U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

3e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule A


zaterdag 20 oktober 2018Locatie
18:30BV Alphia MSE 2Solar systemen-Grasshoppers MSE 3Sporthal de Arena, Alphen aan den rijn
 
vrijdag 26 oktober 2018Locatie
20:45Solar systemen-Grasshoppers MSE 3LUSV Basketbal MSE 3Cleyn Duin, Katwijk zh
 
zaterdag 27 oktober 2018Locatie
10:30BV Oegstgeest MSE 2Lokomotief MSE 4Sporthal De Cuyl, Oegstgeest
13:00BS Leiden MSE 4Zoebas MSE 2Sportzaal Houtkwartier, Leiden
18:30BV Alphia MSE 2Punch MSE 5Sporthal de Arena, Alphen aan den rijn
18:30Forwodians MSE 1Den Haag Seagulls MSE 1De Schans, Voorhout
 
zaterdag 3 november 2018Locatie
11:15HBV The Jumpers MSE 3BS Leiden MSE 4't Zandje, 's-gravenhage
14:30Punch MSE 5Jump MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
17:00LUSV Basketbal MSE 3BV Alphia MSE 2U.S.C., Leiden
17:30Zoebas MSE 2Forwodians MSE 1Noordhove, Zoetermeer
 
zondag 4 november 2018Locatie
17:00Lokomotief MSE 4Den Haag Seagulls MSE 1Van Zweedenhal, Rijswijk zh
 
zaterdag 10 november 2018Locatie
13:00BS Leiden MSE 4Lokomotief MSE 4Sportzaal Houtkwartier, Leiden
16:15Solar systemen-Grasshoppers MSE 3Zoebas MSE 2Cleyn Duin, Katwijk zh
17:00LUSV Basketbal MSE 3Punch MSE 5U.S.C., Leiden
17:30BV Oegstgeest MSE 2Jump MSE 1Sporthal De Cuyl, Oegstgeest
18:15BV Alphia MSE 2Den Haag Seagulls MSE 1Sporthal de Arena, Alphen aan den rijn
19:30Forwodians MSE 1HBV The Jumpers MSE 3De Schans, Voorhout
 
zaterdag 24 november 2018Locatie
13:00HBV The Jumpers MSE 3Solar systemen-Grasshoppers MSE 3't Zandje, 's-gravenhage
14:15Zoebas MSE 2BV Alphia MSE 2Noordhove, Zoetermeer
16:30Punch MSE 5BV Oegstgeest MSE 2Sportcentr.TU Delft, Delft
21:00Den Haag Seagulls MSE 1LUSV Basketbal MSE 3Sportcampus Zuiderpark, 's-gravenhage
21:15Lokomotief MSE 4Forwodians MSE 1Van Zweedenhal, Rijswijk zh
 
zaterdag 1 december 2018Locatie
08:30Den Haag Seagulls MSE 1Punch MSE 5Sporthal De Houtzagerij, Den haag
15:00LUSV Basketbal MSE 3Zoebas MSE 2U.S.C., Leiden
17:30BS Leiden MSE 4Jump MSE 1Sportzaal Houtkwartier, Leiden
18:15BV Alphia MSE 2HBV The Jumpers MSE 3Sporthal de Arena, Alphen aan den rijn
19:45Solar systemen-Grasshoppers MSE 3Lokomotief MSE 4Cleyn Duin, Katwijk zh
 
zaterdag 8 december 2018Locatie
13:15Zoebas MSE 2Den Haag Seagulls MSE 1Noordhove, Zoetermeer
15:00HBV The Jumpers MSE 3LUSV Basketbal MSE 3't Zandje, 's-gravenhage
15:45Lokomotief MSE 4BV Alphia MSE 2Van Zweedenhal, Rijswijk zh
16:00Jump MSE 1Forwodians MSE 1De Schelft, Noordwijkerhout
 
zondag 9 december 2018Locatie
19:00BV Oegstgeest MSE 2BS Leiden MSE 4Sporthal De Cuyl, Oegstgeest
 
vrijdag 14 december 2018Locatie
20:45Solar systemen-Grasshoppers MSE 3Jump MSE 1Cleyn Duin, Katwijk zh
 
zaterdag 15 december 2018Locatie
08:30Den Haag Seagulls MSE 1HBV The Jumpers MSE 3Sporthal De Houtzagerij, Den haag
14:00LUSV Basketbal MSE 3Lokomotief MSE 4U.S.C., Leiden
14:00Zoebas MSE 2Punch MSE 5Noordhove, Zoetermeer
15:45Forwodians MSE 1BV Oegstgeest MSE 2De Schans, Voorhout
 
maandag 31 december 2018Locatie
19:25Punch MSE 5HBV The Jumpers MSE 3Sportcentr.TU Delft, Delft
 
vrijdag 4 januari 2019Locatie
20:45Solar systemen-Grasshoppers MSE 3BV Oegstgeest MSE 2Cleyn Duin, Katwijk zh
 
zaterdag 5 januari 2019Locatie
08:30Den Haag Seagulls MSE 1Lokomotief MSE 4Sporthal De Houtzagerij, Den haag
13:00BS Leiden MSE 4Punch MSE 5Sportzaal Houtkwartier, Leiden
16:00Zoebas MSE 2HBV The Jumpers MSE 3Noordhove, Zoetermeer
18:30BV Alphia MSE 2Jump MSE 1Sporthal de Arena, Alphen aan den rijn
 
zaterdag 12 januari 2019Locatie
08:30BV Oegstgeest MSE 2BV Alphia MSE 2Sporthal De Cuyl, Oegstgeest
08:30Jump MSE 1LUSV Basketbal MSE 3De Schelft, Noordwijkerhout
13:00BS Leiden MSE 4Forwodians MSE 1Sportzaal Houtkwartier, Leiden
13:00HBV The Jumpers MSE 3Punch MSE 5't Zandje, 's-gravenhage
15:15Lokomotief MSE 4Zoebas MSE 2Van Zweedenhal, Rijswijk zh
 
zaterdag 19 januari 2019Locatie
08:30Den Haag Seagulls MSE 1Jump MSE 1Sporthal De Houtzagerij, Den haag
13:00LUSV Basketbal MSE 3BV Oegstgeest MSE 2U.S.C., Leiden
15:00HBV The Jumpers MSE 3Lokomotief MSE 4't Zandje, 's-gravenhage
17:15Solar systemen-Grasshoppers MSE 3BS Leiden MSE 4Cleyn Duin, Katwijk zh
 
zaterdag 26 januari 2019Locatie
08:30BV Oegstgeest MSE 2Den Haag Seagulls MSE 1Sporthal De Cuyl, Oegstgeest
08:30Jump MSE 1Zoebas MSE 2De Schelft, Noordwijkerhout
20:00Forwodians MSE 1Solar systemen-Grasshoppers MSE 3De Schans, Voorhout
 
zondag 27 januari 2019Locatie
13:00BS Leiden MSE 4BV Alphia MSE 2Sportzaal Houtkwartier, Leiden
19:00Lokomotief MSE 4Punch MSE 5Van Zweedenhal, Rijswijk zh
 
zaterdag 2 februari 2019Locatie
14:30Punch MSE 5Solar systemen-Grasshoppers MSE 3Sportcentr.TU Delft, Delft
15:30HBV The Jumpers MSE 3Jump MSE 1't Zandje, 's-gravenhage
17:00LUSV Basketbal MSE 3BS Leiden MSE 4U.S.C., Leiden
18:30BV Alphia MSE 2Forwodians MSE 1Sporthal de Arena, Alphen aan den rijn
19:00Zoebas MSE 2BV Oegstgeest MSE 2Noordhove, Zoetermeer
 
vrijdag 8 februari 2019Locatie
20:45Solar systemen-Grasshoppers MSE 3BV Alphia MSE 2Cleyn Duin, Katwijk zh
 
zaterdag 9 februari 2019Locatie
08:30BV Oegstgeest MSE 2HBV The Jumpers MSE 3Sporthal De Cuyl, Oegstgeest
17:45Jump MSE 1Lokomotief MSE 4De Schelft, Noordwijkerhout
19:30BS Leiden MSE 4Den Haag Seagulls MSE 1Sportzaal Houtkwartier, Leiden
19:30Forwodians MSE 1LUSV Basketbal MSE 3De Schans, Voorhout
 
zaterdag 16 februari 2019Locatie
08:30Den Haag Seagulls MSE 1Forwodians MSE 1Sporthal De Houtzagerij, Den haag
17:00LUSV Basketbal MSE 3Solar systemen-Grasshoppers MSE 3U.S.C., Leiden
17:00Lokomotief MSE 4BV Oegstgeest MSE 2Van Zweedenhal, Rijswijk zh
19:00Zoebas MSE 2BS Leiden MSE 4Noordhove, Zoetermeer
 
zaterdag 23 februari 2019Locatie
12:00Den Haag Seagulls MSE 1Solar systemen-Grasshoppers MSE 3Sportcampus Zuiderpark, 's-gravenhage
 
zaterdag 2 maart 2019Locatie
14:30Punch MSE 5BV Alphia MSE 2Sportcentr.TU Delft, Delft
 
zaterdag 9 maart 2019Locatie
15:00BS Leiden MSE 4HBV The Jumpers MSE 3Sportzaal Houtkwartier, Leiden
17:15Solar systemen-Grasshoppers MSE 3Den Haag Seagulls MSE 1Cleyn Duin, Katwijk zh
17:45Jump MSE 1Punch MSE 5De Schelft, Noordwijkerhout
19:30Forwodians MSE 1Zoebas MSE 2De Schans, Voorhout
20:15BV Alphia MSE 2LUSV Basketbal MSE 3Sporthal de Arena, Alphen aan den rijn
 
zaterdag 16 maart 2019Locatie
08:30Den Haag Seagulls MSE 1BV Alphia MSE 2Sporthal De Houtzagerij, Den haag
13:45Zoebas MSE 2Solar systemen-Grasshoppers MSE 3Noordhove, Zoetermeer
15:00HBV The Jumpers MSE 3Forwodians MSE 1't Zandje, 's-gravenhage
16:00Jump MSE 1BV Oegstgeest MSE 2De Schelft, Noordwijkerhout
16:30Punch MSE 5LUSV Basketbal MSE 3Sportcentr.TU Delft, Delft
19:15Lokomotief MSE 4BS Leiden MSE 4Van Zweedenhal, Rijswijk zh
 
zaterdag 23 maart 2019Locatie
08:30BV Oegstgeest MSE 2Punch MSE 5Sporthal De Cuyl, Oegstgeest
15:00LUSV Basketbal MSE 3Den Haag Seagulls MSE 1U.S.C., Leiden
17:15Solar systemen-Grasshoppers MSE 3HBV The Jumpers MSE 3Cleyn Duin, Katwijk zh
18:15BV Alphia MSE 2Zoebas MSE 2Sporthal de Arena, Alphen aan den rijn
19:30Forwodians MSE 1Lokomotief MSE 4De Schans, Voorhout
 
zaterdag 30 maart 2019Locatie
13:30Lokomotief MSE 4Solar systemen-Grasshoppers MSE 3Van Zweedenhal, Rijswijk zh
13:45Zoebas MSE 2LUSV Basketbal MSE 3Noordhove, Zoetermeer
16:00Jump MSE 1BS Leiden MSE 4De Schelft, Noordwijkerhout
16:30Punch MSE 5Den Haag Seagulls MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
17:00HBV The Jumpers MSE 3BV Alphia MSE 2't Zandje, 's-gravenhage
 
zaterdag 6 april 2019Locatie
08:30Den Haag Seagulls MSE 1Zoebas MSE 2Sporthal De Houtzagerij, Den haag
17:00LUSV Basketbal MSE 3HBV The Jumpers MSE 3U.S.C., Leiden
19:30BS Leiden MSE 4BV Oegstgeest MSE 2Sportzaal Houtkwartier, Leiden
19:30Forwodians MSE 1Jump MSE 1De Schans, Voorhout
20:00BV Alphia MSE 2Lokomotief MSE 4Sporthal de Arena, Alphen aan den rijn
 
zaterdag 13 april 2019Locatie
08:30BV Oegstgeest MSE 2Forwodians MSE 1Sporthal De Cuyl, Oegstgeest
12:30Punch MSE 5Zoebas MSE 2Sportcentr.TU Delft, Delft
15:00HBV The Jumpers MSE 3Den Haag Seagulls MSE 1't Zandje, 's-gravenhage
16:00Jump MSE 1Solar systemen-Grasshoppers MSE 3De Schelft, Noordwijkerhout
21:00Lokomotief MSE 4LUSV Basketbal MSE 3Van Zweedenhal, Rijswijk zh
 
zaterdag 20 april 2019Locatie
14:30Punch MSE 5Forwodians MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF