U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

4e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule C


zaterdag 27 oktober 2018Locatie
14:00Red Stars MSE 4Midland MSE 1Beukendal, Soest
16:15Utrecht Bull's MSE 5Eem '78 MSE 1 *Galgenwaard, Utrecht
17:00Punch MSE 8LUSV Basketbal MSE 5Sportcentr.TU Delft, Delft
18:15UBV "The Eagles" MSE 2Klipperstars MSE 3Galgenwaard, Utrecht
 
zondag 28 oktober 2018Locatie
14:45BC Utrecht Cangeroes MSE 6O.S.M. '75 MSE 2Sporthal Lunetten, Utrecht
 
vrijdag 2 november 2018Locatie
21:15SV Argon MSE 2UBV "The Eagles" MSE 2De Eendracht, Mijdrecht
 
zaterdag 3 november 2018Locatie
13:30O.S.M. '75 MSE 2Red Stars MSE 4Sporthal Safari, Maarssen
18:30Eem '78 MSE 1 *BC Utrecht Cangeroes MSE 6Hilt De, Eemnes
20:30Blue Drakes MSE 2Utrecht Bull's MSE 5Bulwijk, Woerden
 
zondag 4 november 2018Locatie
12:30Punch MSE 8S.B.U. MSE 6Sportcentr.TU Delft, Delft
16:00Midland MSE 1LUSV Basketbal MSE 5Sporthal Lunetten, Utrecht
 
zaterdag 10 november 2018Locatie
17:00LUSV Basketbal MSE 5O.S.M. '75 MSE 2U.S.C., Leiden
17:00Midland MSE 1Punch MSE 8Sporthal Lunetten, Utrecht
18:15Red Stars MSE 4Eem '78 MSE 1 *Beukendal, Soest
19:00BC Utrecht Cangeroes MSE 6Blue Drakes MSE 2Sporthal Lunetten, Utrecht
 
zondag 11 november 2018Locatie
20:15UBV "The Eagles" MSE 2S.B.U. MSE 6Galgenwaard, Utrecht
 
zondag 18 november 2018Locatie
16:15UBV "The Eagles" MSE 2O.S.M. '75 MSE 2Galgenwaard, Utrecht
 
vrijdag 23 november 2018Locatie
21:15SV Argon MSE 2Utrecht Bull's MSE 5De Eendracht, Mijdrecht
 
zaterdag 24 november 2018Locatie
13:00Blue Drakes MSE 2Red Stars MSE 4Bulwijk, Woerden
14:30Punch MSE 8UBV "The Eagles" MSE 2Sportcentr.TU Delft, Delft
15:15Klipperstars MSE 3BC Utrecht Cangeroes MSE 6Klipper De, Nieuw-lekkerland
18:30Eem '78 MSE 1 *LUSV Basketbal MSE 5Hilt De, Eemnes
 
zondag 25 november 2018Locatie
13:30O.S.M. '75 MSE 2Midland MSE 1Sporthal Safari, Maarssen
 
zaterdag 1 december 2018Locatie
13:00LUSV Basketbal MSE 5Blue Drakes MSE 2U.S.C., Leiden
13:15Midland MSE 1Eem '78 MSE 1 *Sporthal Lunetten, Utrecht
14:15Red Stars MSE 4Klipperstars MSE 3Beukendal, Soest
14:30O.S.M. '75 MSE 2Punch MSE 8Bloemstede, Maarssen
18:15Utrecht Bull's MSE 5S.B.U. MSE 6Galgenwaard, Utrecht
 
zondag 2 december 2018Locatie
16:45BC Utrecht Cangeroes MSE 6SV Argon MSE 2Sporthal Lunetten, Utrecht
 
vrijdag 7 december 2018Locatie
21:15SV Argon MSE 2Red Stars MSE 4De Eendracht, Mijdrecht
 
zaterdag 8 december 2018Locatie
16:00Blue Drakes MSE 2Midland MSE 1Bulwijk, Woerden
16:00Klipperstars MSE 3LUSV Basketbal MSE 5Klipper De, Nieuw-lekkerland
18:30Eem '78 MSE 1 *O.S.M. '75 MSE 2Hilt De, Eemnes
 
zondag 9 december 2018Locatie
13:00S.B.U. MSE 6BC Utrecht Cangeroes MSE 6Sportcentrum Olympos, Utrecht
18:15UBV "The Eagles" MSE 2Utrecht Bull's MSE 5Galgenwaard, Utrecht
 
zaterdag 15 december 2018Locatie
12:00LUSV Basketbal MSE 5SV Argon MSE 2U.S.C., Leiden
12:15Red Stars MSE 4S.B.U. MSE 6Beukendal, Soest
17:15Midland MSE 1Klipperstars MSE 3Sporthal Lunetten, Utrecht
21:15Eem '78 MSE 1 *Punch MSE 8Hilt De, Eemnes
 
zondag 16 december 2018Locatie
13:30O.S.M. '75 MSE 2Blue Drakes MSE 2Sporthal Safari, Maarssen
16:00BC Utrecht Cangeroes MSE 6UBV "The Eagles" MSE 2Sporthal Lunetten, Utrecht
 
zaterdag 22 december 2018Locatie
15:00S.B.U. MSE 6Utrecht Bull's MSE 5Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
zaterdag 5 januari 2019Locatie
08:30Eem '78 MSE 1 *Blue Drakes MSE 2Hilt De, Eemnes
08:30Midland MSE 1SV Argon MSE 2Sporthal Lunetten, Utrecht
08:30O.S.M. '75 MSE 2Klipperstars MSE 3Sporthal Safari, Maarssen
16:00LUSV Basketbal MSE 5S.B.U. MSE 6U.S.C., Leiden
16:00Red Stars MSE 4UBV "The Eagles" MSE 2Beukendal, Soest
 
vrijdag 11 januari 2019Locatie
21:15SV Argon MSE 2O.S.M. '75 MSE 2De Eendracht, Mijdrecht
 
zaterdag 12 januari 2019Locatie
12:30Klipperstars MSE 3Eem '78 MSE 1 *Klipper De, Nieuw-lekkerland
20:00Blue Drakes MSE 2Punch MSE 8Bulwijk, Woerden
 
zaterdag 19 januari 2019Locatie
08:30Eem '78 MSE 1 *SV Argon MSE 2Hilt De, Eemnes
08:30Midland MSE 1UBV "The Eagles" MSE 2Sporthal Lunetten, Utrecht
08:30O.S.M. '75 MSE 2S.B.U. MSE 6Sporthal Safari, Maarssen
15:45Red Stars MSE 4Utrecht Bull's MSE 5Beukendal, Soest
17:00BC Utrecht Cangeroes MSE 6Punch MSE 8Sporthal Lunetten, Utrecht
20:00Blue Drakes MSE 2Klipperstars MSE 3Bulwijk, Woerden
 
zaterdag 26 januari 2019Locatie
10:15SV Argon MSE 2Blue Drakes MSE 2De Eendracht, Mijdrecht
12:15BC Utrecht Cangeroes MSE 6Red Stars MSE 4Sporthal Lunetten, Utrecht
13:30Klipperstars MSE 3Punch MSE 8Klipper De, Nieuw-lekkerland
 
zondag 27 januari 2019Locatie
18:15Utrecht Bull's MSE 5LUSV Basketbal MSE 5Galgenwaard, Utrecht
 
zaterdag 2 februari 2019Locatie
08:30Eem '78 MSE 1 *UBV "The Eagles" MSE 2Hilt De, Eemnes
08:30Midland MSE 1Utrecht Bull's MSE 5Sporthal Lunetten, Utrecht
12:30Klipperstars MSE 3SV Argon MSE 2Klipper De, Nieuw-lekkerland
14:30Punch MSE 8Red Stars MSE 4Sportcentr.TU Delft, Delft
20:00Blue Drakes MSE 2S.B.U. MSE 6Bulwijk, Woerden
 
zondag 3 februari 2019Locatie
11:00LUSV Basketbal MSE 5BC Utrecht Cangeroes MSE 6U.S.C., Leiden
 
zaterdag 9 februari 2019Locatie
08:30BC Utrecht Cangeroes MSE 6Midland MSE 1Sporthal Lunetten, Utrecht
10:15SV Argon MSE 2Punch MSE 8De Eendracht, Mijdrecht
15:00Red Stars MSE 4LUSV Basketbal MSE 5Beukendal, Soest
 
zondag 10 februari 2019Locatie
18:15UBV "The Eagles" MSE 2Blue Drakes MSE 2Galgenwaard, Utrecht
20:15Utrecht Bull's MSE 5O.S.M. '75 MSE 2Galgenwaard, Utrecht
 
zaterdag 16 februari 2019Locatie
08:30Eem '78 MSE 1 *Utrecht Bull's MSE 5Hilt De, Eemnes
08:30Midland MSE 1Red Stars MSE 4Sporthal Lunetten, Utrecht
08:30O.S.M. '75 MSE 2BC Utrecht Cangeroes MSE 6Sporthal Safari, Maarssen
08:30SV Argon MSE 2S.B.U. MSE 6De Eendracht, Mijdrecht
13:45Klipperstars MSE 3UBV "The Eagles" MSE 2Klipper De, Nieuw-lekkerland
15:00LUSV Basketbal MSE 5Punch MSE 8U.S.C., Leiden
 
zaterdag 23 februari 2019Locatie
16:15Utrecht Bull's MSE 5Klipperstars MSE 3Galgenwaard, Utrecht
 
zondag 24 februari 2019Locatie
11:00S.B.U. MSE 6UBV "The Eagles" MSE 2Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
zaterdag 2 maart 2019Locatie
18:15Utrecht Bull's MSE 5BC Utrecht Cangeroes MSE 6Galgenwaard, Utrecht
20:15UBV "The Eagles" MSE 2LUSV Basketbal MSE 5Galgenwaard, Utrecht
 
zondag 3 maart 2019Locatie
17:00S.B.U. MSE 6Eem '78 MSE 1 *Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
zaterdag 9 maart 2019Locatie
08:30S.B.U. MSE 6Punch MSE 8Sportcentrum Olympos, Utrecht
10:30BC Utrecht Cangeroes MSE 6Eem '78 MSE 1 *Sporthal Lunetten, Utrecht
15:00LUSV Basketbal MSE 5Midland MSE 1U.S.C., Leiden
15:15Red Stars MSE 4O.S.M. '75 MSE 2Beukendal, Soest
15:30Klipperstars MSE 3S.B.U. MSE 6Klipper De, Nieuw-lekkerland
 
zondag 10 maart 2019Locatie
18:15UBV "The Eagles" MSE 2SV Argon MSE 2Galgenwaard, Utrecht
18:15Utrecht Bull's MSE 5Blue Drakes MSE 2Galgenwaard, Utrecht
 
zaterdag 16 maart 2019Locatie
08:30Eem '78 MSE 1 *Red Stars MSE 4Hilt De, Eemnes
08:30O.S.M. '75 MSE 2LUSV Basketbal MSE 5Sporthal Safari, Maarssen
12:30Punch MSE 8Midland MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
15:15Klipperstars MSE 3Utrecht Bull's MSE 5Klipper De, Nieuw-lekkerland
20:00Blue Drakes MSE 2BC Utrecht Cangeroes MSE 6Bulwijk, Woerden
 
zaterdag 23 maart 2019Locatie
10:15Midland MSE 1O.S.M. '75 MSE 2Sporthal Lunetten, Utrecht
10:30BC Utrecht Cangeroes MSE 6Klipperstars MSE 3Sporthal Lunetten, Utrecht
13:00LUSV Basketbal MSE 5Eem '78 MSE 1 *U.S.C., Leiden
18:15Red Stars MSE 4Blue Drakes MSE 2Beukendal, Soest
18:15UBV "The Eagles" MSE 2Punch MSE 8Galgenwaard, Utrecht
18:15Utrecht Bull's MSE 5SV Argon MSE 2Galgenwaard, Utrecht
 
zaterdag 30 maart 2019Locatie
08:30Eem '78 MSE 1 *Midland MSE 1Hilt De, Eemnes
08:30SV Argon MSE 2BC Utrecht Cangeroes MSE 6De Eendracht, Mijdrecht
12:30Punch MSE 8O.S.M. '75 MSE 2Sportcentr.TU Delft, Delft
15:15Klipperstars MSE 3Red Stars MSE 4Klipper De, Nieuw-lekkerland
20:00Blue Drakes MSE 2LUSV Basketbal MSE 5Bulwijk, Woerden
 
zaterdag 6 april 2019Locatie
08:30Midland MSE 1Blue Drakes MSE 2Sporthal Lunetten, Utrecht
08:30O.S.M. '75 MSE 2Eem '78 MSE 1 *Sporthal Safari, Maarssen
12:00BC Utrecht Cangeroes MSE 6S.B.U. MSE 6Sporthal Lunetten, Utrecht
15:00LUSV Basketbal MSE 5Klipperstars MSE 3U.S.C., Leiden
15:30Red Stars MSE 4SV Argon MSE 2Beukendal, Soest
 
zondag 7 april 2019Locatie
16:15Utrecht Bull's MSE 5UBV "The Eagles" MSE 2Galgenwaard, Utrecht
 
zaterdag 13 april 2019Locatie
08:30SV Argon MSE 2LUSV Basketbal MSE 5De Eendracht, Mijdrecht
13:30Klipperstars MSE 3Midland MSE 1Klipper De, Nieuw-lekkerland
14:30Punch MSE 8Eem '78 MSE 1 *Sportcentr.TU Delft, Delft
18:15UBV "The Eagles" MSE 2BC Utrecht Cangeroes MSE 6Galgenwaard, Utrecht
20:00Blue Drakes MSE 2O.S.M. '75 MSE 2Bulwijk, Woerden
 
zondag 14 april 2019Locatie
17:00S.B.U. MSE 6Red Stars MSE 4Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
zaterdag 20 april 2019Locatie
14:30Punch MSE 8Utrecht Bull's MSE 5Sportcentr.TU Delft, Delft
 
zondag 28 april 2019Locatie
15:00S.B.U. MSE 6Midland MSE 1Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
zaterdag 4 mei 2019Locatie
17:00S.B.U. MSE 6Klipperstars MSE 3Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
zaterdag 11 mei 2019Locatie
13:00S.B.U. MSE 6SV Argon MSE 2Sportcentrum Olympos, Utrecht

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF