U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

1e Klasse - Vrouwen Senioren Afdeling - Poule A


zaterdag 20 oktober 2018Locatie
16:30D.B.V. Rowic VSE 1Cady '73 VSE 1Sportboulevard, Dordrecht
 
zaterdag 3 november 2018Locatie
16:00Cady '73 VSE 1DAS VSE 2Sporthal De Lijster, Capelle aan den ijssel
19:30De Dunckers VSE 1Punch VSE 1Dudok Arena, Hilversum
21:00Zoebas VSE 1CBV Binnenland VSE 2Noordhove, Zoetermeer
 
zaterdag 10 november 2018Locatie
12:30Punch VSE 1Cady '73 VSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
14:15New Stars VSE 1River Trotters VSE 1Sporthal De Waterlelie, Nieuwegein
 
zondag 11 november 2018Locatie
16:30D.B.V. Rowic VSE 1Zoebas VSE 1Sportboulevard, Dordrecht
 
zaterdag 24 november 2018Locatie
14:30CBV Binnenland VSE 2D.B.V. Rowic VSE 1De Driesprong, Barendrecht
17:45De Dunckers VSE 1New Stars VSE 1Dudok Arena, Hilversum
20:00Zoebas VSE 1DAS VSE 2Noordhove, Zoetermeer
 
zaterdag 1 december 2018Locatie
13:00River Trotters VSE 1De Dunckers VSE 1De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
14:30DAS VSE 2CBV Binnenland VSE 2Sporthal SC Delfland, Delft
14:30Punch VSE 1Zoebas VSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
 
zondag 2 december 2018Locatie
19:45New Stars VSE 1Cady '73 VSE 1Sporthal De Waterlelie, Nieuwegein
 
zaterdag 8 december 2018Locatie
15:00CBV Binnenland VSE 2Punch VSE 1De Driesprong, Barendrecht
16:30D.B.V. Rowic VSE 1DAS VSE 2Sportboulevard, Dordrecht
18:00Cady '73 VSE 1River Trotters VSE 1Sporthal De Lijster, Capelle aan den ijssel
 
zaterdag 15 december 2018Locatie
12:00Punch VSE 1D.B.V. Rowic VSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
17:45De Dunckers VSE 1Cady '73 VSE 1Dudok Arena, Hilversum
19:00New Stars VSE 1Zoebas VSE 1Sporthal De Waterlelie, Nieuwegein
 
zaterdag 22 december 2018Locatie
16:30D.B.V. Rowic VSE 1River Trotters VSE 1Sportboulevard, Dordrecht
 
zaterdag 12 januari 2019Locatie
12:30Punch VSE 1DAS VSE 2Sportcentr.TU Delft, Delft
17:00New Stars VSE 1CBV Binnenland VSE 2Sporthal De Waterlelie, Nieuwegein
18:00River Trotters VSE 1Zoebas VSE 1De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
 
vrijdag 18 januari 2019Locatie
19:15CBV Binnenland VSE 2River Trotters VSE 1De Driesprong, Barendrecht
 
zaterdag 19 januari 2019Locatie
18:30D.B.V. Rowic VSE 1New Stars VSE 1Sportboulevard, Dordrecht
21:00Zoebas VSE 1De Dunckers VSE 1Noordhove, Zoetermeer
 
zaterdag 26 januari 2019Locatie
16:00Cady '73 VSE 1Zoebas VSE 1Sporthal De Lijster, Capelle aan den ijssel
17:00New Stars VSE 1DAS VSE 2Sporthal De Waterlelie, Nieuwegein
18:30De Dunckers VSE 1CBV Binnenland VSE 2Dudok Arena, Hilversum
19:00River Trotters VSE 1D.B.V. Rowic VSE 1De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
 
zaterdag 2 februari 2019Locatie
12:30Punch VSE 1New Stars VSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
14:00CBV Binnenland VSE 2Cady '73 VSE 1De Driesprong, Barendrecht
16:30D.B.V. Rowic VSE 1De Dunckers VSE 1Sportboulevard, Dordrecht
16:30DAS VSE 2River Trotters VSE 1Sporthal SC Delfland, Delft
 
zaterdag 9 februari 2019Locatie
16:00Cady '73 VSE 1D.B.V. Rowic VSE 1Sporthal De Lijster, Capelle aan den ijssel
18:30De Dunckers VSE 1DAS VSE 2Dudok Arena, Hilversum
19:00River Trotters VSE 1Punch VSE 1De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
 
zaterdag 9 maart 2019Locatie
11:15CBV Binnenland VSE 2Zoebas VSE 1De Driesprong, Barendrecht
14:30Punch VSE 1De Dunckers VSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
18:30DAS VSE 2Cady '73 VSE 1Sporthal SC Delfland, Delft
 
zaterdag 16 maart 2019Locatie
11:00River Trotters VSE 1New Stars VSE 1De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
16:00Cady '73 VSE 1Punch VSE 1Sporthal De Lijster, Capelle aan den ijssel
21:00Zoebas VSE 1D.B.V. Rowic VSE 1Noordhove, Zoetermeer
 
zaterdag 23 maart 2019Locatie
18:30DAS VSE 2Zoebas VSE 1Sporthal SC Delfland, Delft
20:30D.B.V. Rowic VSE 1CBV Binnenland VSE 2Sportboulevard, Dordrecht
 
zondag 24 maart 2019Locatie
18:45New Stars VSE 1De Dunckers VSE 1Sporthal De Waterlelie, Nieuwegein
 
zaterdag 30 maart 2019Locatie
14:00Cady '73 VSE 1New Stars VSE 1Sporthal De Lijster, Capelle aan den ijssel
16:00CBV Binnenland VSE 2DAS VSE 2De Driesprong, Barendrecht
18:30De Dunckers VSE 1River Trotters VSE 1Dudok Arena, Hilversum
21:00Zoebas VSE 1Punch VSE 1Noordhove, Zoetermeer
 
zaterdag 6 april 2019Locatie
14:30Punch VSE 1CBV Binnenland VSE 2Sportcentr.TU Delft, Delft
16:00River Trotters VSE 1Cady '73 VSE 1De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
20:30DAS VSE 2D.B.V. Rowic VSE 1Sporthal SC Delfland, Delft
 
zaterdag 13 april 2019Locatie
14:00Cady '73 VSE 1De Dunckers VSE 1Sporthal De Lijster, Capelle aan den ijssel
16:30D.B.V. Rowic VSE 1Punch VSE 1Sportboulevard, Dordrecht
21:00Zoebas VSE 1New Stars VSE 1Noordhove, Zoetermeer

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF