U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

3e Klasse - Vrouwen Senioren Afdeling - Poule A


maandag 31 december 2018Locatie
08:30BV Voorne VSE 1BC Utrecht Cangeroes VSE 4Dukdalf, Brielle
09:00Hurricanes VSE 2Klipperstars VSE 1Den Oert, Spijkenisse
16:00Hurricanes VSE 2Punch VSE 2Den Oert, Spijkenisse
18:30D.B.V. Rowic VSE 2BC Utrecht Cangeroes VSE 4Sportboulevard, Dordrecht
23:00DAS VSE 4B.O.B. VSE 1Sporthal SC Delfland, Delft
 
zaterdag 5 januari 2019Locatie
12:15Punch VSE 2BV Voorne VSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
12:15River Trotters VSE 3BC Utrecht Cangeroes VSE 4De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
12:30DAS VSE 4S.B.U. VSE 4Sporthal SC Delfland, Delft
13:00Divine VSE 1LUSV Basketbal VSE 3Sporthal Oostervant, Rotterdam
14:00CBV Binnenland VSE 3Hurricanes VSE 2De Driesprong, Barendrecht
18:30D.B.V. Rowic VSE 2Klipperstars VSE 1Sportboulevard, Dordrecht
 
vrijdag 11 januari 2019Locatie
18:30S.B.U. VSE 4CBV Binnenland VSE 3Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
zaterdag 12 januari 2019Locatie
08:30BV Voorne VSE 1DAS VSE 4Dukdalf, Brielle
16:00Hurricanes VSE 2River Trotters VSE 3Den Oert, Spijkenisse
16:15Klipperstars VSE 1Divine VSE 1Klipper De, Nieuw-lekkerland
17:30LUSV Basketbal VSE 3Punch VSE 2U.S.C., Leiden
20:00B.O.B. VSE 1D.B.V. Rowic VSE 2Sporthal Carla de Liefde, Oud-beijerland
 
zaterdag 19 januari 2019Locatie
11:15River Trotters VSE 3S.B.U. VSE 4De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
11:45CBV Binnenland VSE 3BV Voorne VSE 1De Driesprong, Barendrecht
12:00Punch VSE 2Klipperstars VSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
14:30DAS VSE 4LUSV Basketbal VSE 3Sporthal SC Delfland, Delft
16:30D.B.V. Rowic VSE 2Divine VSE 1Sportboulevard, Dordrecht
20:00B.O.B. VSE 1BC Utrecht Cangeroes VSE 4Sporthal Carla de Liefde, Oud-beijerland
 
zaterdag 26 januari 2019Locatie
08:30BV Voorne VSE 1River Trotters VSE 3Dukdalf, Brielle
13:00Divine VSE 1Punch VSE 2Sporthal Oostervant, Rotterdam
15:00LUSV Basketbal VSE 3CBV Binnenland VSE 3U.S.C., Leiden
16:00BC Utrecht Cangeroes VSE 4D.B.V. Rowic VSE 2Sporthal Lunetten, Utrecht
17:15Klipperstars VSE 1DAS VSE 4Klipper De, Nieuw-lekkerland
17:30Hurricanes VSE 2B.O.B. VSE 1Den Oert, Spijkenisse
 
zaterdag 2 februari 2019Locatie
12:00CBV Binnenland VSE 3Klipperstars VSE 1De Driesprong, Barendrecht
12:30BC Utrecht Cangeroes VSE 4Hurricanes VSE 2Sporthal Lunetten, Utrecht
12:30DAS VSE 4Divine VSE 1Sporthal SC Delfland, Delft
13:00River Trotters VSE 3LUSV Basketbal VSE 3De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
18:30D.B.V. Rowic VSE 2Punch VSE 2Sportboulevard, Dordrecht
20:00B.O.B. VSE 1S.B.U. VSE 4Sporthal Carla de Liefde, Oud-beijerland
 
zaterdag 9 februari 2019Locatie
08:30BV Voorne VSE 1B.O.B. VSE 1Dukdalf, Brielle
08:30Divine VSE 1CBV Binnenland VSE 3Sporthal Oostervant, Rotterdam
12:30Punch VSE 2DAS VSE 4Sportcentr.TU Delft, Delft
17:15Klipperstars VSE 1River Trotters VSE 3Klipper De, Nieuw-lekkerland
17:30Hurricanes VSE 2D.B.V. Rowic VSE 2Den Oert, Spijkenisse
 
zondag 10 februari 2019Locatie
16:45BC Utrecht Cangeroes VSE 4S.B.U. VSE 4Sporthal Lunetten, Utrecht
 
zaterdag 16 februari 2019Locatie
10:30BC Utrecht Cangeroes VSE 4BV Voorne VSE 1Sporthal Lunetten, Utrecht
13:00River Trotters VSE 3Divine VSE 1De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
15:30CBV Binnenland VSE 3Punch VSE 2De Driesprong, Barendrecht
16:00Hurricanes VSE 2S.B.U. VSE 4Den Oert, Spijkenisse
16:30D.B.V. Rowic VSE 2DAS VSE 4Sportboulevard, Dordrecht
20:00B.O.B. VSE 1LUSV Basketbal VSE 3Sporthal Carla de Liefde, Oud-beijerland
 
zaterdag 23 februari 2019Locatie
15:30Klipperstars VSE 1BC Utrecht Cangeroes VSE 4Klipper De, Nieuw-lekkerland
 
zondag 24 februari 2019Locatie
17:00S.B.U. VSE 4Hurricanes VSE 2Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
zaterdag 2 maart 2019Locatie
16:00River Trotters VSE 3Klipperstars VSE 1De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
19:15B.O.B. VSE 1CBV Binnenland VSE 3Sporthal Carla de Liefde, Oud-beijerland
 
zondag 3 maart 2019Locatie
13:00S.B.U. VSE 4BV Voorne VSE 1Sportcentrum Olympos, Utrecht
13:30LUSV Basketbal VSE 3Hurricanes VSE 2U.S.C., Leiden
 
vrijdag 8 maart 2019Locatie
20:30S.B.U. VSE 4D.B.V. Rowic VSE 2Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
zaterdag 9 maart 2019Locatie
08:30BV Voorne VSE 1Hurricanes VSE 2Dukdalf, Brielle
12:30Punch VSE 2River Trotters VSE 3Sportcentr.TU Delft, Delft
14:30DAS VSE 4CBV Binnenland VSE 3Sporthal SC Delfland, Delft
17:15Klipperstars VSE 1B.O.B. VSE 1Klipper De, Nieuw-lekkerland
17:30LUSV Basketbal VSE 3BC Utrecht Cangeroes VSE 4U.S.C., Leiden
 
zaterdag 16 maart 2019Locatie
11:00River Trotters VSE 3DAS VSE 4De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
14:15BC Utrecht Cangeroes VSE 4Klipperstars VSE 1Sporthal Lunetten, Utrecht
16:00Hurricanes VSE 2LUSV Basketbal VSE 3Den Oert, Spijkenisse
16:30D.B.V. Rowic VSE 2CBV Binnenland VSE 3Sportboulevard, Dordrecht
16:30Punch VSE 2S.B.U. VSE 4Sportcentr.TU Delft, Delft
20:00B.O.B. VSE 1Divine VSE 1Sporthal Carla de Liefde, Oud-beijerland
 
zaterdag 23 maart 2019Locatie
08:30BV Voorne VSE 1D.B.V. Rowic VSE 2Dukdalf, Brielle
08:30Divine VSE 1BC Utrecht Cangeroes VSE 4Sporthal Oostervant, Rotterdam
14:15CBV Binnenland VSE 3River Trotters VSE 3De Driesprong, Barendrecht
14:30Punch VSE 2B.O.B. VSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
15:00LUSV Basketbal VSE 3S.B.U. VSE 4U.S.C., Leiden
15:30Klipperstars VSE 1Hurricanes VSE 2Klipper De, Nieuw-lekkerland
 
zaterdag 30 maart 2019Locatie
08:30BV Voorne VSE 1LUSV Basketbal VSE 3Dukdalf, Brielle
12:15BC Utrecht Cangeroes VSE 4Punch VSE 2Sporthal Lunetten, Utrecht
16:00Hurricanes VSE 2Divine VSE 1Den Oert, Spijkenisse
18:30D.B.V. Rowic VSE 2River Trotters VSE 3Sportboulevard, Dordrecht
20:00B.O.B. VSE 1DAS VSE 4Sporthal Carla de Liefde, Oud-beijerland
 
zaterdag 6 april 2019Locatie
08:30Divine VSE 1S.B.U. VSE 4Sporthal Oostervant, Rotterdam
12:30DAS VSE 4BC Utrecht Cangeroes VSE 4Sporthal SC Delfland, Delft
12:30Punch VSE 2Hurricanes VSE 2Sportcentr.TU Delft, Delft
13:45CBV Binnenland VSE 3B.O.B. VSE 1De Driesprong, Barendrecht
15:30Klipperstars VSE 1BV Voorne VSE 1Klipper De, Nieuw-lekkerland
17:30LUSV Basketbal VSE 3D.B.V. Rowic VSE 2U.S.C., Leiden
 
zaterdag 13 april 2019Locatie
08:30BV Voorne VSE 1Divine VSE 1Dukdalf, Brielle
12:30BC Utrecht Cangeroes VSE 4CBV Binnenland VSE 3Sporthal Lunetten, Utrecht
16:00Hurricanes VSE 2DAS VSE 4Den Oert, Spijkenisse
17:15Klipperstars VSE 1LUSV Basketbal VSE 3Klipper De, Nieuw-lekkerland
20:00B.O.B. VSE 1River Trotters VSE 3Sporthal Carla de Liefde, Oud-beijerland
 
zondag 14 april 2019Locatie
11:00S.B.U. VSE 4Punch VSE 2Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
zaterdag 20 april 2019Locatie
13:00S.B.U. VSE 4River Trotters VSE 3Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
zondag 28 april 2019Locatie
11:00S.B.U. VSE 4BC Utrecht Cangeroes VSE 4Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
zaterdag 4 mei 2019Locatie
13:00S.B.U. VSE 4B.O.B. VSE 1Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
vrijdag 10 mei 2019Locatie
21:00River Trotters VSE 3B.O.B. VSE 1De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
 
zaterdag 11 mei 2019Locatie
14:00Hurricanes VSE 2CBV Binnenland VSE 3Den Oert, Spijkenisse
17:00S.B.U. VSE 4Klipperstars VSE 1Sportcentrum Olympos, Utrecht

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF