U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

2e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule B


zaterdag 20 januari 2018Locatie
14:15Westland Stars MSE 2Punch MSE 4Westlandhal, 's-gravenzande
15:00HBV The Jumpers MSE 3Bouncers Basketball MSE 2't Zandje, 's-gravenhage
18:30BV Oegstgeest MSE 2CobraNova MSE 3Sporthal De Cuyl, Oegstgeest
19:45BV Krimpen MSE 1Jump'80 MSE 1De Populier, Krimpen aan den ijssel
20:30SV Argon MSE 1LUSV Basketbal MSE 2De Eendracht, Mijdrecht
 
zondag 21 januari 2018Locatie
14:00Hurricanes MSE 2Lokomotief MSE 3Den Oert, Spijkenisse
 
zaterdag 27 januari 2018Locatie
12:00LUSV Basketbal MSE 2HBV The Jumpers MSE 3U.S.C., Leiden
12:15Westland Stars MSE 2BV Krimpen MSE 1Westlandhal, 's-gravenzande
17:30Jump'80 MSE 1Hurricanes MSE 2Sporthal de Fazant, Hellevoetsluis
18:45Bouncers Basketball MSE 2BV Oegstgeest MSE 2De Duikelaar, Waddinxveen
20:45Lokomotief MSE 3SV Argon MSE 1Van Zweedenhal, Rijswijk zh
 
zondag 28 januari 2018Locatie
15:45CobraNova MSE 3Punch MSE 4Forum Kwadraat, Voorburg
 
zaterdag 3 februari 2018Locatie
12:15Punch MSE 4Bouncers Basketball MSE 2Sportcentr.TU Delft, Delft
15:00HBV The Jumpers MSE 3Lokomotief MSE 3't Zandje, 's-gravenhage
16:00CobraNova MSE 3Westland Stars MSE 2Forum Kwadraat, Voorburg
18:00Hurricanes MSE 2BV Krimpen MSE 1Den Oert, Spijkenisse
20:30SV Argon MSE 1Jump'80 MSE 1De Eendracht, Mijdrecht
 
zondag 4 februari 2018Locatie
13:30BV Oegstgeest MSE 2LUSV Basketbal MSE 2Sporthal De Cuyl, Oegstgeest
 
zaterdag 10 februari 2018Locatie
15:00Bouncers Basketball MSE 2Hurricanes MSE 2De Duikelaar, Waddinxveen
19:00Lokomotief MSE 3BV Oegstgeest MSE 2Van Zweedenhal, Rijswijk zh
 
vrijdag 16 februari 2018Locatie
21:00Bouncers Basketball MSE 2CobraNova MSE 3De Duikelaar, Waddinxveen
 
zaterdag 17 februari 2018Locatie
12:15Punch MSE 4LUSV Basketbal MSE 2Sportcentr.TU Delft, Delft
13:30Jump'80 MSE 1HBV The Jumpers MSE 3Sporthal de Fazant, Hellevoetsluis
19:00BV Krimpen MSE 1SV Argon MSE 1De Populier, Krimpen aan den ijssel
 
zaterdag 24 februari 2018Locatie
12:15Punch MSE 4HBV The Jumpers MSE 3Sportcentr.TU Delft, Delft
 
zaterdag 3 maart 2018Locatie
14:15Westland Stars MSE 2Hurricanes MSE 2Westlandhal, 's-gravenzande
17:00LUSV Basketbal MSE 2Bouncers Basketball MSE 2U.S.C., Leiden
 
vrijdag 9 maart 2018Locatie
21:00Bouncers Basketball MSE 2Westland Stars MSE 2De Duikelaar, Waddinxveen
 
zaterdag 10 maart 2018Locatie
12:15Punch MSE 4Lokomotief MSE 3Sportcentr.TU Delft, Delft
13:00HBV The Jumpers MSE 3BV Krimpen MSE 1't Zandje, 's-gravenhage
16:00CobraNova MSE 3LUSV Basketbal MSE 2Forum Kwadraat, Voorburg
18:30BV Oegstgeest MSE 2Jump'80 MSE 1Sporthal De Cuyl, Oegstgeest
20:30SV Argon MSE 1Hurricanes MSE 2De Eendracht, Mijdrecht
 
zaterdag 17 maart 2018Locatie
14:15Westland Stars MSE 2SV Argon MSE 1Westlandhal, 's-gravenzande
17:00BV Krimpen MSE 1BV Oegstgeest MSE 2De Populier, Krimpen aan den ijssel
17:00Jump'80 MSE 1Punch MSE 4Morgenstont, Hellevoetsluis
18:00Hurricanes MSE 2HBV The Jumpers MSE 3Den Oert, Spijkenisse
19:15Lokomotief MSE 3CobraNova MSE 3Van Zweedenhal, Rijswijk zh
 
vrijdag 23 maart 2018Locatie
21:00Bouncers Basketball MSE 2Lokomotief MSE 3De Duikelaar, Waddinxveen
 
zaterdag 24 maart 2018Locatie
12:15Punch MSE 4BV Krimpen MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
15:00HBV The Jumpers MSE 3SV Argon MSE 1't Zandje, 's-gravenhage
15:00LUSV Basketbal MSE 2Westland Stars MSE 2U.S.C., Leiden
18:00BV Oegstgeest MSE 2Hurricanes MSE 2Sporthal De Cuyl, Oegstgeest
18:00CobraNova MSE 3Jump'80 MSE 1Forum Kwadraat, Voorburg
 
zaterdag 31 maart 2018Locatie
14:00Punch MSE 4Westland Stars MSE 2Sportcentr.TU Delft, Delft
 
zaterdag 7 april 2018Locatie
12:15Westland Stars MSE 2HBV The Jumpers MSE 3Westlandhal, 's-gravenzande
16:00BV Krimpen MSE 1CobraNova MSE 3De Populier, Krimpen aan den ijssel
16:00Jump'80 MSE 1Bouncers Basketball MSE 2Sporthal de Eendraght, Hellevoetsluis
18:00Lokomotief MSE 3LUSV Basketbal MSE 2Van Zweedenhal, Rijswijk zh
20:30SV Argon MSE 1BV Oegstgeest MSE 2De Eendracht, Mijdrecht
 
zondag 8 april 2018Locatie
16:00Hurricanes MSE 2Punch MSE 4Den Oert, Spijkenisse
 
vrijdag 13 april 2018Locatie
20:00Lokomotief MSE 3Westland Stars MSE 2Van Zweedenhal, Rijswijk zh
21:00Bouncers Basketball MSE 2BV Krimpen MSE 1De Duikelaar, Waddinxveen
 
zaterdag 14 april 2018Locatie
12:15Punch MSE 4SV Argon MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
14:00LUSV Basketbal MSE 2Jump'80 MSE 1U.S.C., Leiden
18:00BV Oegstgeest MSE 2HBV The Jumpers MSE 3Sporthal De Cuyl, Oegstgeest
 
zondag 15 april 2018Locatie
14:00CobraNova MSE 3Hurricanes MSE 2Forum Kwadraat, Voorburg
 
zaterdag 21 april 2018Locatie
12:15Westland Stars MSE 2BV Oegstgeest MSE 2Westlandhal, 's-gravenzande
13:00HBV The Jumpers MSE 3Punch MSE 4't Zandje, 's-gravenhage
16:00Hurricanes MSE 2Bouncers Basketball MSE 2Den Oert, Spijkenisse
16:00Jump'80 MSE 1Lokomotief MSE 3Sporthal de Fazant, Hellevoetsluis
19:00BV Krimpen MSE 1LUSV Basketbal MSE 2De Populier, Krimpen aan den ijssel
20:30SV Argon MSE 1CobraNova MSE 3De Eendracht, Mijdrecht
 
zaterdag 28 april 2018Locatie
14:00Punch MSE 4BV Oegstgeest MSE 2Sportcentr.TU Delft, Delft

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF