U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

Mannen Senioren Promotiedivisie - Mannen Senioren Landelijk - Poule A


zaterdag 20 januari 2018Locatie
16:30Punch MSE 1UBALL MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
17:45Solar systemen-Grasshoppers MSE 1VBC Akrides MSE 1Cleyn Duin, Katwijk zh
19:00BV Groningen MSE 1Racing Beverwijk MSE 1Oude ALO, Groningen
20:45Lokomotief MSE 1BS Leiden MSE 2Van Zweedenhal, Rijswijk zh
21:00De Groene Uilen MSE 1CobraNova MSE 1Willem-Alexander Sportcentrum, Groningen
21:00Harlemlakers MSE 1Red Giants MSE 1Calandhal Hal 2, Amsterdam
 
zaterdag 27 januari 2018Locatie
09:00Racing Beverwijk MSE 1Landslake Lions MSE 1De Walvis, Beverwijk
18:00CobraNova MSE 1Punch MSE 1Forum Kwadraat, Voorburg
19:00Red Giants MSE 1De Groene Uilen MSE 1Sporthal Ezinge, Meppel
19:15BS Leiden MSE 2Solar systemen-Grasshoppers MSE 1Sportzaal Houtkwartier, Leiden
20:00VBC Akrides MSE 1Harlemlakers MSE 1Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zondag 28 januari 2018Locatie
16:00UBALL MSE 1BV Groningen MSE 1Sportcentrum Oudenrijn, Vleuten
 
zaterdag 3 februari 2018Locatie
16:30Punch MSE 1Red Giants MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
17:00Landslake Lions MSE 1Lokomotief MSE 1Indoor Centrum, Landsmeer
17:45De Groene Uilen MSE 1VBC Akrides MSE 1Willem-Alexander Sportcentrum, Groningen
19:00BV Groningen MSE 1CobraNova MSE 1Oude ALO, Groningen
20:45Racing Beverwijk MSE 1UBALL MSE 1De Walvis, Beverwijk
21:00Harlemlakers MSE 1BS Leiden MSE 2Calandhal Hal 2, Amsterdam
 
zaterdag 10 februari 2018Locatie
18:00CobraNova MSE 1Racing Beverwijk MSE 1Forum Kwadraat, Voorburg
19:00Red Giants MSE 1BV Groningen MSE 1Sporthal Ezinge, Meppel
20:00UBALL MSE 1Landslake Lions MSE 1Sportcentrum Oudenrijn, Vleuten
20:00VBC Akrides MSE 1Punch MSE 1Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
21:00Lokomotief MSE 1Solar systemen-Grasshoppers MSE 1Van Zweedenhal, Rijswijk zh
 
zondag 11 februari 2018Locatie
13:30BS Leiden MSE 2De Groene Uilen MSE 1Sportzaal Houtkwartier, Leiden
 
vrijdag 16 februari 2018Locatie
20:30Racing Beverwijk MSE 1Red Giants MSE 1De Walvis, Beverwijk
 
zaterdag 17 februari 2018Locatie
16:30Punch MSE 1BS Leiden MSE 2Sportcentr.TU Delft, Delft
17:00Landslake Lions MSE 1Solar systemen-Grasshoppers MSE 1Indoor Centrum, Landsmeer
20:00UBALL MSE 1CobraNova MSE 1Sportcentrum Oudenrijn, Vleuten
21:00Harlemlakers MSE 1Lokomotief MSE 1Calandhal Hal 2, Amsterdam
 
zondag 18 februari 2018Locatie
12:00BV Groningen MSE 1VBC Akrides MSE 1Oude ALO, Groningen
 
zaterdag 24 februari 2018Locatie
16:30Punch MSE 1Lokomotief MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
17:00Landslake Lions MSE 1Red Giants MSE 1Indoor Centrum, Landsmeer
 
zondag 25 februari 2018Locatie
18:00CobraNova MSE 1BV Groningen MSE 1Forum Kwadraat, Voorburg
 
zaterdag 3 maart 2018Locatie
19:00Red Giants MSE 1BS Leiden MSE 2Sporthal Ezinge, Meppel
20:00VBC Akrides MSE 1De Groene Uilen MSE 1Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
20:15Solar systemen-Grasshoppers MSE 1Lokomotief MSE 1Cleyn Duin, Katwijk zh
 
donderdag 8 maart 2018Locatie
21:00Punch MSE 1Solar systemen-Grasshoppers MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
 
zaterdag 10 maart 2018Locatie
18:00CobraNova MSE 1Landslake Lions MSE 1Forum Kwadraat, Voorburg
18:45Lokomotief MSE 1De Groene Uilen MSE 1Van Zweedenhal, Rijswijk zh
19:00Red Giants MSE 1UBALL MSE 1Sporthal Ezinge, Meppel
19:30Solar systemen-Grasshoppers MSE 1Harlemlakers MSE 1Cleyn Duin, Katwijk zh
20:00VBC Akrides MSE 1Racing Beverwijk MSE 1Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zondag 11 maart 2018Locatie
15:00BS Leiden MSE 2BV Groningen MSE 1Sportzaal Houtkwartier, Leiden
 
vrijdag 16 maart 2018Locatie
20:30Racing Beverwijk MSE 1BS Leiden MSE 2De Walvis, Beverwijk
 
zaterdag 17 maart 2018Locatie
17:00Landslake Lions MSE 1Harlemlakers MSE 1Indoor Centrum, Landsmeer
18:00CobraNova MSE 1Red Giants MSE 1Forum Kwadraat, Voorburg
19:45De Groene Uilen MSE 1Solar systemen-Grasshoppers MSE 1Willem-Alexander Sportcentrum, Groningen
20:00UBALL MSE 1VBC Akrides MSE 1Sportcentrum Oudenrijn, Vleuten
 
dinsdag 20 maart 2018Locatie
20:30Harlemlakers MSE 1UBALL MSE 1Calandhal Hal 2, Amsterdam
 
zaterdag 24 maart 2018Locatie
19:00Red Giants MSE 1Landslake Lions MSE 1Sporthal Ezinge, Meppel
19:30Lokomotief MSE 1BV Groningen MSE 1Van Zweedenhal, Rijswijk zh
19:30Solar systemen-Grasshoppers MSE 1Punch MSE 1Cleyn Duin, Katwijk zh
20:00Harlemlakers MSE 1De Groene Uilen MSE 1Calandhal Hal 2, Amsterdam
20:00VBC Akrides MSE 1CobraNova MSE 1Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zondag 25 maart 2018Locatie
15:00BS Leiden MSE 2UBALL MSE 1Sportzaal Houtkwartier, Leiden
 
zaterdag 31 maart 2018Locatie
16:30Punch MSE 1BV Groningen MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
20:00VBC Akrides MSE 1UBALL MSE 1Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zaterdag 7 april 2018Locatie
17:00Landslake Lions MSE 1De Groene Uilen MSE 1Indoor Centrum, Landsmeer
18:00CobraNova MSE 1BS Leiden MSE 2Forum Kwadraat, Voorburg
19:00Red Giants MSE 1VBC Akrides MSE 1Sporthal Ezinge, Meppel
20:45Racing Beverwijk MSE 1Lokomotief MSE 1De Walvis, Beverwijk
 
zondag 8 april 2018Locatie
16:00BV Groningen MSE 1Solar systemen-Grasshoppers MSE 1Oude ALO, Groningen
16:30Punch MSE 1Harlemlakers MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
 
zaterdag 14 april 2018Locatie
16:30Punch MSE 1De Groene Uilen MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
19:45Solar systemen-Grasshoppers MSE 1Racing Beverwijk MSE 1Cleyn Duin, Katwijk zh
20:00BS Leiden MSE 2Red Giants MSE 1Sportzaal Houtkwartier, Leiden
20:00Harlemlakers MSE 1BV Groningen MSE 1Calandhal Hal 2, Amsterdam
20:00VBC Akrides MSE 1Landslake Lions MSE 1Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
21:00Lokomotief MSE 1UBALL MSE 1Van Zweedenhal, Rijswijk zh
 
zaterdag 21 april 2018Locatie
16:30Punch MSE 1Landslake Lions MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
18:00CobraNova MSE 1Lokomotief MSE 1Forum Kwadraat, Voorburg
20:00UBALL MSE 1Solar systemen-Grasshoppers MSE 1Sportcentrum Oudenrijn, Vleuten
20:45Racing Beverwijk MSE 1Harlemlakers MSE 1De Walvis, Beverwijk
 
zondag 22 april 2018Locatie
15:15BS Leiden MSE 2VBC Akrides MSE 1Sportzaal Houtkwartier, Leiden
16:00BV Groningen MSE 1De Groene Uilen MSE 1Oude ALO, Groningen

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF