U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

Mannen Senioren Promotiedivisie - Mannen Senioren Landelijk - Poule A


zaterdag 2 maart 2019Locatie
16:00Almere Pioneers MSE 1BV Groningen MSE 1Almere Poort, Almere
16:00De Groene Uilen MSE 1UBALL MSE 1Willem-Alexander Sportcentrum, Groningen
17:00Punch MSE 1Racing Beverwijk MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
 
zondag 3 maart 2019Locatie
15:00Harlemlakers MSE 1Almere Pioneers MSE 1Calandhal Hal 2, Amsterdam
 
woensdag 6 maart 2019Locatie
20:00BS Leiden MSE 1Solar systemen-Grasshoppers MSE 1Sportzaal Houtkwartier, Leiden
 
zaterdag 9 maart 2019Locatie
17:00Punch MSE 1Dreamfields Dolphins MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
17:30BS Leiden MSE 1De Groene Uilen MSE 1Sportzaal Houtkwartier, Leiden
19:30BV Groningen MSE 1Harlemlakers MSE 1Oude ALO, Groningen
19:30Lokomotief MSE 1Solar systemen-Grasshoppers MSE 1Van Zweedenhal, Rijswijk zh
20:00MSV/Zeemacht MSE 1CobraNova MSE 1de Brug, Den helder
20:00UBALL MSE 1Almere Pioneers MSE 1Sportcentrum Oudenrijn, Vleuten
20:30Racing Beverwijk MSE 1Red Giants MSE 1De Walvis, Beverwijk
 
zaterdag 16 maart 2019Locatie
16:00Almere Pioneers MSE 1Dreamfields Dolphins MSE 1Almere Poort, Almere
18:00CobraNova MSE 1BS Leiden MSE 1Forum Kwadraat, Voorburg
18:00De Groene Uilen MSE 1BV Groningen MSE 1Willem-Alexander Sportcentrum, Groningen
20:00Red Giants MSE 1MSV/Zeemacht MSE 1Sporthal Ezinge, Meppel
20:00UBALL MSE 1Lokomotief MSE 1Sportcentrum Oudenrijn, Vleuten
20:30Solar systemen-Grasshoppers MSE 1Racing Beverwijk MSE 1Cleyn Duin, Katwijk zh
 
zondag 17 maart 2019Locatie
16:00Harlemlakers MSE 1Punch MSE 1Calandhal Hal 2, Amsterdam
 
zaterdag 23 maart 2019Locatie
17:00Punch MSE 1De Groene Uilen MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
17:30BS Leiden MSE 1Red Giants MSE 1Sportzaal Houtkwartier, Leiden
17:45Dreamfields Dolphins MSE 1Harlemlakers MSE 1Sportcentrum De Schaapskooi, Bemmel
18:00MSV/Zeemacht MSE 1Solar systemen-Grasshoppers MSE 1de Brug, Den helder
19:00Lokomotief MSE 1Almere Pioneers MSE 1Van Zweedenhal, Rijswijk zh
20:30Racing Beverwijk MSE 1UBALL MSE 1De Walvis, Beverwijk
 
zondag 24 maart 2019Locatie
16:45BV Groningen MSE 1CobraNova MSE 1Oude ALO, Groningen
 
zaterdag 30 maart 2019Locatie
16:00Almere Pioneers MSE 1Harlemlakers MSE 1Almere Poort, Almere
18:00CobraNova MSE 1Punch MSE 1Forum Kwadraat, Voorburg
18:15Solar systemen-Grasshoppers MSE 1BS Leiden MSE 1Cleyn Duin, Katwijk zh
19:15Lokomotief MSE 1Racing Beverwijk MSE 1Van Zweedenhal, Rijswijk zh
20:00De Groene Uilen MSE 1Dreamfields Dolphins MSE 1Willem-Alexander Sportcentrum, Groningen
20:00Red Giants MSE 1BV Groningen MSE 1Sporthal Ezinge, Meppel
20:00UBALL MSE 1MSV/Zeemacht MSE 1Sportcentrum Oudenrijn, Vleuten
 
zaterdag 6 april 2019Locatie
17:00Punch MSE 1Red Giants MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
17:30BS Leiden MSE 1UBALL MSE 1Sportzaal Houtkwartier, Leiden
17:45Dreamfields Dolphins MSE 1CobraNova MSE 1Sportcentrum De Schaapskooi, Bemmel
18:30BV Groningen MSE 1Solar systemen-Grasshoppers MSE 1Oude ALO, Groningen
20:00MSV/Zeemacht MSE 1Lokomotief MSE 1de Brug, Den helder
20:30Racing Beverwijk MSE 1Almere Pioneers MSE 1De Walvis, Beverwijk
21:00Harlemlakers MSE 1De Groene Uilen MSE 1Calandhal Hal 2, Amsterdam
 
zaterdag 13 april 2019Locatie
16:00Almere Pioneers MSE 1De Groene Uilen MSE 1Almere Poort, Almere
17:00Punch MSE 1Solar systemen-Grasshoppers MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
18:00CobraNova MSE 1Harlemlakers MSE 1Forum Kwadraat, Voorburg
18:00MSV/Zeemacht MSE 1Racing Beverwijk MSE 1de Brug, Den helder
19:00Lokomotief MSE 1BS Leiden MSE 1Van Zweedenhal, Rijswijk zh
20:00Red Giants MSE 1Dreamfields Dolphins MSE 1Sporthal Ezinge, Meppel
20:00UBALL MSE 1BV Groningen MSE 1Sportcentrum Oudenrijn, Vleuten
 
zondag 14 april 2019Locatie
16:00Punch MSE 1BV Groningen MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
 
zondag 30 juni 2019Locatie
08:30Racing Beverwijk MSE 1BS Leiden MSE 1De Walvis, Beverwijk

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF