U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

Mannen Senioren Promotiedivisie - Mannen Senioren Landelijk - Poule A


zaterdag 20 oktober 2018Locatie
18:00CobraNova MSE 1Lokomotief MSE 1Forum Kwadraat, Voorburg
18:00Harlemlakers MSE 1MSV/Zeemacht MSE 1Calandhal Hal 2, Amsterdam
 
zaterdag 27 oktober 2018Locatie
15:00Punch MSE 1Almere Pioneers MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
17:00Lokomotief MSE 1Red Giants MSE 1Van Zweedenhal, Rijswijk zh
17:30BS Leiden MSE 1Harlemlakers MSE 1Sportzaal Houtkwartier, Leiden
18:00BV Groningen MSE 1Dreamfields Dolphins MSE 1Oude ALO, Groningen
18:00MSV/Zeemacht MSE 1De Groene Uilen MSE 1de Brug, Den helder
19:30UBALL MSE 1Solar systemen-Grasshoppers MSE 1Sportcentrum Oudenrijn, Vleuten
20:30Racing Beverwijk MSE 1CobraNova MSE 1De Walvis, Beverwijk
 
zaterdag 3 november 2018Locatie
16:00Almere Pioneers MSE 1UBALL MSE 1Almere Poort, Almere
16:00Harlemlakers MSE 1BV Groningen MSE 1Calandhal Hal 2, Amsterdam
17:45Dreamfields Dolphins MSE 1Punch MSE 1Sportcentrum De Schaapskooi, Bemmel
18:00CobraNova MSE 1MSV/Zeemacht MSE 1Forum Kwadraat, Voorburg
18:00Solar systemen-Grasshoppers MSE 1Lokomotief MSE 1Cleyn Duin, Katwijk zh
19:45De Groene Uilen MSE 1BS Leiden MSE 1Willem-Alexander Sportcentrum, Groningen
20:00Red Giants MSE 1Racing Beverwijk MSE 1Sporthal Ezinge, Meppel
 
zaterdag 10 november 2018Locatie
17:00Punch MSE 1Harlemlakers MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
17:30BS Leiden MSE 1CobraNova MSE 1Sportzaal Houtkwartier, Leiden
19:15Lokomotief MSE 1UBALL MSE 1Van Zweedenhal, Rijswijk zh
20:00MSV/Zeemacht MSE 1Red Giants MSE 1de Brug, Den helder
20:30Dreamfields Dolphins MSE 1Almere Pioneers MSE 1Sportcentrum De Schaapskooi, Bemmel
20:30Racing Beverwijk MSE 1Solar systemen-Grasshoppers MSE 1De Walvis, Beverwijk
 
zondag 11 november 2018Locatie
16:45BV Groningen MSE 1De Groene Uilen MSE 1Oude ALO, Groningen
 
zaterdag 24 november 2018Locatie
16:00Almere Pioneers MSE 1Lokomotief MSE 1Almere Poort, Almere
19:45De Groene Uilen MSE 1Punch MSE 1Willem-Alexander Sportcentrum, Groningen
20:00Red Giants MSE 1BS Leiden MSE 1Sporthal Ezinge, Meppel
20:00UBALL MSE 1Racing Beverwijk MSE 1Sportcentrum Oudenrijn, Vleuten
21:00Harlemlakers MSE 1Dreamfields Dolphins MSE 1Calandhal Hal 2, Amsterdam
21:00Solar systemen-Grasshoppers MSE 1MSV/Zeemacht MSE 1Cleyn Duin, Katwijk zh
 
zondag 25 november 2018Locatie
17:00CobraNova MSE 1BV Groningen MSE 1Forum Kwadraat, Voorburg
 
vrijdag 30 november 2018Locatie
20:30Racing Beverwijk MSE 1Lokomotief MSE 1De Walvis, Beverwijk
 
zaterdag 1 december 2018Locatie
17:00Punch MSE 1CobraNova MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
17:30BS Leiden MSE 1Solar systemen-Grasshoppers MSE 1Sportzaal Houtkwartier, Leiden
17:45Dreamfields Dolphins MSE 1De Groene Uilen MSE 1Sportcentrum De Schaapskooi, Bemmel
18:00MSV/Zeemacht MSE 1UBALL MSE 1de Brug, Den helder
21:00BV Groningen MSE 1Red Giants MSE 1Oude ALO, Groningen
21:00Harlemlakers MSE 1Almere Pioneers MSE 1Calandhal Hal 2, Amsterdam
 
zaterdag 8 december 2018Locatie
18:00CobraNova MSE 1Dreamfields Dolphins MSE 1Forum Kwadraat, Voorburg
19:30Lokomotief MSE 1MSV/Zeemacht MSE 1Van Zweedenhal, Rijswijk zh
19:45De Groene Uilen MSE 1Harlemlakers MSE 1Willem-Alexander Sportcentrum, Groningen
19:45Solar systemen-Grasshoppers MSE 1BV Groningen MSE 1Cleyn Duin, Katwijk zh
20:00Red Giants MSE 1Punch MSE 1Sporthal Ezinge, Meppel
20:00UBALL MSE 1BS Leiden MSE 1Sportcentrum Oudenrijn, Vleuten
 
zondag 9 december 2018Locatie
16:00Almere Pioneers MSE 1Racing Beverwijk MSE 1Almere Waterwijk, Almere
 
zaterdag 15 december 2018Locatie
16:00Harlemlakers MSE 1CobraNova MSE 1Calandhal Hal 2, Amsterdam
17:00BS Leiden MSE 1Lokomotief MSE 1Sportzaal Houtkwartier, Leiden
17:45Dreamfields Dolphins MSE 1Red Giants MSE 1Sportcentrum De Schaapskooi, Bemmel
18:15Solar systemen-Grasshoppers MSE 1Punch MSE 1Cleyn Duin, Katwijk zh
19:45De Groene Uilen MSE 1Almere Pioneers MSE 1Willem-Alexander Sportcentrum, Groningen
20:30Racing Beverwijk MSE 1MSV/Zeemacht MSE 1De Walvis, Beverwijk
 
zondag 16 december 2018Locatie
16:45BV Groningen MSE 1UBALL MSE 1Oude ALO, Groningen
 
zaterdag 22 december 2018Locatie
12:15De Groene Uilen MSE 1CobraNova MSE 1Willem-Alexander Sportcentrum, Groningen
 
maandag 31 december 2018Locatie
08:30Punch MSE 1BV Groningen MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
08:30Racing Beverwijk MSE 1BS Leiden MSE 1De Walvis, Beverwijk
08:30Red Giants MSE 1UBALL MSE 1Sporthal Ezinge, Meppel
08:30Solar systemen-Grasshoppers MSE 1Almere Pioneers MSE 1Cleyn Duin, Katwijk zh
 
zaterdag 5 januari 2019Locatie
16:00Almere Pioneers MSE 1MSV/Zeemacht MSE 1Almere Poort, Almere
16:00Harlemlakers MSE 1Red Giants MSE 1Calandhal Hal 2, Amsterdam
17:00BS Leiden MSE 1Racing Beverwijk MSE 1Sportzaal Houtkwartier, Leiden
21:00Dreamfields Dolphins MSE 1Solar systemen-Grasshoppers MSE 1Sportcentrum De Schaapskooi, Bemmel
 
zondag 6 januari 2019Locatie
16:45BV Groningen MSE 1Lokomotief MSE 1Oude ALO, Groningen
 
zaterdag 12 januari 2019Locatie
08:30Racing Beverwijk MSE 1BV Groningen MSE 1De Walvis, Beverwijk
16:00Almere Pioneers MSE 1CobraNova MSE 1Almere Poort, Almere
19:30Solar systemen-Grasshoppers MSE 1Harlemlakers MSE 1Cleyn Duin, Katwijk zh
19:30UBALL MSE 1Dreamfields Dolphins MSE 1Sportcentrum Oudenrijn, Vleuten
20:00MSV/Zeemacht MSE 1BS Leiden MSE 1de Brug, Den helder
20:00Red Giants MSE 1De Groene Uilen MSE 1Sporthal Ezinge, Meppel
21:00Lokomotief MSE 1Punch MSE 1Van Zweedenhal, Rijswijk zh
 
zaterdag 19 januari 2019Locatie
17:45Dreamfields Dolphins MSE 1Lokomotief MSE 1Sportcentrum De Schaapskooi, Bemmel
18:00CobraNova MSE 1Red Giants MSE 1Forum Kwadraat, Voorburg
19:45De Groene Uilen MSE 1Solar systemen-Grasshoppers MSE 1Willem-Alexander Sportcentrum, Groningen
20:45BV Groningen MSE 1MSV/Zeemacht MSE 1Oude ALO, Groningen
 
zondag 20 januari 2019Locatie
16:00Almere Pioneers MSE 1BS Leiden MSE 1Almere Poort, Almere
16:00Harlemlakers MSE 1UBALL MSE 1Calandhal Hal 2, Amsterdam
 
zaterdag 26 januari 2019Locatie
18:00MSV/Zeemacht MSE 1Punch MSE 1de Brug, Den helder
19:00BS Leiden MSE 1BV Groningen MSE 1Sportzaal Houtkwartier, Leiden
19:00Lokomotief MSE 1Harlemlakers MSE 1Van Zweedenhal, Rijswijk zh
19:30UBALL MSE 1De Groene Uilen MSE 1Sportcentrum Oudenrijn, Vleuten
19:45Solar systemen-Grasshoppers MSE 1CobraNova MSE 1Cleyn Duin, Katwijk zh
20:00Red Giants MSE 1Almere Pioneers MSE 1Sporthal Ezinge, Meppel
20:30Racing Beverwijk MSE 1Dreamfields Dolphins MSE 1De Walvis, Beverwijk
 
zaterdag 2 februari 2019Locatie
16:00Almere Pioneers MSE 1BV Groningen MSE 1Almere Poort, Almere
17:00Punch MSE 1BS Leiden MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
17:45Dreamfields Dolphins MSE 1MSV/Zeemacht MSE 1Sportcentrum De Schaapskooi, Bemmel
18:00CobraNova MSE 1UBALL MSE 1Forum Kwadraat, Voorburg
19:45De Groene Uilen MSE 1Lokomotief MSE 1Willem-Alexander Sportcentrum, Groningen
20:00Red Giants MSE 1Solar systemen-Grasshoppers MSE 1Sporthal Ezinge, Meppel
21:00Harlemlakers MSE 1Racing Beverwijk MSE 1Calandhal Hal 2, Amsterdam
 
vrijdag 8 februari 2019Locatie
20:00Racing Beverwijk MSE 1De Groene Uilen MSE 1De Walvis, Beverwijk
 
zaterdag 9 februari 2019Locatie
16:00Almere Pioneers MSE 1Solar systemen-Grasshoppers MSE 1Almere Poort, Almere
17:30BS Leiden MSE 1Dreamfields Dolphins MSE 1Sportzaal Houtkwartier, Leiden
19:00Lokomotief MSE 1CobraNova MSE 1Van Zweedenhal, Rijswijk zh
19:30MSV/Zeemacht MSE 1Harlemlakers MSE 1de Brug, Den helder
20:00UBALL MSE 1Red Giants MSE 1Sportcentrum Oudenrijn, Vleuten
 
zondag 10 februari 2019Locatie
16:45BV Groningen MSE 1Punch MSE 1Oude ALO, Groningen
 
zaterdag 16 februari 2019Locatie
16:00Almere Pioneers MSE 1Punch MSE 1Almere Poort, Almere
17:45Dreamfields Dolphins MSE 1BV Groningen MSE 1Sportcentrum De Schaapskooi, Bemmel
18:00CobraNova MSE 1Racing Beverwijk MSE 1Forum Kwadraat, Voorburg
18:00De Groene Uilen MSE 1MSV/Zeemacht MSE 1Willem-Alexander Sportcentrum, Groningen
18:15Solar systemen-Grasshoppers MSE 1UBALL MSE 1Cleyn Duin, Katwijk zh
20:00Red Giants MSE 1Lokomotief MSE 1Sporthal Ezinge, Meppel
20:30Harlemlakers MSE 1BS Leiden MSE 1Calandhal Hal 2, Amsterdam
 
zaterdag 23 februari 2019Locatie
15:00Punch MSE 1UBALL MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
19:30Dreamfields Dolphins MSE 1BS Leiden MSE 1Sportcentrum De Schaapskooi, Bemmel
 
zaterdag 2 maart 2019Locatie
16:00De Groene Uilen MSE 1UBALL MSE 1Willem-Alexander Sportcentrum, Groningen
17:00Punch MSE 1Racing Beverwijk MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
 
zaterdag 9 maart 2019Locatie
17:00Punch MSE 1Dreamfields Dolphins MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
17:30BS Leiden MSE 1De Groene Uilen MSE 1Sportzaal Houtkwartier, Leiden
19:00Lokomotief MSE 1Solar systemen-Grasshoppers MSE 1Van Zweedenhal, Rijswijk zh
19:30BV Groningen MSE 1Harlemlakers MSE 1Oude ALO, Groningen
20:00MSV/Zeemacht MSE 1CobraNova MSE 1de Brug, Den helder
20:00UBALL MSE 1Almere Pioneers MSE 1Sportcentrum Oudenrijn, Vleuten
20:30Racing Beverwijk MSE 1Red Giants MSE 1De Walvis, Beverwijk
 
zaterdag 16 maart 2019Locatie
16:00Almere Pioneers MSE 1Dreamfields Dolphins MSE 1Almere Poort, Almere
18:00CobraNova MSE 1BS Leiden MSE 1Forum Kwadraat, Voorburg
18:00De Groene Uilen MSE 1BV Groningen MSE 1Willem-Alexander Sportcentrum, Groningen
20:00Red Giants MSE 1MSV/Zeemacht MSE 1Sporthal Ezinge, Meppel
20:00UBALL MSE 1Lokomotief MSE 1Sportcentrum Oudenrijn, Vleuten
20:30Solar systemen-Grasshoppers MSE 1Racing Beverwijk MSE 1Cleyn Duin, Katwijk zh
 
zondag 17 maart 2019Locatie
16:00Harlemlakers MSE 1Punch MSE 1Calandhal Hal 2, Amsterdam
 
zaterdag 23 maart 2019Locatie
17:00Punch MSE 1De Groene Uilen MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
17:30BS Leiden MSE 1Red Giants MSE 1Sportzaal Houtkwartier, Leiden
17:45Dreamfields Dolphins MSE 1Harlemlakers MSE 1Sportcentrum De Schaapskooi, Bemmel
18:00MSV/Zeemacht MSE 1Solar systemen-Grasshoppers MSE 1de Brug, Den helder
19:00Lokomotief MSE 1Almere Pioneers MSE 1Van Zweedenhal, Rijswijk zh
20:30Racing Beverwijk MSE 1UBALL MSE 1De Walvis, Beverwijk
 
zondag 24 maart 2019Locatie
16:45BV Groningen MSE 1CobraNova MSE 1Oude ALO, Groningen
 
zaterdag 30 maart 2019Locatie
16:00Almere Pioneers MSE 1Harlemlakers MSE 1Almere Poort, Almere
18:00CobraNova MSE 1Punch MSE 1Forum Kwadraat, Voorburg
18:15Solar systemen-Grasshoppers MSE 1BS Leiden MSE 1Cleyn Duin, Katwijk zh
19:15Lokomotief MSE 1Racing Beverwijk MSE 1Van Zweedenhal, Rijswijk zh
20:00De Groene Uilen MSE 1Dreamfields Dolphins MSE 1Willem-Alexander Sportcentrum, Groningen
20:00Red Giants MSE 1BV Groningen MSE 1Sporthal Ezinge, Meppel
20:00UBALL MSE 1MSV/Zeemacht MSE 1Sportcentrum Oudenrijn, Vleuten
 
zaterdag 6 april 2019Locatie
17:00Punch MSE 1Red Giants MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
17:30BS Leiden MSE 1UBALL MSE 1Sportzaal Houtkwartier, Leiden
17:45Dreamfields Dolphins MSE 1CobraNova MSE 1Sportcentrum De Schaapskooi, Bemmel
18:30BV Groningen MSE 1Solar systemen-Grasshoppers MSE 1Oude ALO, Groningen
20:00MSV/Zeemacht MSE 1Lokomotief MSE 1de Brug, Den helder
20:30Racing Beverwijk MSE 1Almere Pioneers MSE 1De Walvis, Beverwijk
21:00Harlemlakers MSE 1De Groene Uilen MSE 1Calandhal Hal 2, Amsterdam
 
zaterdag 13 april 2019Locatie
16:00Almere Pioneers MSE 1De Groene Uilen MSE 1Almere Poort, Almere
17:00Punch MSE 1Solar systemen-Grasshoppers MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
18:00CobraNova MSE 1Harlemlakers MSE 1Forum Kwadraat, Voorburg
18:00MSV/Zeemacht MSE 1Racing Beverwijk MSE 1de Brug, Den helder
19:00Lokomotief MSE 1BS Leiden MSE 1Van Zweedenhal, Rijswijk zh
20:00Red Giants MSE 1Dreamfields Dolphins MSE 1Sporthal Ezinge, Meppel
20:00UBALL MSE 1BV Groningen MSE 1Sportcentrum Oudenrijn, Vleuten

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF