U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

4e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule A


zaterdag 16 november 2019Locatie
14:30Punch MSE 6Novo Stars MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
14:45Forwodians MSE 2LUSV Basketbal MSE 4De Schans, Voorhout
15:45CobraNova MSE 2Jump MSE 2Forum Kwadraat, Voorburg
18:15Forwodians MSE 1 *BV Oegstgeest MSE 2De Schans, Voorhout
21:00DAS MSE 5BV Alphia MSE 2Sporthal SC Delfland, Delft
 
zaterdag 23 november 2019Locatie
15:30LUSV Basketbal MSE 4DAS MSE 5U.S.C., Leiden
16:00Klipperstars MSE 2Forwodians MSE 2Klipper De, Nieuw-lekkerland
16:15Jump MSE 2Punch MSE 6De Schelft, Noordwijkerhout
18:15BV Alphia MSE 2S.B.U. MSE 4Sporthal de Arena, Alphen aan den rijn
 
zondag 24 november 2019Locatie
19:00BV Oegstgeest MSE 2CobraNova MSE 2Sporthal De Cuyl, Oegstgeest
 
zaterdag 7 december 2019Locatie
14:45Forwodians MSE 2Novo Stars MSE 1De Schans, Voorhout
16:00BV Alphia MSE 2Jump MSE 2Sporthal de Arena, Alphen aan den rijn
17:30CobraNova MSE 2Forwodians MSE 1 *Forum Kwadraat, Voorburg
21:00DAS MSE 5Klipperstars MSE 2Sporthal SC Delfland, Delft
 
zondag 8 december 2019Locatie
12:30Punch MSE 6BV Oegstgeest MSE 2Sportcentr.TU Delft, Delft
15:00S.B.U. MSE 4LUSV Basketbal MSE 4Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
zaterdag 14 december 2019Locatie
12:30Klipperstars MSE 2S.B.U. MSE 4Klipper De, Nieuw-lekkerland
16:15Jump MSE 2Forwodians MSE 2Optisport De Regenboog, Noordwijkerhout
18:00Forwodians MSE 1 *Punch MSE 6De Schans, Voorhout
18:15BV Alphia MSE 2LUSV Basketbal MSE 4Sporthal de Arena, Alphen aan den rijn
19:30Novo Stars MSE 1DAS MSE 5De Steupel, Nieuwkoop
 
zaterdag 21 december 2019Locatie
15:45CobraNova MSE 2BV Alphia MSE 2Forum Kwadraat, Voorburg
 
zaterdag 4 januari 2020Locatie
14:15Klipperstars MSE 2Punch MSE 6Klipper De, Nieuw-lekkerland
16:00Forwodians MSE 1 *Forwodians MSE 2De Schans, Voorhout
 
zaterdag 11 januari 2020Locatie
08:30BV Oegstgeest MSE 2Forwodians MSE 2Sporthal De Cuyl, Oegstgeest
10:45Klipperstars MSE 2BV Alphia MSE 2Klipper De, Nieuw-lekkerland
16:00CobraNova MSE 2Punch MSE 6Forum Kwadraat, Voorburg
16:15Jump MSE 2DAS MSE 5De Schelft, Noordwijkerhout
19:30Novo Stars MSE 1S.B.U. MSE 4De Steupel, Nieuwkoop
 
zaterdag 18 januari 2020Locatie
13:00DAS MSE 5BV Oegstgeest MSE 2Sporthal SC Delfland, Delft
15:00LUSV Basketbal MSE 4Klipperstars MSE 2U.S.C., Leiden
16:00Forwodians MSE 2Forwodians MSE 1 *De Schans, Voorhout
18:15BV Alphia MSE 2Novo Stars MSE 1Sporthal de Arena, Alphen aan den rijn
 
zondag 19 januari 2020Locatie
15:00S.B.U. MSE 4Jump MSE 2Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
zaterdag 25 januari 2020Locatie
08:00BV Oegstgeest MSE 2S.B.U. MSE 4Sporthal De Cuyl, Oegstgeest
16:00Forwodians MSE 1 *DAS MSE 5De Schans, Voorhout
16:15Jump MSE 2BV Alphia MSE 2De Schelft, Noordwijkerhout
19:30Novo Stars MSE 1LUSV Basketbal MSE 4De Steupel, Nieuwkoop
 
zondag 26 januari 2020Locatie
15:45CobraNova MSE 2Forwodians MSE 2Forum Kwadraat, Voorburg
 
zaterdag 1 februari 2020Locatie
13:00DAS MSE 5CobraNova MSE 2Sporthal SC Delfland, Delft
14:15Klipperstars MSE 2Novo Stars MSE 1Klipper De, Nieuw-lekkerland
15:30LUSV Basketbal MSE 4Jump MSE 2U.S.C., Leiden
16:00Forwodians MSE 2Punch MSE 6De Schans, Voorhout
20:00BV Alphia MSE 2BV Oegstgeest MSE 2Sporthal de Arena, Alphen aan den rijn
 
zondag 2 februari 2020Locatie
13:00S.B.U. MSE 4Forwodians MSE 1 *Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
zaterdag 8 februari 2020Locatie
08:00BV Oegstgeest MSE 2LUSV Basketbal MSE 4Sporthal De Cuyl, Oegstgeest
12:00Punch MSE 6DAS MSE 5Sportcentr.TU Delft, Delft
15:45CobraNova MSE 2S.B.U. MSE 4Forum Kwadraat, Voorburg
16:15Jump MSE 2Klipperstars MSE 2De Schelft, Noordwijkerhout
18:00Forwodians MSE 1 *BV Alphia MSE 2De Schans, Voorhout
 
zaterdag 15 februari 2020Locatie
15:30LUSV Basketbal MSE 4Forwodians MSE 1 *U.S.C., Leiden
16:00Klipperstars MSE 2BV Oegstgeest MSE 2Klipper De, Nieuw-lekkerland
18:15BV Alphia MSE 2CobraNova MSE 2Sporthal de Arena, Alphen aan den rijn
 
zondag 16 februari 2020Locatie
11:00S.B.U. MSE 4Punch MSE 6Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
zaterdag 22 februari 2020Locatie
08:00BV Oegstgeest MSE 2Novo Stars MSE 1Sporthal De Cuyl, Oegstgeest
12:30Punch MSE 6BV Alphia MSE 2Sportcentr.TU Delft, Delft
16:00Forwodians MSE 2DAS MSE 5De Schans, Voorhout
17:45Forwodians MSE 1 *Klipperstars MSE 2De Schans, Voorhout
 
zaterdag 29 februari 2020Locatie
13:00S.B.U. MSE 4DAS MSE 5Sportcentrum Olympos, Utrecht
16:00CobraNova MSE 2LUSV Basketbal MSE 4Forum Kwadraat, Voorburg
16:00Novo Stars MSE 1Jump MSE 2De Steupel, Nieuwkoop
 
zaterdag 7 maart 2020Locatie
15:30LUSV Basketbal MSE 4Punch MSE 6U.S.C., Leiden
16:00Klipperstars MSE 2CobraNova MSE 2Klipper De, Nieuw-lekkerland
16:15Jump MSE 2BV Oegstgeest MSE 2De Schelft, Noordwijkerhout
19:30Novo Stars MSE 1Forwodians MSE 1 *De Steupel, Nieuwkoop
20:35S.B.U. MSE 4Forwodians MSE 2Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
zaterdag 14 maart 2020Locatie
12:30Punch MSE 6Klipperstars MSE 2Sportcentr.TU Delft, Delft
16:00CobraNova MSE 2Novo Stars MSE 1Forum Kwadraat, Voorburg
16:00Forwodians MSE 2BV Alphia MSE 2De Schans, Voorhout
17:00DAS MSE 5S.B.U. MSE 4Sporthal SC Delfland, Delft
17:45Forwodians MSE 1 *Jump MSE 2De Schans, Voorhout
 
zaterdag 21 maart 2020Locatie
08:00BV Oegstgeest MSE 2Forwodians MSE 1 *Sporthal De Cuyl, Oegstgeest
15:00LUSV Basketbal MSE 4Forwodians MSE 2U.S.C., Leiden
16:15Jump MSE 2CobraNova MSE 2De Schelft, Noordwijkerhout
19:30Novo Stars MSE 1Punch MSE 6De Steupel, Nieuwkoop
20:00BV Alphia MSE 2DAS MSE 5Sporthal de Arena, Alphen aan den rijn
 
zaterdag 28 maart 2020Locatie
14:30Punch MSE 6Jump MSE 2Sportcentr.TU Delft, Delft
15:00DAS MSE 5LUSV Basketbal MSE 4Sporthal SC Delfland, Delft
16:00Forwodians MSE 2Klipperstars MSE 2De Schans, Voorhout
 
zondag 29 maart 2020Locatie
15:45CobraNova MSE 2BV Oegstgeest MSE 2Forum Kwadraat, Voorburg
 
zaterdag 4 april 2020Locatie
08:00BV Oegstgeest MSE 2Punch MSE 6Sporthal De Cuyl, Oegstgeest
16:00Forwodians MSE 1 *CobraNova MSE 2De Schans, Voorhout
16:00Klipperstars MSE 2DAS MSE 5Klipper De, Nieuw-lekkerland
19:30Novo Stars MSE 1Forwodians MSE 2De Steupel, Nieuwkoop
 
zaterdag 18 april 2020Locatie
13:00LUSV Basketbal MSE 4BV Alphia MSE 2U.S.C., Leiden
13:00S.B.U. MSE 4Klipperstars MSE 2Sportcentrum Olympos, Utrecht
14:30Punch MSE 6Forwodians MSE 1 *Sportcentr.TU Delft, Delft
16:00Forwodians MSE 2Jump MSE 2De Schans, Voorhout
17:00DAS MSE 5Novo Stars MSE 1Sporthal SC Delfland, Delft
 
zaterdag 25 april 2020Locatie
12:30Jump MSE 2Forwodians MSE 1 *De Schelft, Noordwijkerhout
13:00LUSV Basketbal MSE 4S.B.U. MSE 4U.S.C., Leiden

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF