U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

1e Klasse - Vrouwen Senioren Afdeling - Poule A


zaterdag 16 november 2019Locatie
14:30DAS VSE 2River Trotters VSE 1Sporthal SC Delfland, Delft
16:15Zoebas VSE 1Cady '73 VSE 1Noordhove, Zoetermeer
17:15Hurricanes VSE 1Punch VSE 1Den Oert, Spijkenisse
17:45New Stars VSE 1Lokomotief VSE 2Sporthal De Waterlelie, Nieuwegein
 
zaterdag 23 november 2019Locatie
12:30Punch VSE 1DAS VSE 2Sportcentr.TU Delft, Delft
16:00Cady '73 VSE 1New Stars VSE 1Sporthal De Lijster, Capelle aan den ijssel
16:00Jump IJsselstein VSE 1Zoebas VSE 1Het Heem, Ijsselstein ut
19:30Helmink Heroes Zwijndrecht VSE 1Utrecht Bull's VSE 1De Sophiahal, Hendrik-ido-ambacht
 
zondag 24 november 2019Locatie
16:30Lokomotief VSE 2Hurricanes VSE 1Van Zweedenhal, Rijswijk zh
 
zaterdag 7 december 2019Locatie
15:00Helmink Heroes Zwijndrecht VSE 1River Trotters VSE 1Develhal, Zwijndrecht
17:15Hurricanes VSE 1Cady '73 VSE 1Den Oert, Spijkenisse
17:15New Stars VSE 1Jump IJsselstein VSE 1Sporthal De Waterlelie, Nieuwegein
18:15Utrecht Bull's VSE 1Zoebas VSE 1Galgenwaard, Utrecht
 
zondag 8 december 2019Locatie
18:00DAS VSE 2Lokomotief VSE 2Sporthal SC Delfland, Delft
 
zaterdag 14 december 2019Locatie
08:30Punch VSE 1Helmink Heroes Zwijndrecht VSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
19:00Jump IJsselstein VSE 1Hurricanes VSE 1Het Heem, Ijsselstein ut
19:15Zoebas VSE 1New Stars VSE 1Noordhove, Zoetermeer
20:00Cady '73 VSE 1DAS VSE 2Sporthal De Lijster, Capelle aan den ijssel
20:00River Trotters VSE 1Utrecht Bull's VSE 1De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
 
dinsdag 31 december 2019Locatie
18:15Utrecht Bull's VSE 1Jump IJsselstein VSE 1Galgenwaard, Utrecht
 
zaterdag 11 januari 2020Locatie
10:30Jump IJsselstein VSE 1DAS VSE 2Het Heem, Ijsselstein ut
12:30Zoebas VSE 1Hurricanes VSE 1Noordhove, Zoetermeer
21:00Lokomotief VSE 2Helmink Heroes Zwijndrecht VSE 1Van Zweedenhal, Rijswijk zh
 
zondag 12 januari 2020Locatie
16:45New Stars VSE 1Utrecht Bull's VSE 1Sporthal De Waterlelie, Nieuwegein
 
zaterdag 18 januari 2020Locatie
08:30Helmink Heroes Zwijndrecht VSE 1Cady '73 VSE 1Develhal, Zwijndrecht
17:00DAS VSE 2Zoebas VSE 1Sporthal SC Delfland, Delft
18:00Hurricanes VSE 1New Stars VSE 1Den Oert, Spijkenisse
20:00River Trotters VSE 1Lokomotief VSE 2De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
 
zondag 19 januari 2020Locatie
18:15Utrecht Bull's VSE 1Punch VSE 1Galgenwaard, Utrecht
 
vrijdag 24 januari 2020Locatie
20:00Lokomotief VSE 2Punch VSE 1Van Zweedenhal, Rijswijk zh
 
zaterdag 25 januari 2020Locatie
16:00Cady '73 VSE 1River Trotters VSE 1Sporthal De Lijster, Capelle aan den ijssel
17:00Jump IJsselstein VSE 1Helmink Heroes Zwijndrecht VSE 1Het Heem, Ijsselstein ut
18:15Utrecht Bull's VSE 1Hurricanes VSE 1Galgenwaard, Utrecht
19:00New Stars VSE 1DAS VSE 2Sporthal De Waterlelie, Nieuwegein
 
zaterdag 1 februari 2020Locatie
08:30Helmink Heroes Zwijndrecht VSE 1Zoebas VSE 1Develhal, Zwijndrecht
13:00River Trotters VSE 1Jump IJsselstein VSE 1De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
15:00DAS VSE 2Hurricanes VSE 1Sporthal SC Delfland, Delft
 
zondag 2 februari 2020Locatie
16:45Lokomotief VSE 2Utrecht Bull's VSE 1Van Zweedenhal, Rijswijk zh
 
zaterdag 8 februari 2020Locatie
16:00Cady '73 VSE 1Lokomotief VSE 2Sporthal De Lijster, Capelle aan den ijssel
17:00Jump IJsselstein VSE 1Punch VSE 1Het Heem, Ijsselstein ut
20:15Utrecht Bull's VSE 1DAS VSE 2Galgenwaard, Utrecht
 
zondag 9 februari 2020Locatie
15:00New Stars VSE 1Helmink Heroes Zwijndrecht VSE 1Sporthal De Waterlelie, Nieuwegein
 
zaterdag 15 februari 2020Locatie
08:30Helmink Heroes Zwijndrecht VSE 1Hurricanes VSE 1Develhal, Zwijndrecht
08:30Punch VSE 1Zoebas VSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
15:45Lokomotief VSE 2Jump IJsselstein VSE 1Van Zweedenhal, Rijswijk zh
16:00Cady '73 VSE 1Utrecht Bull's VSE 1Sporthal De Lijster, Capelle aan den ijssel
20:00River Trotters VSE 1New Stars VSE 1De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
 
zaterdag 22 februari 2020Locatie
19:15Zoebas VSE 1Punch VSE 1Noordhove, Zoetermeer
 
zaterdag 29 februari 2020Locatie
14:30Punch VSE 1River Trotters VSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
 
zaterdag 7 maart 2020Locatie
14:00Jump IJsselstein VSE 1Cady '73 VSE 1Het Heem, Ijsselstein ut
14:30DAS VSE 2Helmink Heroes Zwijndrecht VSE 1Sporthal SC Delfland, Delft
18:00Hurricanes VSE 1River Trotters VSE 1Den Oert, Spijkenisse
19:30Zoebas VSE 1Lokomotief VSE 2Noordhove, Zoetermeer
 
zondag 8 maart 2020Locatie
16:00New Stars VSE 1Punch VSE 1Sporthal De Waterlelie, Nieuwegein
 
zaterdag 14 maart 2020Locatie
12:30Punch VSE 1Hurricanes VSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
16:00Cady '73 VSE 1Zoebas VSE 1Sporthal De Lijster, Capelle aan den ijssel
16:00Jump IJsselstein VSE 1Utrecht Bull's VSE 1Het Heem, Ijsselstein ut
17:30Lokomotief VSE 2New Stars VSE 1Van Zweedenhal, Rijswijk zh
20:00River Trotters VSE 1DAS VSE 2De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
 
zaterdag 21 maart 2020Locatie
12:30DAS VSE 2Punch VSE 1Sporthal SC Delfland, Delft
17:00New Stars VSE 1Cady '73 VSE 1Sporthal De Waterlelie, Nieuwegein
18:00Hurricanes VSE 1Lokomotief VSE 2Den Oert, Spijkenisse
19:30Zoebas VSE 1Jump IJsselstein VSE 1Noordhove, Zoetermeer
20:15Utrecht Bull's VSE 1Helmink Heroes Zwijndrecht VSE 1Galgenwaard, Utrecht
 
zaterdag 28 maart 2020Locatie
16:00Cady '73 VSE 1Hurricanes VSE 1Sporthal De Lijster, Capelle aan den ijssel
16:00Jump IJsselstein VSE 1New Stars VSE 1Het Heem, Ijsselstein ut
19:30Lokomotief VSE 2DAS VSE 2Van Zweedenhal, Rijswijk zh
20:00River Trotters VSE 1Helmink Heroes Zwijndrecht VSE 1De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
 
zondag 29 maart 2020Locatie
13:30Zoebas VSE 1Utrecht Bull's VSE 1Noordhove, Zoetermeer
 
zaterdag 4 april 2020Locatie
08:30Helmink Heroes Zwijndrecht VSE 1Punch VSE 1Develhal, Zwijndrecht
18:00Hurricanes VSE 1Jump IJsselstein VSE 1Den Oert, Spijkenisse
20:15Utrecht Bull's VSE 1River Trotters VSE 1Galgenwaard, Utrecht
21:00DAS VSE 2Cady '73 VSE 1Sporthal SC Delfland, Delft
21:00New Stars VSE 1Zoebas VSE 1Sporthal De Waterlelie, Nieuwegein
 
zaterdag 18 april 2020Locatie
12:30Punch VSE 1Cady '73 VSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
18:00Zoebas VSE 1River Trotters VSE 1Noordhove, Zoetermeer

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF