutch Windmills MSE 1Martiniplaza, Groningen
20:00New Heroes MSE 1Basketbal Academie Limburg MSE 1De Maaspoort, 's-hertogenbosch
 
zaterdag 12 januari 2019Locatie
19:30Donar MSE 1Basketbal Academie Limburg MSE 1Martiniplaza, Groningen
20:00New Heroes MSE 1Feyenoord Basketball MSE 1De Maaspoort, 's-hertogenbosch
20:00Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1APOLLO Amsterdam MSE 1Vijf Meihal, Leiden
20:30Den Helder Suns MSE 1Aris Leeuwarden MSE 1Sportlaan, Den helder
 
zondag 13 januari 2019Locatie
16:00Dutch Windmills MSE 1Landstede Basketbal MSE 1Sportboulevard, Dordrecht
 
zaterdag 19 januari 2019Locatie
20:00APOLLO Amsterdam MSE 1Basketbal Academie Limburg MSE 1Apollohal, Amsterdam
20:00New Heroes MSE 1Den Helder Suns MSE 1De Maaspoort, 's-hertogenbosch
 
zondag 20 januari 2019Locatie
14:00Landstede Basketbal MSE 1Feyenoord Basketball MSE 1Topsporthal Landstede, Zwolle
16:00Aris Leeuwarden MSE 1Donar MSE 1Kalverdijkje, Leeuwarden
16:00Dutch Windmills MSE 1Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1Sportboulevard, Dordrecht
 
zaterdag 26 januari 2019Locatie
19:30Den Helder Suns MSE 1Landstede Basketbal MSE 1Sportlaan, Den helder
19:30Donar MSE 1New Heroes MSE 1Martiniplaza, Groningen
20:00Aris Leeuwarden MSE 1APOLLO Amsterdam MSE 1Kalverdijkje, Leeuwarden
20:30Feyenoord Basketball MSE 1Dutch Windmills MSE 1Alexanderhal, Rotterdam
 
zondag 27 januari 2019Locatie
16:00Basketbal Academie Limburg MSE 1Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1Boshoven, Weert
 
zaterdag 2 februari 2019Locatie
16:00APOLLO Amsterdam MSE 1New Heroes MSE 1Apollohal, Amsterdam
19:30Donar MSE 1Landstede Basketbal MSE 1Martiniplaza, Groningen
20:00Aris Leeuwarden MSE 1Basketbal Academie Limburg MSE 1Kalverdijkje, Leeuwarden
20:00Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1Feyenoord Basketball MSE 1Vijf Meihal, Leiden
 
zondag 3 februari 2019Locatie
16:00Dutch Windmills MSE 1Den Helder Suns MSE 1Sportboulevard, Dordrecht
 
donderdag 7 februari 2019Locatie
19:30Den Helder Suns MSE 1New Heroes MSE 1Sportlaan, Den helder
 
zaterdag 9 februari 2019Locatie
20:00Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1Aris Leeuwarden MSE 1Vijf Meihal, Leiden
 
zondag 10 februari 2019Locatie
14:00Landstede Basketbal MSE 1APOLLO Amsterdam MSE 1Topsporthal Landstede, Zwolle
14:30Feyenoord Basketball MSE 1Den Helder Suns MSE 1Topsportcentrum, Rotterdam
16:00Basketbal Academie Limburg MSE 1New Heroes MSE 1Boshoven, Weert
16:00Dutch Windmills MSE 1Donar MSE 1Sportboulevard, Dordrecht
 
zaterdag 16 februari 2019Locatie
19:30Den Helder Suns MSE 1Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1Sportlaan, Den helder
19:30Donar MSE 1Feyenoord Basketball MSE 1Martiniplaza, Groningen
20:00APOLLO Amsterdam MSE 1Dutch Windmills MSE 1Apollohal, Amsterdam
 
zondag 17 februari 2019Locatie
16:00Basketbal Academie Limburg MSE 1Landstede Basketbal MSE 1Boshoven, Weert
 
dinsdag 19 februari 2019Locatie
20:00New Heroes MSE 1Aris Leeuwarden MSE 1De Maaspoort, 's-hertogenbosch
 
zaterdag 2 maart 2019Locatie
19:30Den Helder Suns MSE 1Donar MSE 1Sportlaan, Den helder
19:45Feyenoord Basketball MSE 1APOLLO Amsterdam MSE 1Topsportcentrum, Rotterdam
20:00Aris Leeuwarden MSE 1Landstede Basketbal MSE 1Kalverdijkje, Leeuwarden
20:00New Heroes MSE 1Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1De Maaspoort, 's-hertogenbosch
 
zondag 3 maart 2019Locatie
16:00Dutch Windmills MSE 1Basketbal Academie Limburg MSE 1Sportboulevard, Dordrecht
 
woensdag 6 maart 2019Locatie
20:00Aris Leeuwarden MSE 1Dutch Windmills MSE 1Kalverdijkje, Leeuwarden
 
donderdag 7 maart 2019Locatie
19:30Donar MSE 1Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1Martiniplaza, Groningen
19:30Landstede Basketbal MSE 1New Heroes MSE 1Topsporthal Landstede, Zwolle
20:00APOLLO Amsterdam MSE 1Den Helder Suns MSE 1Apollohal, Amsterdam
20:00Basketbal Academie Limburg MSE 1Feyenoord Basketball MSE 1Boshoven, Weert
 
zaterdag 9 maart 2019Locatie
16:00APOLLO Amsterdam MSE 1Donar MSE 1Apollohal, Amsterdam
19:30Den Helder Suns MSE 1Basketbal Academie Limburg MSE 1Sportlaan, Den helder
19:45Feyenoord Basketball MSE 1Aris Leeuwarden MSE 1Topsportcentrum, Rotterdam
20:00Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1Landstede Basketbal MSE 1Vijf Meihal, Leiden
 
dinsdag 12 maart 2019Locatie
20:00New Heroes MSE 1Dutch Windmills MSE 1De Maaspoort, 's-hertogenbosch
 
dinsdag 19 maart 2019Locatie
20:00Aris Leeuwarden MSE 1Den Helder Suns MSE 1Kalverdijkje, Leeuwarden
 
donderdag 21 maart 2019Locatie
19:30Landstede Basketbal MSE 1Dutch Windmills MSE 1Topsporthal Landstede, Zwolle
19:45Feyenoord Basketball MSE 1New Heroes MSE 1Topsportcentrum, Rotterdam
20:00APOLLO Amsterdam MSE 1Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1Apollohal, Amsterdam
20:00Basketbal Academie Limburg MSE 1Donar MSE 1Boshoven, Weert
 
zaterdag 23 maart 2019Locatie
19:30Den Helder Suns MSE 1New Heroes MSE 1Sportlaan, Den helder
19:30Donar MSE 1Aris Leeuwarden MSE 1Martiniplaza, Groningen
19:45Feyenoord Basketball MSE 1Landstede Basketbal MSE 1Topsportcentrum, Rotterdam
20:00Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1Dutch Windmills MSE 1Vijf Meihal, Leiden
 
zondag 24 maart 2019Locatie
16:00Basketbal Academie Limburg MSE 1APOLLO Amsterdam MSE 1Boshoven, Weert
 
zaterdag 30 maart 2019Locatie
19:30Landstede Basketbal MSE 1Den Helder Suns MSE 1Topsporthal Landstede, Zwolle
20:00APOLLO Amsterdam MSE 1Aris Leeuwarden MSE 1Apollohal, Amsterdam
20:00Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1Basketbal Academie Limburg MSE 1Vijf Meihal, Leiden
 
zondag 31 maart 2019Locatie
16:00Dutch Windmills MSE 1Feyenoord Basketball MSE 1Sportboulevard, Dordrecht
 
donderdag 4 april 2019Locatie
19:30Basketbal Academie Limburg MSE 1Aris Leeuwarden MSE 1Boshoven, Weert
20:00New Heroes MSE 1Donar MSE 1De Maaspoort, 's-hertogenbosch
 
zaterdag 6 april 2019Locatie
19:30Den Helder Suns MSE 1Dutch Windmills MSE 1Sportlaan, Den helder
19:30Landstede Basketbal MSE 1Donar MSE 1Topsporthal Landstede, Zwolle
19:45Feyenoord Basketball MSE 1Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1Topsportcentrum, Rotterdam
20:00New Heroes MSE 1APOLLO Amsterdam MSE 1De Maaspoort, 's-hertogenbosch
 
donderdag 11 april 2019Locatie
20:00New Heroes MSE 1Basketbal Academie Limburg MSE 1De Maaspoort, 's-hertogenbosch
 
zaterdag 13 april 2019Locatie
16:00APOLLO Amsterdam MSE 1Landstede Basketbal MSE 1Apollohal, Amsterdam
19:30Den Helder Suns MSE 1Feyenoord Basketball MSE 1Sportlaan, Den helder
19:30Donar MSE 1Dutch Windmills MSE 1Martiniplaza, Groningen
20:00Aris Leeuwarden MSE 1Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1Kalverdijkje, Leeuwarden
 
donderdag 18 april 2019Locatie
19:30Landstede Basketbal MSE 1Basketbal Academie Limburg MSE 1Topsporthal Landstede, Zwolle
19:45Feyenoord Basketball MSE 1Donar MSE 1Topsportcentrum, Rotterdam
20:00Aris Leeuwarden MSE 1New Heroes MSE 1Kalverdijkje, Leeuwarden
20:00Dutch Windmills MSE 1APOLLO Amsterdam MSE 1Sportboulevard, Dordrecht
20:00Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1Den Helder Suns MSE 1Vijf Meihal, Leiden
 
zaterdag 20 april 2019Locatie
16:00APOLLO Amsterdam MSE 1Feyenoord Basketball MSE 1Apollohal, Amsterdam
18:00Basketbal Academie Limburg MSE 1Dutch Windmills MSE 1Boshoven, Weert
19:30Donar MSE 1Den Helder Suns MSE 1Martiniplaza, Groningen
20:00Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1New Heroes MSE 1Vijf Meihal, Leiden
 
zondag 21 april 2019Locatie
14:00Landstede Basketbal MSE 1Aris Leeuwarden MSE 1Topsporthal Landstede, Zwolle
 
donderdag 25 april 2019Locatie
19:30Den Helder Suns MSE 1APOLLO Amsterdam MSE 1Sportlaan, Den helder
19:30Donar MSE 1Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1Martiniplaza, Groningen
19:45Feyenoord Basketball MSE 1Basketbal Academie Limburg MSE 1Topsportcentrum, Rotterdam
20:00Dutch Windmills MSE 1Aris Leeuwarden MSE 1Sportboulevard, Dordrecht
20:00New Heroes MSE 1Landstede Basketbal MSE 1De Maaspoort, 's-hertogenbosch
 
zondag 28 april 2019Locatie
16:00Aris Leeuwarden MSE 1Feyenoord Basketball MSE 1Kalverdijkje, Leeuwarden
16:00Den Helder Suns MSE 1Basketbal Academie Limburg MSE 1Sportlaan, Den helder
16:00Donar MSE 1APOLLO Amsterdam MSE 1Martiniplaza, Groningen
16:00Dutch Windmills MSE 1New Heroes MSE 1Sportboulevard, Dordrecht
16:00Landstede Basketbal MSE 1Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1Topsporthal Landstede, Zwolle
 
dinsdag 30 april 2019Locatie
20:00Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1Aris Leeuwarden MSE 1Vijf Meihal, Leiden

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF