U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

1e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule A


zaterdag 16 november 2019Locatie
13:00Vlaardingen Captains MSE 1Westland Stars MSE 1Sporthal Westwijk, Vlaardingen
18:00Jump IJsselstein MSE 1D.B.V. Rowic MSE 2Het Heem, Ijsselstein ut
21:00Green Eagles MSE 1LUSV Basketbal MSE 1Wethouder Smithal, Maassluis
 
zondag 17 november 2019Locatie
15:00S.B.U. MSE 2MSV Basketbal MSE 1Sportcentrum Olympos, Utrecht
16:00DAS MSE 3Utrecht Bull's MSE 2Sporthal SC Delfland, Delft
18:30Red Stars MSE 2BC Utrecht Cangeroes MSE 2Beukendal, Soest
 
zaterdag 23 november 2019Locatie
14:30Punch MSE 2Jump IJsselstein MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
16:00River Trotters MSE 2Green Eagles MSE 1De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
18:15Utrecht Bull's MSE 2S.B.U. MSE 2Galgenwaard, Utrecht
19:00MSV Basketbal MSE 1LUSV Basketbal MSE 1Sportpark Duinwetering, Noordwijk zh
20:30D.B.V. Rowic MSE 2Red Stars MSE 2Sportboulevard, Dordrecht
21:15BC Utrecht Cangeroes MSE 2Vlaardingen Captains MSE 1Sporthal Lunetten, Utrecht
 
vrijdag 29 november 2019Locatie
21:00Westland Stars MSE 1Green Eagles MSE 1Westlandhal, 's-gravenzande
 
zondag 1 december 2019Locatie
15:00LUSV Basketbal MSE 1S.B.U. MSE 2U.S.C., Leiden
15:00MSV Basketbal MSE 1Red Stars MSE 2Sportpark Duinwetering, Noordwijk zh
 
zaterdag 7 december 2019Locatie
13:30LUSV Basketbal MSE 1Utrecht Bull's MSE 2U.S.C., Leiden
21:00DAS MSE 3BC Utrecht Cangeroes MSE 2Sporthal SC Delfland, Delft
21:00Green Eagles MSE 1MSV Basketbal MSE 1Wethouder Smithal, Maassluis
21:00Jump IJsselstein MSE 1River Trotters MSE 2Het Heem, Ijsselstein ut
 
zondag 8 december 2019Locatie
13:00Vlaardingen Captains MSE 1D.B.V. Rowic MSE 2Sporthal Westwijk, Vlaardingen
15:15Red Stars MSE 2Punch MSE 2Beukendal, Soest
 
zaterdag 14 december 2019Locatie
17:00Punch MSE 2Vlaardingen Captains MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
18:00LUSV Basketbal MSE 1Westland Stars MSE 1U.S.C., Leiden
18:00River Trotters MSE 2Red Stars MSE 2De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
18:30D.B.V. Rowic MSE 2DAS MSE 3Sportboulevard, Dordrecht
20:00MSV Basketbal MSE 1Utrecht Bull's MSE 2Sportpark Duinwetering, Noordwijk zh
21:00Jump IJsselstein MSE 1Green Eagles MSE 1Het Heem, Ijsselstein ut
 
zondag 15 december 2019Locatie
13:00BC Utrecht Cangeroes MSE 2S.B.U. MSE 2Sporthal Lunetten, Utrecht
 
zaterdag 4 januari 2020Locatie
13:00Red Stars MSE 2LUSV Basketbal MSE 1Beukendal, Soest
15:00S.B.U. MSE 2Westland Stars MSE 1Sportcentrum Olympos, Utrecht
16:00River Trotters MSE 2Punch MSE 2De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
 
zaterdag 11 januari 2020Locatie
10:15Westland Stars MSE 1MSV Basketbal MSE 1Westlandhal, 's-gravenzande
13:00River Trotters MSE 2Vlaardingen Captains MSE 1De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
16:45BC Utrecht Cangeroes MSE 2LUSV Basketbal MSE 1Sporthal Lunetten, Utrecht
20:00Green Eagles MSE 1Utrecht Bull's MSE 2Wethouder Smithal, Maassluis
20:30D.B.V. Rowic MSE 2S.B.U. MSE 2Sportboulevard, Dordrecht
21:00Jump IJsselstein MSE 1Red Stars MSE 2Het Heem, Ijsselstein ut
 
zaterdag 18 januari 2020Locatie
15:00LUSV Basketbal MSE 1D.B.V. Rowic MSE 2U.S.C., Leiden
16:00Red Stars MSE 2Green Eagles MSE 1Beukendal, Soest
20:00MSV Basketbal MSE 1BC Utrecht Cangeroes MSE 2Sportpark Duinwetering, Noordwijk zh
21:00DAS MSE 3River Trotters MSE 2Sporthal SC Delfland, Delft
 
zondag 19 januari 2020Locatie
13:00Vlaardingen Captains MSE 1Jump IJsselstein MSE 1Sporthal Westwijk, Vlaardingen
15:00S.B.U. MSE 2Punch MSE 2Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
zaterdag 25 januari 2020Locatie
13:00River Trotters MSE 2S.B.U. MSE 2De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
16:00Red Stars MSE 2Vlaardingen Captains MSE 1Beukendal, Soest
19:00Jump IJsselstein MSE 1DAS MSE 3Het Heem, Ijsselstein ut
19:00Punch MSE 2LUSV Basketbal MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
20:30Green Eagles MSE 1Westland Stars MSE 1Wethouder Smithal, Maassluis
 
zondag 26 januari 2020Locatie
12:45BC Utrecht Cangeroes MSE 2Utrecht Bull's MSE 2Sporthal Lunetten, Utrecht
 
zaterdag 1 februari 2020Locatie
08:30Westland Stars MSE 1BC Utrecht Cangeroes MSE 2Westlandhal, 's-gravenzande
17:30LUSV Basketbal MSE 1River Trotters MSE 2U.S.C., Leiden
20:00MSV Basketbal MSE 1Punch MSE 2Sportpark Duinwetering, Noordwijk zh
20:15Utrecht Bull's MSE 2D.B.V. Rowic MSE 2Galgenwaard, Utrecht
 
zondag 2 februari 2020Locatie
13:00S.B.U. MSE 2Jump IJsselstein MSE 1Sportcentrum Olympos, Utrecht
13:00Vlaardingen Captains MSE 1Green Eagles MSE 1Sporthal Westwijk, Vlaardingen
15:00DAS MSE 3Red Stars MSE 2Sporthal SC Delfland, Delft
 
zaterdag 8 februari 2020Locatie
08:05D.B.V. Rowic MSE 2Westland Stars MSE 1Sportboulevard, Dordrecht
10:15Punch MSE 2Utrecht Bull's MSE 2Sportcentr.TU Delft, Delft
16:00Red Stars MSE 2S.B.U. MSE 2Beukendal, Soest
16:00River Trotters MSE 2MSV Basketbal MSE 1De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
19:00Jump IJsselstein MSE 1LUSV Basketbal MSE 1Het Heem, Ijsselstein ut
20:30Green Eagles MSE 1BC Utrecht Cangeroes MSE 2Wethouder Smithal, Maassluis
 
zondag 9 februari 2020Locatie
13:00Vlaardingen Captains MSE 1DAS MSE 3Sporthal Westwijk, Vlaardingen
 
zaterdag 15 februari 2020Locatie
10:15Westland Stars MSE 1Punch MSE 2Westlandhal, 's-gravenzande
17:30LUSV Basketbal MSE 1Red Stars MSE 2U.S.C., Leiden
18:15Utrecht Bull's MSE 2River Trotters MSE 2Galgenwaard, Utrecht
19:00DAS MSE 3Green Eagles MSE 1Sporthal SC Delfland, Delft
20:00MSV Basketbal MSE 1Jump IJsselstein MSE 1Sportpark Duinwetering, Noordwijk zh
 
zondag 16 februari 2020Locatie
12:45BC Utrecht Cangeroes MSE 2D.B.V. Rowic MSE 2Sporthal Lunetten, Utrecht
15:00S.B.U. MSE 2Vlaardingen Captains MSE 1Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
zaterdag 22 februari 2020Locatie
13:00DAS MSE 3S.B.U. MSE 2Sporthal SC Delfland, Delft
13:00River Trotters MSE 2Westland Stars MSE 1De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
16:30Punch MSE 2BC Utrecht Cangeroes MSE 2Sportcentr.TU Delft, Delft
18:00Jump IJsselstein MSE 1Utrecht Bull's MSE 2Het Heem, Ijsselstein ut
20:30Green Eagles MSE 1D.B.V. Rowic MSE 2Wethouder Smithal, Maassluis
 
zondag 23 februari 2020Locatie
15:00Red Stars MSE 2MSV Basketbal MSE 1Beukendal, Soest
 
vrijdag 28 februari 2020Locatie
21:00LUSV Basketbal MSE 1BC Utrecht Cangeroes MSE 2U.S.C., Leiden
 
zaterdag 29 februari 2020Locatie
12:30Punch MSE 2DAS MSE 3Sportcentr.TU Delft, Delft
18:15Utrecht Bull's MSE 2Westland Stars MSE 1Galgenwaard, Utrecht
18:30D.B.V. Rowic MSE 2MSV Basketbal MSE 1Sportboulevard, Dordrecht
 
zondag 1 maart 2020Locatie
13:00Vlaardingen Captains MSE 1LUSV Basketbal MSE 1Sporthal Westwijk, Vlaardingen
 
vrijdag 6 maart 2020Locatie
20:30S.B.U. MSE 2Green Eagles MSE 1Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
zaterdag 7 maart 2020Locatie
08:30Westland Stars MSE 1Jump IJsselstein MSE 1Westlandhal, 's-gravenzande
16:45BC Utrecht Cangeroes MSE 2River Trotters MSE 2Sporthal Lunetten, Utrecht
17:30LUSV Basketbal MSE 1DAS MSE 3U.S.C., Leiden
18:15Utrecht Bull's MSE 2Red Stars MSE 2Galgenwaard, Utrecht
18:30D.B.V. Rowic MSE 2Punch MSE 2Sportboulevard, Dordrecht
20:00MSV Basketbal MSE 1Vlaardingen Captains MSE 1Sportpark Duinwetering, Noordwijk zh
 
zaterdag 14 maart 2020Locatie
16:00River Trotters MSE 2D.B.V. Rowic MSE 2De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
18:00Jump IJsselstein MSE 1BC Utrecht Cangeroes MSE 2Het Heem, Ijsselstein ut
19:00DAS MSE 3MSV Basketbal MSE 1Sporthal SC Delfland, Delft
20:30Green Eagles MSE 1Punch MSE 2Wethouder Smithal, Maassluis
 
zondag 15 maart 2020Locatie
13:00Vlaardingen Captains MSE 1Utrecht Bull's MSE 2Sporthal Westwijk, Vlaardingen
15:00Red Stars MSE 2Westland Stars MSE 1Beukendal, Soest
15:00S.B.U. MSE 2LUSV Basketbal MSE 1Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
zaterdag 21 maart 2020Locatie
08:30Westland Stars MSE 1Vlaardingen Captains MSE 1Westlandhal, 's-gravenzande
14:30Punch MSE 2River Trotters MSE 2Sportcentr.TU Delft, Delft
15:00LUSV Basketbal MSE 1Green Eagles MSE 1U.S.C., Leiden
20:00MSV Basketbal MSE 1S.B.U. MSE 2Sportpark Duinwetering, Noordwijk zh
20:15Utrecht Bull's MSE 2DAS MSE 3Galgenwaard, Utrecht
 
zondag 22 maart 2020Locatie
12:45BC Utrecht Cangeroes MSE 2Red Stars MSE 2Sporthal Lunetten, Utrecht
14:30D.B.V. Rowic MSE 2Jump IJsselstein MSE 1Sportboulevard, Dordrecht
 
vrijdag 27 maart 2020Locatie
18:30S.B.U. MSE 2Utrecht Bull's MSE 2Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
zaterdag 28 maart 2020Locatie
15:00LUSV Basketbal MSE 1MSV Basketbal MSE 1U.S.C., Leiden
17:00DAS MSE 3Westland Stars MSE 1Sporthal SC Delfland, Delft
18:00Jump IJsselstein MSE 1Punch MSE 2Het Heem, Ijsselstein ut
20:30Green Eagles MSE 1River Trotters MSE 2Wethouder Smithal, Maassluis
 
zondag 29 maart 2020Locatie
13:00Vlaardingen Captains MSE 1BC Utrecht Cangeroes MSE 2Sporthal Westwijk, Vlaardingen
14:30Red Stars MSE 2D.B.V. Rowic MSE 2Beukendal, Soest
 
zaterdag 4 april 2020Locatie
08:30Westland Stars MSE 1S.B.U. MSE 2Westlandhal, 's-gravenzande
14:30Punch MSE 2Red Stars MSE 2Sportcentr.TU Delft, Delft
15:00River Trotters MSE 2Jump IJsselstein MSE 1De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
20:00MSV Basketbal MSE 1Green Eagles MSE 1Sportpark Duinwetering, Noordwijk zh
20:30D.B.V. Rowic MSE 2Vlaardingen Captains MSE 1Sportboulevard, Dordrecht
 
zondag 5 april 2020Locatie
14:45BC Utrecht Cangeroes MSE 2DAS MSE 3Sporthal Lunetten, Utrecht
18:15Utrecht Bull's MSE 2LUSV Basketbal MSE 1Galgenwaard, Utrecht
 
zaterdag 11 april 2020Locatie
12:15Westland Stars MSE 1River Trotters MSE 2Westlandhal, 's-gravenzande
15:00S.B.U. MSE 2DAS MSE 3Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
zaterdag 18 april 2020Locatie
12:15Westland Stars MSE 1LUSV Basketbal MSE 1Westlandhal, 's-gravenzande
15:00DAS MSE 3D.B.V. Rowic MSE 2Sporthal SC Delfland, Delft
16:00Red Stars MSE 2River Trotters MSE 2Beukendal, Soest
20:30Green Eagles MSE 1Jump IJsselstein MSE 1Wethouder Smithal, Maassluis
 
zondag 19 april 2020Locatie
13:00S.B.U. MSE 2BC Utrecht Cangeroes MSE 2Sportcentrum Olympos, Utrecht
13:00Vlaardingen Captains MSE 1Punch MSE 2Sporthal Westwijk, Vlaardingen
19:15Utrecht Bull's MSE 2MSV Basketbal MSE 1Galgenwaard, Utrecht

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF