U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

4e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule C


zondag 24 februari 2019Locatie
11:00S.B.U. MSE 6UBV "The Eagles" MSE 2Sportcentrum Olympos, Utrecht
13:00Almere Pioneers MSE 5Midland MSE 1 *Almere Poort, Almere
 
zaterdag 2 maart 2019Locatie
17:00Midland MSE 1 *SV Argon MSE 2Sporthal Lunetten, Utrecht
18:00Almere Pioneers MSE 5Klipperstars MSE 3Almere Poort, Almere
18:15Utrecht Bull's 5 *BC Utrecht Cangeroes MSE 6Galgenwaard, Utrecht
20:15UBV "The Eagles" MSE 2LUSV Basketbal MSE 5Galgenwaard, Utrecht
 
zondag 3 maart 2019Locatie
11:00S.B.U. MSE 6Eem '78 MSE 1 *Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
vrijdag 8 maart 2019Locatie
20:30S.B.U. MSE 6Punch MSE 8Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
zaterdag 9 maart 2019Locatie
15:15Red Stars MSE 4OSM '75 MSE 2 *Beukendal, Soest
15:30LUSV Basketbal MSE 5Midland MSE 1 *U.S.C., Leiden
15:45Klipperstars MSE 3S.B.U. MSE 6Klipper De, Nieuw-lekkerland
 
zondag 10 maart 2019Locatie
14:45BC Utrecht Cangeroes MSE 6Eem '78 MSE 1 *Sporthal Lunetten, Utrecht
18:15UBV "The Eagles" MSE 2SV Argon MSE 2Galgenwaard, Utrecht
18:15Utrecht Bull's 5 *Blue Drakes MSE 2Galgenwaard, Utrecht
 
zaterdag 16 maart 2019Locatie
12:30Punch MSE 8Midland MSE 1 *Sportcentr.TU Delft, Delft
15:45Klipperstars MSE 3Utrecht Bull's 5 *Klipper De, Nieuw-lekkerland
18:45Eem '78 MSE 1 *Red Stars MSE 4Hilt De, Eemnes
 
zondag 17 maart 2019Locatie
13:30Blue Drakes MSE 2BC Utrecht Cangeroes MSE 6Bulwijk, Woerden
13:30OSM '75 MSE 2 *LUSV Basketbal MSE 5Sporthal Safari, Maarssen
 
zaterdag 23 maart 2019Locatie
13:00LUSV Basketbal MSE 5Eem '78 MSE 1 *U.S.C., Leiden
13:00Midland MSE 1 *OSM '75 MSE 2 *Sporthal Lunetten, Utrecht
17:00BC Utrecht Cangeroes MSE 6Klipperstars MSE 3Sporthal Lunetten, Utrecht
18:15Red Stars MSE 4Blue Drakes MSE 2Beukendal, Soest
18:15UBV "The Eagles" MSE 2Punch MSE 8Galgenwaard, Utrecht
18:15Utrecht Bull's 5 *SV Argon MSE 2Galgenwaard, Utrecht
 
zondag 24 maart 2019Locatie
14:00Almere Pioneers MSE 5S.B.U. MSE 6Almere Poort, Almere
 
vrijdag 29 maart 2019Locatie
21:15SV Argon MSE 2BC Utrecht Cangeroes MSE 6De Eendracht, Mijdrecht
 
zaterdag 30 maart 2019Locatie
12:30Punch MSE 8OSM '75 MSE 2 *Sportcentr.TU Delft, Delft
13:00Blue Drakes MSE 2LUSV Basketbal MSE 5Bulwijk, Woerden
15:15Klipperstars MSE 3Red Stars MSE 4Klipper De, Nieuw-lekkerland
20:15Eem '78 MSE 1 *Midland MSE 1 *Hilt De, Eemnes
 
zaterdag 6 april 2019Locatie
13:45OSM '75 MSE 2 *Eem '78 MSE 1 *Sporthal Safari, Maarssen
15:30LUSV Basketbal MSE 5Klipperstars MSE 3U.S.C., Leiden
15:30Red Stars MSE 4SV Argon MSE 2Beukendal, Soest
 
zondag 7 april 2019Locatie
14:00BC Utrecht Cangeroes MSE 6S.B.U. MSE 6Sporthal Lunetten, Utrecht
16:00Midland MSE 1 *Blue Drakes MSE 2Sporthal Lunetten, Utrecht
16:15Utrecht Bull's 5 *UBV "The Eagles" MSE 2Galgenwaard, Utrecht
 
vrijdag 12 april 2019Locatie
21:15SV Argon MSE 2LUSV Basketbal MSE 5De Eendracht, Mijdrecht
 
zaterdag 13 april 2019Locatie
14:00Klipperstars MSE 3Midland MSE 1 *Klipper De, Nieuw-lekkerland
14:30Punch MSE 8Eem '78 MSE 1 *Sportcentr.TU Delft, Delft
18:15UBV "The Eagles" MSE 2BC Utrecht Cangeroes MSE 6Galgenwaard, Utrecht
 
zondag 14 april 2019Locatie
13:30Blue Drakes MSE 2OSM '75 MSE 2 *Bulwijk, Woerden
17:00S.B.U. MSE 6Red Stars MSE 4Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
zaterdag 20 april 2019Locatie
14:30Punch MSE 8Utrecht Bull's 5 *Sportcentr.TU Delft, Delft
16:45Eem '78 MSE 1 *Blue Drakes MSE 2Hilt De, Eemnes
 
zondag 28 april 2019Locatie
15:00S.B.U. MSE 6Midland MSE 1 *Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
zaterdag 4 mei 2019Locatie
17:00S.B.U. MSE 6Klipperstars MSE 3Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
zaterdag 11 mei 2019Locatie
13:00S.B.U. MSE 6SV Argon MSE 2Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
zondag 30 juni 2019Locatie
15:00Almere Pioneers MSE 5UBV "The Eagles" MSE 2Almere Poort, Almere
15:00Almere Pioneers MSE 5OSM '75 MSE 2 *Almere Haven, Almere
15:00BC Utrecht Cangeroes MSE 6Almere Pioneers MSE 5Sporthal Lunetten, Utrecht
16:00Almere Pioneers MSE 5Eem '78 MSE 1 *Almere Poort, Almere

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF