U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

2e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule A


maandag 31 december 2018Locatie
16:30Punch MSE 4EBV Baros MSE 2Sportcentr.TU Delft, Delft
19:15EBV Baros MSE 2Bouncers Basketball MSE 2Woudestein, Rotterdam
 
vrijdag 11 januari 2019Locatie
19:15EBV Baros MSE 2Lokomotief MSE 3Woudestein, Rotterdam
21:00Bouncers Basketball MSE 2Archipel MSE 1De Duikelaar, Waddinxveen
 
zaterdag 12 januari 2019Locatie
14:30Punch MSE 4BV Oegstgeest MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
18:30BV Alphia MSE 1HBV The Jumpers MSE 2Sporthal de Arena, Alphen aan den rijn
 
zaterdag 19 januari 2019Locatie
08:30BV Oegstgeest MSE 1Bouncers Basketball MSE 2Sporthal De Cuyl, Oegstgeest
13:00HBV The Jumpers MSE 2EBV Baros MSE 2't Zandje, 's-gravenhage
15:55Archipel MSE 1LUSV Basketbal MSE 2Interwey, Culemborg
20:30BV Juventus MSE 1Punch MSE 4Oost Sporthal, Schiedam
 
vrijdag 25 januari 2019Locatie
19:15EBV Baros MSE 2BV Alphia MSE 1Woudestein, Rotterdam
 
zaterdag 26 januari 2019Locatie
13:00LUSV Basketbal MSE 2BV Oegstgeest MSE 1U.S.C., Leiden
14:30Punch MSE 4Lokomotief MSE 3Sportcentr.TU Delft, Delft
21:00Bouncers Basketball MSE 2BV Juventus MSE 1De Mammoet, Gouda
 
zaterdag 2 februari 2019Locatie
08:30BV Oegstgeest MSE 1Archipel MSE 1Sporthal De Cuyl, Oegstgeest
13:30HBV The Jumpers MSE 2Punch MSE 4't Zandje, 's-gravenhage
20:30BV Juventus MSE 1LUSV Basketbal MSE 2Oost Sporthal, Schiedam
21:00Lokomotief MSE 3Bouncers Basketball MSE 2Van Zweedenhal, Rijswijk zh
 
zaterdag 9 februari 2019Locatie
12:15Archipel MSE 1BV Juventus MSE 1Interwey, Culemborg
13:00LUSV Basketbal MSE 2Lokomotief MSE 3U.S.C., Leiden
16:45Punch MSE 4BV Alphia MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
19:00Bouncers Basketball MSE 2HBV The Jumpers MSE 2De Duikelaar, Waddinxveen
 
zaterdag 2 maart 2019Locatie
12:30Punch MSE 4Archipel MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
 
vrijdag 8 maart 2019Locatie
21:00EBV Baros MSE 2Punch MSE 4Woudestein, Rotterdam
 
zaterdag 9 maart 2019Locatie
15:00HBV The Jumpers MSE 2LUSV Basketbal MSE 2't Zandje, 's-gravenhage
18:30BV Alphia MSE 1Bouncers Basketball MSE 2Sporthal de Arena, Alphen aan den rijn
20:00BV Juventus MSE 1BV Oegstgeest MSE 1Oost Sporthal, Schiedam
21:00Lokomotief MSE 3Archipel MSE 1Van Zweedenhal, Rijswijk zh
 
zaterdag 16 maart 2019Locatie
08:30BV Oegstgeest MSE 1Lokomotief MSE 3Sporthal De Cuyl, Oegstgeest
13:15Archipel MSE 1HBV The Jumpers MSE 2Interwey, Culemborg
17:30LUSV Basketbal MSE 2BV Alphia MSE 1U.S.C., Leiden
17:45Bouncers Basketball MSE 2EBV Baros MSE 2De Mammoet, Gouda
 
vrijdag 22 maart 2019Locatie
19:15EBV Baros MSE 2LUSV Basketbal MSE 2Woudestein, Rotterdam
20:00Lokomotief MSE 3BV Juventus MSE 1Van Zweedenhal, Rijswijk zh
 
zaterdag 23 maart 2019Locatie
14:45HBV The Jumpers MSE 2BV Oegstgeest MSE 1't Zandje, 's-gravenhage
20:00BV Alphia MSE 1Archipel MSE 1Sporthal de Arena, Alphen aan den rijn
 
vrijdag 29 maart 2019Locatie
21:00Bouncers Basketball MSE 2Punch MSE 4De Duikelaar, Waddinxveen
 
zaterdag 30 maart 2019Locatie
08:30BV Oegstgeest MSE 1BV Alphia MSE 1Sporthal De Cuyl, Oegstgeest
13:35Archipel MSE 1EBV Baros MSE 2Interwey, Culemborg
20:30BV Juventus MSE 1HBV The Jumpers MSE 2Oost Sporthal, Schiedam
 
vrijdag 5 april 2019Locatie
21:00EBV Baros MSE 2BV Oegstgeest MSE 1Woudestein, Rotterdam
 
zaterdag 6 april 2019Locatie
14:30Punch MSE 4LUSV Basketbal MSE 2Sportcentr.TU Delft, Delft
15:00HBV The Jumpers MSE 2Lokomotief MSE 3't Zandje, 's-gravenhage
18:15BV Alphia MSE 1BV Juventus MSE 1Sporthal de Arena, Alphen aan den rijn
 
zaterdag 13 april 2019Locatie
13:00LUSV Basketbal MSE 2Bouncers Basketball MSE 2U.S.C., Leiden
13:40Archipel MSE 1Punch MSE 4Interwey, Culemborg
17:15Lokomotief MSE 3BV Alphia MSE 1Van Zweedenhal, Rijswijk zh
20:30BV Juventus MSE 1EBV Baros MSE 2Oost Sporthal, Schiedam

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF