U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

2e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule A


vrijdag 15 november 2019Locatie
21:00Silvertown Lions MSE 1Westland Stars MSE 2De Meent, Schoonhoven
 
zaterdag 16 november 2019Locatie
12:30EBV Baros MSE 2Lokomotief MSE 3Woudestein, Rotterdam
12:30Punch MSE 3Bouncers Basketball MSE 2Sportcentr.TU Delft, Delft
14:00Cady '73 MSE 2BV Oegstgeest MSE 1Sporthal De Lijster, Capelle aan den ijssel
14:30Zoebas MSE 1HBV The Jumpers MSE 2Noordhove, Zoetermeer
18:30BV Leiderdorp MSE 1LUSV Basketbal MSE 2De Bloemerd, Leiderdorp
 
vrijdag 22 november 2019Locatie
20:00Bouncers Basketball MSE 2EBV Baros MSE 2De Duikelaar, Waddinxveen
 
zaterdag 23 november 2019Locatie
12:00HBV The Jumpers MSE 2Punch MSE 3't Zandje, 's-gravenhage
 
zondag 24 november 2019Locatie
17:00BV Oegstgeest MSE 1Silvertown Lions MSE 1Sporthal De Cuyl, Oegstgeest
18:15Lokomotief MSE 3LUSV Basketbal MSE 2Van Zweedenhal, Rijswijk zh
 
zondag 1 december 2019Locatie
13:00LUSV Basketbal MSE 2EBV Baros MSE 2U.S.C., Leiden
15:30Lokomotief MSE 3HBV The Jumpers MSE 2Van Zweedenhal, Rijswijk zh
 
vrijdag 6 december 2019Locatie
21:00Silvertown Lions MSE 1Cady '73 MSE 2De Meent, Schoonhoven
 
zaterdag 7 december 2019Locatie
14:45EBV Baros MSE 2HBV The Jumpers MSE 2Woudestein, Rotterdam
15:30LUSV Basketbal MSE 2Bouncers Basketball MSE 2U.S.C., Leiden
16:00Zoebas MSE 1Westland Stars MSE 2Noordhove, Zoetermeer
 
zondag 8 december 2019Locatie
17:15BV Leiderdorp MSE 1Lokomotief MSE 3De Bloemerd, Leiderdorp
 
vrijdag 13 december 2019Locatie
21:00Silvertown Lions MSE 1BV Leiderdorp MSE 1De Meent, Schoonhoven
 
zaterdag 14 december 2019Locatie
12:15Westland Stars MSE 2Punch MSE 3Westlandhal, 's-gravenzande
18:00HBV The Jumpers MSE 2LUSV Basketbal MSE 2't Zandje, 's-gravenhage
19:00Lokomotief MSE 3Bouncers Basketball MSE 2Van Zweedenhal, Rijswijk zh
 
zondag 15 december 2019Locatie
15:30BV Oegstgeest MSE 1Zoebas MSE 1Sporthal De Cuyl, Oegstgeest
 
zaterdag 11 januari 2020Locatie
08:30BV Oegstgeest MSE 1Punch MSE 3Sporthal De Cuyl, Oegstgeest
08:30Westland Stars MSE 2EBV Baros MSE 2Westlandhal, 's-gravenzande
14:00HBV The Jumpers MSE 2Lokomotief MSE 3't Zandje, 's-gravenhage
16:00Cady '73 MSE 2Zoebas MSE 1Sporthal De Lijster, Capelle aan den ijssel
18:30BV Leiderdorp MSE 1Bouncers Basketball MSE 2De Bloemerd, Leiderdorp
 
zaterdag 18 januari 2020Locatie
13:00LUSV Basketbal MSE 2Westland Stars MSE 2U.S.C., Leiden
14:45EBV Baros MSE 2BV Oegstgeest MSE 1Woudestein, Rotterdam
15:45Bouncers Basketball MSE 2HBV The Jumpers MSE 2De Mammoet, Gouda
17:00Punch MSE 3Cady '73 MSE 2Sportcentr.TU Delft, Delft
19:00Zoebas MSE 1Silvertown Lions MSE 1Noordhove, Zoetermeer
 
vrijdag 24 januari 2020Locatie
21:00Silvertown Lions MSE 1Punch MSE 3De Meent, Schoonhoven
 
zaterdag 25 januari 2020Locatie
08:00BV Oegstgeest MSE 1LUSV Basketbal MSE 2Sporthal De Cuyl, Oegstgeest
08:30BV Leiderdorp MSE 1HBV The Jumpers MSE 2De Bloemerd, Leiderdorp
08:30Westland Stars MSE 2Lokomotief MSE 3Westlandhal, 's-gravenzande
16:00Cady '73 MSE 2EBV Baros MSE 2Sporthal De Lijster, Capelle aan den ijssel
 
vrijdag 31 januari 2020Locatie
21:00Bouncers Basketball MSE 2Westland Stars MSE 2De Duikelaar, Waddinxveen
21:00EBV Baros MSE 2Silvertown Lions MSE 1Woudestein, Rotterdam
 
zaterdag 1 februari 2020Locatie
15:30LUSV Basketbal MSE 2Cady '73 MSE 2U.S.C., Leiden
19:15Zoebas MSE 1BV Leiderdorp MSE 1Noordhove, Zoetermeer
 
zondag 2 februari 2020Locatie
18:30Lokomotief MSE 3BV Oegstgeest MSE 1Van Zweedenhal, Rijswijk zh
 
vrijdag 7 februari 2020Locatie
08:00BV Oegstgeest MSE 1Bouncers Basketball MSE 2Sporthal De Cuyl, Oegstgeest
21:00Silvertown Lions MSE 1LUSV Basketbal MSE 2De Meent, Schoonhoven
 
zaterdag 8 februari 2020Locatie
08:30Westland Stars MSE 2HBV The Jumpers MSE 2Westlandhal, 's-gravenzande
17:45Zoebas MSE 1Punch MSE 3Noordhove, Zoetermeer
18:00Cady '73 MSE 2Lokomotief MSE 3Sporthal De Lijster, Capelle aan den ijssel
 
zaterdag 15 februari 2020Locatie
08:30Punch MSE 3BV Leiderdorp MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
17:15EBV Baros MSE 2Zoebas MSE 1Woudestein, Rotterdam
18:00HBV The Jumpers MSE 2BV Oegstgeest MSE 1't Zandje, 's-gravenhage
19:15Bouncers Basketball MSE 2Cady '73 MSE 2De Mammoet, Gouda
 
zondag 16 februari 2020Locatie
18:45Lokomotief MSE 3Silvertown Lions MSE 1Van Zweedenhal, Rijswijk zh
 
vrijdag 21 februari 2020Locatie
21:00Silvertown Lions MSE 1Bouncers Basketball MSE 2De Meent, Schoonhoven
 
zaterdag 22 februari 2020Locatie
08:30BV Leiderdorp MSE 1Westland Stars MSE 2De Bloemerd, Leiderdorp
14:30Punch MSE 3EBV Baros MSE 2Sportcentr.TU Delft, Delft
18:00Cady '73 MSE 2HBV The Jumpers MSE 2Sporthal De Lijster, Capelle aan den ijssel
 
zaterdag 29 februari 2020Locatie
12:15EBV Baros MSE 2BV Leiderdorp MSE 1Woudestein, Rotterdam
19:30Zoebas MSE 1LUSV Basketbal MSE 2Noordhove, Zoetermeer
 
zaterdag 7 maart 2020Locatie
08:30Westland Stars MSE 2BV Oegstgeest MSE 1Westlandhal, 's-gravenzande
12:00HBV The Jumpers MSE 2Silvertown Lions MSE 1't Zandje, 's-gravenhage
15:30LUSV Basketbal MSE 2Punch MSE 3U.S.C., Leiden
16:00Cady '73 MSE 2BV Leiderdorp MSE 1Sporthal De Lijster, Capelle aan den ijssel
21:15Lokomotief MSE 3Zoebas MSE 1Van Zweedenhal, Rijswijk zh
 
vrijdag 13 maart 2020Locatie
19:15Zoebas MSE 1Bouncers Basketball MSE 2Noordhove, Zoetermeer
21:00EBV Baros MSE 2LUSV Basketbal MSE 2Woudestein, Rotterdam
 
zaterdag 14 maart 2020Locatie
08:30BV Leiderdorp MSE 1BV Oegstgeest MSE 1De Bloemerd, Leiderdorp
14:30Punch MSE 3Lokomotief MSE 3Sportcentr.TU Delft, Delft
16:00Cady '73 MSE 2Westland Stars MSE 2Sporthal De Lijster, Capelle aan den ijssel
 
zaterdag 21 maart 2020Locatie
08:00BV Oegstgeest MSE 1Cady '73 MSE 2Sporthal De Cuyl, Oegstgeest
08:30Westland Stars MSE 2Silvertown Lions MSE 1Westlandhal, 's-gravenzande
12:00HBV The Jumpers MSE 2Zoebas MSE 1't Zandje, 's-gravenhage
13:00LUSV Basketbal MSE 2BV Leiderdorp MSE 1U.S.C., Leiden
16:15Bouncers Basketball MSE 2Punch MSE 3De Mammoet, Gouda
 
vrijdag 27 maart 2020Locatie
19:15EBV Baros MSE 2Bouncers Basketball MSE 2Woudestein, Rotterdam
21:00Silvertown Lions MSE 1BV Oegstgeest MSE 1De Meent, Schoonhoven
 
zaterdag 28 maart 2020Locatie
08:30BV Leiderdorp MSE 1Cady '73 MSE 2De Bloemerd, Leiderdorp
11:00LUSV Basketbal MSE 2Lokomotief MSE 3U.S.C., Leiden
12:30Punch MSE 3HBV The Jumpers MSE 2Sportcentr.TU Delft, Delft
 
zaterdag 4 april 2020Locatie
08:30Westland Stars MSE 2Zoebas MSE 1Westlandhal, 's-gravenzande
14:00HBV The Jumpers MSE 2EBV Baros MSE 2't Zandje, 's-gravenhage
18:00Bouncers Basketball MSE 2LUSV Basketbal MSE 2De Mammoet, Gouda
18:00Cady '73 MSE 2Silvertown Lions MSE 1Sporthal De Lijster, Capelle aan den ijssel
19:30Lokomotief MSE 3BV Leiderdorp MSE 1Van Zweedenhal, Rijswijk zh
 
vrijdag 17 april 2020Locatie
19:15Bouncers Basketball MSE 2Lokomotief MSE 3De Duikelaar, Waddinxveen
 
zaterdag 18 april 2020Locatie
08:30BV Leiderdorp MSE 1Silvertown Lions MSE 1De Bloemerd, Leiderdorp
12:30Punch MSE 3Westland Stars MSE 2Sportcentr.TU Delft, Delft
15:00LUSV Basketbal MSE 2HBV The Jumpers MSE 2U.S.C., Leiden
19:15Zoebas MSE 1BV Oegstgeest MSE 1Noordhove, Zoetermeer
 
vrijdag 24 april 2020Locatie
20:00Lokomotief MSE 3EBV Baros MSE 2Van Zweedenhal, Rijswijk zh
 
woensdag 27 mei 2020Locatie
08:00BV Oegstgeest MSE 1EBV Baros MSE 2Sporthal De Cuyl, Oegstgeest

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF