U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

1e Klasse - Vrouwen Senioren Afdeling - Poule A


zaterdag 20 januari 2018Locatie
12:15Punch VSE 1Forwodians VSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
15:45CBV Binnenland VSE 2DAS VSE 2De Driesprong, Barendrecht
18:30D.B.V. Rowic VSE 1BV Leiderdorp VSE 1Sportboulevard, Dordrecht
19:00New Stars VSE 1Cady '73 VSE 1Sporthal De Waterlelie, Nieuwegein
 
zaterdag 27 januari 2018Locatie
18:00Cady '73 VSE 1BC Shooters VSE 1Sporthal De Lijster, Capelle aan den ijssel
18:30BV Leiderdorp VSE 1Solar systemen-Grasshoppers VSE 3De Bloemerd, Leiderdorp
20:00CBV Binnenland VSE 2New Stars VSE 1De Driesprong, Barendrecht
20:15Forwodians VSE 1DAS VSE 2De Schans, Voorhout
 
zaterdag 3 februari 2018Locatie
12:15Punch VSE 1BV Leiderdorp VSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
19:00Forwodians VSE 1CBV Binnenland VSE 2De Schans, Voorhout
19:30BC Shooters VSE 1New Stars VSE 1De Kuil, Bunschoten-spakenburg
 
zaterdag 17 februari 2018Locatie
15:45CBV Binnenland VSE 2BC Shooters VSE 1De Driesprong, Barendrecht
16:00Cady '73 VSE 1Solar systemen-Grasshoppers VSE 3Sporthal De Lijster, Capelle aan den ijssel
18:30BV Leiderdorp VSE 1DAS VSE 2De Bloemerd, Leiderdorp
19:00New Stars VSE 1D.B.V. Rowic VSE 1Sporthal De Waterlelie, Nieuwegein
 
zaterdag 10 maart 2018Locatie
12:15Punch VSE 1Cady '73 VSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
16:30Solar systemen-Grasshoppers VSE 3New Stars VSE 1Cleyn Duin, Katwijk zh
18:30D.B.V. Rowic VSE 1BC Shooters VSE 1Sportboulevard, Dordrecht
18:30Forwodians VSE 1BV Leiderdorp VSE 1De Schans, Voorhout
 
zaterdag 17 maart 2018Locatie
14:00Cady '73 VSE 1DAS VSE 2Sporthal De Lijster, Capelle aan den ijssel
17:45CBV Binnenland VSE 2D.B.V. Rowic VSE 1De Driesprong, Barendrecht
18:00New Stars VSE 1Punch VSE 1Sporthal De Waterlelie, Nieuwegein
20:45BC Shooters VSE 1Solar systemen-Grasshoppers VSE 3De Kuil, Bunschoten-spakenburg
 
zaterdag 24 maart 2018Locatie
12:15Punch VSE 1BC Shooters VSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
15:00Solar systemen-Grasshoppers VSE 3D.B.V. Rowic VSE 1Cleyn Duin, Katwijk zh
18:30BV Leiderdorp VSE 1CBV Binnenland VSE 2De Bloemerd, Leiderdorp
18:30Forwodians VSE 1Cady '73 VSE 1De Schans, Voorhout
20:00DAS VSE 2New Stars VSE 1Sporthal SC Delfland, Delft
 
zaterdag 31 maart 2018Locatie
17:00BC Shooters VSE 1DAS VSE 2De Kuil, Bunschoten-spakenburg
18:30D.B.V. Rowic VSE 1Cady '73 VSE 1Sportboulevard, Dordrecht
 
zaterdag 7 april 2018Locatie
17:45CBV Binnenland VSE 2Solar systemen-Grasshoppers VSE 3De Driesprong, Barendrecht
18:30D.B.V. Rowic VSE 1Punch VSE 1Sportboulevard, Dordrecht
19:00New Stars VSE 1Forwodians VSE 1Sporthal De Waterlelie, Nieuwegein
 
zaterdag 14 april 2018Locatie
09:00Punch VSE 1Solar systemen-Grasshoppers VSE 3Sportcentr.TU Delft, Delft
18:00DAS VSE 2D.B.V. Rowic VSE 1Sporthal SC Delfland, Delft
18:00Forwodians VSE 1BC Shooters VSE 1De Schans, Voorhout
18:30BV Leiderdorp VSE 1Cady '73 VSE 1De Bloemerd, Leiderdorp
 
zaterdag 21 april 2018Locatie
12:15Punch VSE 1CBV Binnenland VSE 2Sportcentr.TU Delft, Delft
18:30D.B.V. Rowic VSE 1Forwodians VSE 1Sportboulevard, Dordrecht
18:30Solar systemen-Grasshoppers VSE 3DAS VSE 2Cleyn Duin, Katwijk zh
 
zondag 22 april 2018Locatie
17:00New Stars VSE 1BV Leiderdorp VSE 1Sporthal De Waterlelie, Nieuwegein
 
zaterdag 28 april 2018Locatie
18:30D.B.V. Rowic VSE 1Solar systemen-Grasshoppers VSE 3Sportboulevard, Dordrecht

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF