U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

3e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule B


woensdag 19 december 2018Locatie
20:00Hurricanes MSE 2River Trotters MSE 3Den Oert, Spijkenisse
 
zaterdag 22 december 2018Locatie
13:00S.B.U. MSE 3Utrecht Bull's MSE 4Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
maandag 31 december 2018Locatie
08:30BV Voorne MSE 1 Rebound MSE 1 *Dukdalf, Brielle
08:30BV Voorne MSE 1 Utrecht Bull's MSE 4Dukdalf, Brielle
16:15Rebound MSE 1 *Flax Field Fighters MSE 1De Schenkel, 's-gravendeel
18:00Hurricanes MSE 2BV Voorne MSE 1 Den Oert, Spijkenisse
 
zaterdag 5 januari 2019Locatie
08:30EBV Baros MSE 4Hurricanes MSE 2Woudestein, Rotterdam
08:30Flax Field Fighters MSE 1Utrecht Bull's MSE 3Ridderhal, Hendrik-i.a.
08:30Westland Stars MSE 3Rebound MSE 1 *Westlandhal, 's-gravenzande
10:15Punch MSE 6BV Voorne MSE 1 Sportcentr.TU Delft, Delft
14:00River Trotters MSE 3S.B.U. MSE 3De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
16:30DAS MSE 3Utrecht Bull's MSE 4Sporthal SC Delfland, Delft
20:30BV Juventus MSE 2 **Jump'80 MSE 2Oost Sporthal, Schiedam
 
zaterdag 12 januari 2019Locatie
08:30BV Voorne MSE 1 Flax Field Fighters MSE 1Dukdalf, Brielle
11:30Jump'80 MSE 2EBV Baros MSE 4Sporthal de Fazant, Hellevoetsluis
16:15Rebound MSE 1 *DAS MSE 3De Schenkel, 's-gravendeel
18:00Hurricanes MSE 2Westland Stars MSE 3Den Oert, Spijkenisse
20:15Utrecht Bull's MSE 3River Trotters MSE 3Galgenwaard, Utrecht
 
vrijdag 18 januari 2019Locatie
21:00EBV Baros MSE 4S.B.U. MSE 3Woudestein, Rotterdam
 
zaterdag 19 januari 2019Locatie
08:30Flax Field Fighters MSE 1Utrecht Bull's MSE 4Ridderhal, Hendrik-i.a.
08:30Westland Stars MSE 3Jump'80 MSE 2Westlandhal, 's-gravenzande
11:15River Trotters MSE 3BV Voorne MSE 1 De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
12:30DAS MSE 3Punch MSE 6Sporthal SC Delfland, Delft
16:15Rebound MSE 1 *Hurricanes MSE 2De Schenkel, 's-gravendeel
18:30BV Juventus MSE 2 **Utrecht Bull's MSE 3Oost Sporthal, Schiedam
 
zaterdag 26 januari 2019Locatie
08:30BV Voorne MSE 1 BV Juventus MSE 2 **Dukdalf, Brielle
10:30Jump'80 MSE 2Rebound MSE 1 *Sporthal de Fazant, Hellevoetsluis
12:30Punch MSE 6Flax Field Fighters MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
17:30Hurricanes MSE 2DAS MSE 3Den Oert, Spijkenisse
20:15Utrecht Bull's MSE 4River Trotters MSE 3Galgenwaard, Utrecht
 
zondag 27 januari 2019Locatie
18:15Utrecht Bull's MSE 3EBV Baros MSE 4Galgenwaard, Utrecht
 
zaterdag 2 februari 2019Locatie
08:30Westland Stars MSE 3Utrecht Bull's MSE 3Westlandhal, 's-gravenzande
13:00River Trotters MSE 3Punch MSE 6De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
14:00EBV Baros MSE 4BV Voorne MSE 1 Woudestein, Rotterdam
14:30DAS MSE 3Flax Field Fighters MSE 1Sporthal SC Delfland, Delft
18:00Hurricanes MSE 2Jump'80 MSE 2Den Oert, Spijkenisse
18:15Rebound MSE 1 *S.B.U. MSE 3De Schenkel, 's-gravendeel
18:30BV Juventus MSE 2 **Utrecht Bull's MSE 4Oost Sporthal, Schiedam
 
zaterdag 9 februari 2019Locatie
08:30BV Voorne MSE 1 Westland Stars MSE 3Dukdalf, Brielle
08:30Flax Field Fighters MSE 1River Trotters MSE 3Ridderhal, Hendrik-i.a.
10:30Jump'80 MSE 2DAS MSE 3Sporthal de Fazant, Hellevoetsluis
14:30Punch MSE 6BV Juventus MSE 2 **Sportcentr.TU Delft, Delft
20:15Utrecht Bull's MSE 3Rebound MSE 1 *Galgenwaard, Utrecht
 
zondag 10 februari 2019Locatie
20:15Utrecht Bull's MSE 4EBV Baros MSE 4Galgenwaard, Utrecht
 
vrijdag 15 februari 2019Locatie
19:15EBV Baros MSE 4Punch MSE 6Woudestein, Rotterdam
 
zaterdag 16 februari 2019Locatie
08:30Westland Stars MSE 3Utrecht Bull's MSE 4Westlandhal, 's-gravenzande
14:30DAS MSE 3River Trotters MSE 3Sporthal SC Delfland, Delft
14:30Jump'80 MSE 2S.B.U. MSE 3Sporthal de Fazant, Hellevoetsluis
18:00Hurricanes MSE 2Utrecht Bull's MSE 3Den Oert, Spijkenisse
18:15Rebound MSE 1 *BV Voorne MSE 1 De Schenkel, 's-gravendeel
19:30BV Juventus MSE 2 **Flax Field Fighters MSE 1Oost Sporthal, Schiedam
 
zaterdag 23 februari 2019Locatie
16:15Rebound MSE 1 *Utrecht Bull's MSE 3De Schenkel, 's-gravendeel
16:15Utrecht Bull's MSE 4Punch MSE 6Galgenwaard, Utrecht
 
zondag 24 februari 2019Locatie
15:00S.B.U. MSE 3BV Juventus MSE 2 **Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
vrijdag 1 maart 2019Locatie
19:15EBV Baros MSE 4River Trotters MSE 3Woudestein, Rotterdam
 
zaterdag 2 maart 2019Locatie
16:15Utrecht Bull's MSE 4Flax Field Fighters MSE 1Galgenwaard, Utrecht
 
zondag 3 maart 2019Locatie
12:30Punch MSE 6Utrecht Bull's MSE 3Sportcentr.TU Delft, Delft
17:00S.B.U. MSE 3DAS MSE 3Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
zaterdag 9 maart 2019Locatie
08:30BV Voorne MSE 1 Hurricanes MSE 2Dukdalf, Brielle
08:30Flax Field Fighters MSE 1EBV Baros MSE 4Ridderhal, Hendrik-i.a.
14:30Punch MSE 6Westland Stars MSE 3Sportcentr.TU Delft, Delft
18:00River Trotters MSE 3BV Juventus MSE 2 **De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
18:15Utrecht Bull's MSE 4Rebound MSE 1 *Galgenwaard, Utrecht
20:15Utrecht Bull's MSE 3Jump'80 MSE 2Galgenwaard, Utrecht
 
vrijdag 15 maart 2019Locatie
18:30S.B.U. MSE 3Utrecht Bull's MSE 3Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
zaterdag 16 maart 2019Locatie
08:30Westland Stars MSE 3Flax Field Fighters MSE 1Westlandhal, 's-gravenzande
10:30Jump'80 MSE 2BV Voorne MSE 1 Sporthal de Fazant, Hellevoetsluis
14:30DAS MSE 3BV Juventus MSE 2 **Sporthal SC Delfland, Delft
16:15Rebound MSE 1 *Punch MSE 6De Schenkel, 's-gravendeel
18:00Hurricanes MSE 2Utrecht Bull's MSE 4Den Oert, Spijkenisse
 
zaterdag 23 maart 2019Locatie
08:30BV Voorne MSE 1 S.B.U. MSE 3Dukdalf, Brielle
08:30Flax Field Fighters MSE 1Rebound MSE 1 *Ridderhal, Hendrik-i.a.
14:30Punch MSE 6Hurricanes MSE 2Sportcentr.TU Delft, Delft
18:00River Trotters MSE 3Westland Stars MSE 3De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
18:15Utrecht Bull's MSE 4Jump'80 MSE 2Galgenwaard, Utrecht
20:00BV Juventus MSE 2 **EBV Baros MSE 4Oost Sporthal, Schiedam
20:15Utrecht Bull's MSE 3DAS MSE 3Galgenwaard, Utrecht
 
zaterdag 30 maart 2019Locatie
08:30Westland Stars MSE 3BV Juventus MSE 2 **Westlandhal, 's-gravenzande
10:30Jump'80 MSE 2Punch MSE 6Sporthal de Fazant, Hellevoetsluis
14:30DAS MSE 3EBV Baros MSE 4Sporthal SC Delfland, Delft
16:15Rebound MSE 1 *River Trotters MSE 3De Schenkel, 's-gravendeel
18:00Hurricanes MSE 2Flax Field Fighters MSE 1Den Oert, Spijkenisse
18:15Utrecht Bull's MSE 3BV Voorne MSE 1 Galgenwaard, Utrecht
 
vrijdag 5 april 2019Locatie
19:15EBV Baros MSE 4Westland Stars MSE 3Woudestein, Rotterdam
 
zaterdag 6 april 2019Locatie
08:30BV Voorne MSE 1 DAS MSE 3Dukdalf, Brielle
08:30Flax Field Fighters MSE 1Jump'80 MSE 2Ridderhal, Hendrik-i.a.
12:30Punch MSE 6S.B.U. MSE 3Sportcentr.TU Delft, Delft
16:00River Trotters MSE 3Hurricanes MSE 2De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
20:30BV Juventus MSE 2 **Rebound MSE 1 *Oost Sporthal, Schiedam
 
zondag 7 april 2019Locatie
18:15Utrecht Bull's MSE 4Utrecht Bull's MSE 3Galgenwaard, Utrecht
 
zaterdag 13 april 2019Locatie
12:30Jump'80 MSE 2River Trotters MSE 3Sporthal de Fazant, Hellevoetsluis
12:45Rebound MSE 1 *EBV Baros MSE 4De Schenkel, 's-gravendeel
14:30DAS MSE 3Westland Stars MSE 3Sporthal SC Delfland, Delft
16:15Utrecht Bull's MSE 3Punch MSE 6Galgenwaard, Utrecht
18:00Hurricanes MSE 2BV Juventus MSE 2 **Den Oert, Spijkenisse
18:15Utrecht Bull's MSE 4BV Voorne MSE 1 Galgenwaard, Utrecht
 
zaterdag 20 april 2019Locatie
13:00S.B.U. MSE 3River Trotters MSE 3Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
zondag 28 april 2019Locatie
13:00S.B.U. MSE 3Hurricanes MSE 2Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
zaterdag 4 mei 2019Locatie
15:00S.B.U. MSE 3Flax Field Fighters MSE 1Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
vrijdag 10 mei 2019Locatie
19:15River Trotters MSE 3Rebound MSE 1 *De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
 
zaterdag 11 mei 2019Locatie
11:00S.B.U. MSE 3Westland Stars MSE 3Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
zondag 12 mei 2019Locatie
14:00Hurricanes MSE 2EBV Baros MSE 4Den Oert, Spijkenisse

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF