U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

4e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule B


zaterdag 16 november 2019Locatie
16:30BV Squirrels MSE 2S.B.U. MSE 5Sporthal Oostmeer, Berkel en rodenrijs
16:30Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2EBV Baros MSE 5Develhal, Zwijndrecht
18:30Flax Field Fighters MSE 1Punch MSE 7Ridderhal, Hendrik-i.a.
 
zaterdag 23 november 2019Locatie
12:30Punch MSE 7BV Squirrels MSE 2Sportcentr.TU Delft, Delft
14:15Klipperstars MSE 3Sparta Go MSE 1Klipper De, Nieuw-lekkerland
15:45CBV Binnenland MSE 5EBV Baros MSE 5De Driesprong, Barendrecht
18:00Rotterdam-Zuid MSE 3River Trotters MSE 4Sporthal Albeda College, Rotterdam
 
zondag 24 november 2019Locatie
13:00S.B.U. MSE 5EBV Baros MSE 6Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
vrijdag 6 december 2019Locatie
19:15EBV Baros MSE 5Rotterdam-Zuid MSE 3Woudestein, Rotterdam
19:15EBV Baros MSE 6Punch MSE 7Woudestein, Rotterdam
20:30Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2CBV Binnenland MSE 5De Sophiahal, Hendrik-ido-ambacht
 
zaterdag 7 december 2019Locatie
11:15River Trotters MSE 4Klipperstars MSE 3De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
15:00Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2Sparta Go MSE 1Develhal, Zwijndrecht
18:15BV Squirrels MSE 2Flax Field Fighters MSE 1Sporthal Oostmeer, Berkel en rodenrijs
 
vrijdag 13 december 2019Locatie
20:00Flax Field Fighters MSE 1EBV Baros MSE 6Ridderhal, Hendrik-i.a.
20:30S.B.U. MSE 5Sparta Go MSE 1Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
zaterdag 14 december 2019Locatie
10:45Klipperstars MSE 3EBV Baros MSE 5Klipper De, Nieuw-lekkerland
18:15BV Squirrels MSE 2Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2Sporthal Oostmeer, Berkel en rodenrijs
19:00CBV Binnenland MSE 5Rotterdam-Zuid MSE 3De Driesprong, Barendrecht
 
zaterdag 4 januari 2020Locatie
13:00S.B.U. MSE 5Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2Sportcentrum Olympos, Utrecht
16:00River Trotters MSE 4CBV Binnenland MSE 5De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
 
vrijdag 10 januari 2020Locatie
21:00EBV Baros MSE 5Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2Woudestein, Rotterdam
 
zaterdag 11 januari 2020Locatie
08:30BV Squirrels MSE 2EBV Baros MSE 6Sporthal Oostmeer, Berkel en rodenrijs
08:30Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2Rotterdam-Zuid MSE 3Develhal, Zwijndrecht
12:30Klipperstars MSE 3CBV Binnenland MSE 5Klipper De, Nieuw-lekkerland
 
vrijdag 17 januari 2020Locatie
19:15EBV Baros MSE 6Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2Woudestein, Rotterdam
 
zaterdag 18 januari 2020Locatie
13:00Sparta Go MSE 1Flax Field Fighters MSE 1Sporthal De Gooye, Dirksland
14:45EBV Baros MSE 5S.B.U. MSE 5Woudestein, Rotterdam
16:00River Trotters MSE 4Punch MSE 7De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
20:00Rotterdam-Zuid MSE 3Klipperstars MSE 3Sporthal Albeda College, Rotterdam
 
vrijdag 24 januari 2020Locatie
20:30S.B.U. MSE 5CBV Binnenland MSE 5Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
zaterdag 25 januari 2020Locatie
08:30BV Squirrels MSE 2Sparta Go MSE 1Sporthal Oostmeer, Berkel en rodenrijs
08:30Flax Field Fighters MSE 1River Trotters MSE 4Ridderhal, Hendrik-i.a.
08:30Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2Klipperstars MSE 3Develhal, Zwijndrecht
 
vrijdag 31 januari 2020Locatie
21:00River Trotters MSE 4BV Squirrels MSE 2De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
 
zaterdag 1 februari 2020Locatie
15:15Sparta Go MSE 1EBV Baros MSE 6Sporthal De Gooye, Dirksland
15:30CBV Binnenland MSE 5Punch MSE 7De Driesprong, Barendrecht
17:15EBV Baros MSE 5Flax Field Fighters MSE 1Woudestein, Rotterdam
20:00Rotterdam-Zuid MSE 3S.B.U. MSE 5Sporthal Albeda College, Rotterdam
 
vrijdag 7 februari 2020Locatie
19:15EBV Baros MSE 6River Trotters MSE 4Woudestein, Rotterdam
 
zaterdag 8 februari 2020Locatie
08:30BV Squirrels MSE 2EBV Baros MSE 5Sporthal Oostmeer, Berkel en rodenrijs
08:30Flax Field Fighters MSE 1CBV Binnenland MSE 5Ridderhal, Hendrik-i.a.
08:30Punch MSE 7Rotterdam-Zuid MSE 3Sportcentr.TU Delft, Delft
 
vrijdag 14 februari 2020Locatie
19:15EBV Baros MSE 5EBV Baros MSE 6Woudestein, Rotterdam
 
zaterdag 15 februari 2020Locatie
14:15Klipperstars MSE 3Punch MSE 7Klipper De, Nieuw-lekkerland
15:00CBV Binnenland MSE 5BV Squirrels MSE 2De Driesprong, Barendrecht
15:15Sparta Go MSE 1Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2Sporthal De Gooye, Dirksland
18:00Rotterdam-Zuid MSE 3Flax Field Fighters MSE 1Sporthal Albeda College, Rotterdam
 
vrijdag 21 februari 2020Locatie
19:15EBV Baros MSE 6CBV Binnenland MSE 5Woudestein, Rotterdam
 
zaterdag 22 februari 2020Locatie
08:30BV Squirrels MSE 2Rotterdam-Zuid MSE 3Sporthal Oostmeer, Berkel en rodenrijs
08:30Flax Field Fighters MSE 1Klipperstars MSE 3Ridderhal, Hendrik-i.a.
08:30Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2S.B.U. MSE 5Develhal, Zwijndrecht
13:00Sparta Go MSE 1River Trotters MSE 4Sporthal De Gooye, Dirksland
 
zaterdag 29 februari 2020Locatie
11:00S.B.U. MSE 5Flax Field Fighters MSE 1Sportcentrum Olympos, Utrecht
12:30Punch MSE 7Sparta Go MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
 
vrijdag 6 maart 2020Locatie
19:15EBV Baros MSE 5Sparta Go MSE 1Woudestein, Rotterdam
19:15River Trotters MSE 4Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
20:30S.B.U. MSE 5Punch MSE 7Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
zaterdag 7 maart 2020Locatie
17:45Klipperstars MSE 3BV Squirrels MSE 2Klipper De, Nieuw-lekkerland
20:00Rotterdam-Zuid MSE 3EBV Baros MSE 6Sporthal Albeda College, Rotterdam
 
vrijdag 13 maart 2020Locatie
19:15River Trotters MSE 4EBV Baros MSE 5De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
 
zaterdag 14 maart 2020Locatie
08:30Flax Field Fighters MSE 1S.B.U. MSE 5Ridderhal, Hendrik-i.a.
08:30Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2Punch MSE 7Develhal, Zwijndrecht
12:15Klipperstars MSE 3EBV Baros MSE 6Klipper De, Nieuw-lekkerland
15:15Sparta Go MSE 1CBV Binnenland MSE 5Sporthal De Gooye, Dirksland
 
zaterdag 21 maart 2020Locatie
12:30Punch MSE 7Flax Field Fighters MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
15:15CBV Binnenland MSE 5River Trotters MSE 4De Driesprong, Barendrecht
18:00Rotterdam-Zuid MSE 3Sparta Go MSE 1Sporthal Albeda College, Rotterdam
 
zondag 22 maart 2020Locatie
11:00S.B.U. MSE 5BV Squirrels MSE 2Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
vrijdag 27 maart 2020Locatie
19:15EBV Baros MSE 5CBV Binnenland MSE 5Woudestein, Rotterdam
 
zaterdag 28 maart 2020Locatie
08:30BV Squirrels MSE 2Punch MSE 7Sporthal Oostmeer, Berkel en rodenrijs
08:30Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2Flax Field Fighters MSE 1Develhal, Zwijndrecht
12:30EBV Baros MSE 6S.B.U. MSE 5Woudestein, Rotterdam
14:00River Trotters MSE 4Rotterdam-Zuid MSE 3De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
15:15Sparta Go MSE 1Klipperstars MSE 3Sporthal De Gooye, Dirksland
 
zaterdag 4 april 2020Locatie
08:30Flax Field Fighters MSE 1BV Squirrels MSE 2Ridderhal, Hendrik-i.a.
12:30Punch MSE 7EBV Baros MSE 6Sportcentr.TU Delft, Delft
16:45CBV Binnenland MSE 5Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2De Driesprong, Barendrecht
17:45Klipperstars MSE 3River Trotters MSE 4Klipper De, Nieuw-lekkerland
18:00Rotterdam-Zuid MSE 3EBV Baros MSE 5Sporthal Albeda College, Rotterdam
 
zaterdag 11 april 2020Locatie
15:15Sparta Go MSE 1Rotterdam-Zuid MSE 3Sporthal De Gooye, Dirksland
 
zaterdag 18 april 2020Locatie
08:30Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2BV Squirrels MSE 2Develhal, Zwijndrecht
13:00S.B.U. MSE 5Klipperstars MSE 3Sportcentrum Olympos, Utrecht
13:00Sparta Go MSE 1S.B.U. MSE 5Sporthal De Gooye, Dirksland
18:00Rotterdam-Zuid MSE 3CBV Binnenland MSE 5Sporthal Albeda College, Rotterdam
 
zondag 19 april 2020Locatie
11:00S.B.U. MSE 5EBV Baros MSE 5Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
vrijdag 24 april 2020Locatie
19:15EBV Baros MSE 6Flax Field Fighters MSE 1Woudestein, Rotterdam
20:30S.B.U. MSE 5Rotterdam-Zuid MSE 3Sportcentrum Olympos, Utrecht
21:00EBV Baros MSE 5Klipperstars MSE 3Woudestein, Rotterdam
 
zaterdag 25 april 2020Locatie
11:00S.B.U. MSE 5River Trotters MSE 4Sportcentrum Olympos, Utrecht

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF