U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

1e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule B


zaterdag 20 januari 2018Locatie
09:00Jump IJsselstein MSE 1LUSV Basketbal MSE 1Het Heem, Ijsselstein ut
13:00River Trotters MSE 2New Stars MSE 1De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
14:00Punch MSE 3BC Utrecht Cangeroes MSE 2Sportcentr.TU Delft, Delft
15:00Solar systemen-Grasshoppers MSE 2Klipperstars MSE 1Cleyn Duin, Katwijk zh
18:30B.Z. '72 MSE 1DAS MSE 2Sporthal de Koppeling, Zeist
 
zaterdag 27 januari 2018Locatie
14:00LUSV Basketbal MSE 1B.Z. '72 MSE 1U.S.C., Leiden
18:00DAS MSE 2BC Utrecht Cangeroes MSE 2Sporthal SC Delfland, Delft
18:00River Trotters MSE 2Solar systemen-Grasshoppers MSE 2De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
 
zondag 28 januari 2018Locatie
18:15Utrecht Bull's MSE 2Jump IJsselstein MSE 1Galgenwaard, Utrecht
 
zaterdag 3 februari 2018Locatie
14:00Punch MSE 3River Trotters MSE 2Sportcentr.TU Delft, Delft
15:00Jump IJsselstein MSE 1Klipperstars MSE 1Het Heem, Ijsselstein ut
17:15New Stars MSE 1DAS MSE 2Sporthal De Waterlelie, Nieuwegein
18:30B.Z. '72 MSE 1Utrecht Bull's MSE 2Sporthal de Koppeling, Zeist
 
zondag 4 februari 2018Locatie
16:45BC Utrecht Cangeroes MSE 2LUSV Basketbal MSE 1Sporthal Lunetten, Utrecht
 
zaterdag 10 februari 2018Locatie
13:00LUSV Basketbal MSE 1New Stars MSE 1U.S.C., Leiden
17:00Klipperstars MSE 1Punch MSE 3Klipper De, Nieuw-lekkerland
 
vrijdag 16 februari 2018Locatie
20:45Solar systemen-Grasshoppers MSE 2Jump IJsselstein MSE 1Cleyn Duin, Katwijk zh
 
zaterdag 17 februari 2018Locatie
17:15Klipperstars MSE 1B.Z. '72 MSE 1Klipper De, Nieuw-lekkerland
18:00DAS MSE 2Punch MSE 3Sporthal SC Delfland, Delft
20:15Utrecht Bull's MSE 2BC Utrecht Cangeroes MSE 2Galgenwaard, Utrecht
 
zaterdag 24 februari 2018Locatie
14:00Punch MSE 3Jump IJsselstein MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
 
zaterdag 3 maart 2018Locatie
18:00Jump IJsselstein MSE 1River Trotters MSE 2Het Heem, Ijsselstein ut
 
zaterdag 10 maart 2018Locatie
14:00DAS MSE 2River Trotters MSE 2Sporthal SC Delfland, Delft
14:00Punch MSE 3LUSV Basketbal MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
14:45BC Utrecht Cangeroes MSE 2Klipperstars MSE 1Sporthal Lunetten, Utrecht
18:30B.Z. '72 MSE 1Solar systemen-Grasshoppers MSE 2Sporthal de Koppeling, Zeist
 
zondag 11 maart 2018Locatie
16:30New Stars MSE 1Utrecht Bull's MSE 2Sporthal De Waterlelie, Nieuwegein
 
vrijdag 16 maart 2018Locatie
20:45Solar systemen-Grasshoppers MSE 2BC Utrecht Cangeroes MSE 2Cleyn Duin, Katwijk zh
 
zaterdag 17 maart 2018Locatie
13:30LUSV Basketbal MSE 1DAS MSE 2U.S.C., Leiden
17:00River Trotters MSE 2Jump IJsselstein MSE 1De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
17:15Klipperstars MSE 1New Stars MSE 1Klipper De, Nieuw-lekkerland
 
zondag 18 maart 2018Locatie
20:15Utrecht Bull's MSE 2Punch MSE 3Galgenwaard, Utrecht
 
zaterdag 24 maart 2018Locatie
13:00LUSV Basketbal MSE 1River Trotters MSE 2U.S.C., Leiden
14:00Punch MSE 3Klipperstars MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
18:30B.Z. '72 MSE 1Jump IJsselstein MSE 1Sporthal de Koppeling, Zeist
18:45New Stars MSE 1Solar systemen-Grasshoppers MSE 2Sporthal De Waterlelie, Nieuwegein
20:00DAS MSE 2Utrecht Bull's MSE 2Sporthal SC Delfland, Delft
 
zaterdag 31 maart 2018Locatie
14:00Punch MSE 3New Stars MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
 
vrijdag 6 april 2018Locatie
20:45Solar systemen-Grasshoppers MSE 2Punch MSE 3Cleyn Duin, Katwijk zh
 
zaterdag 7 april 2018Locatie
17:15Klipperstars MSE 1DAS MSE 2Klipper De, Nieuw-lekkerland
18:00Jump IJsselstein MSE 1BC Utrecht Cangeroes MSE 2Het Heem, Ijsselstein ut
18:00River Trotters MSE 2B.Z. '72 MSE 1De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
20:15Utrecht Bull's MSE 2LUSV Basketbal MSE 1Galgenwaard, Utrecht
 
zaterdag 14 april 2018Locatie
12:00LUSV Basketbal MSE 1Klipperstars MSE 1U.S.C., Leiden
16:00DAS MSE 2Solar systemen-Grasshoppers MSE 2Sporthal SC Delfland, Delft
18:15Utrecht Bull's MSE 2River Trotters MSE 2Galgenwaard, Utrecht
 
zondag 15 april 2018Locatie
13:00New Stars MSE 1Jump IJsselstein MSE 1Sporthal De Waterlelie, Nieuwegein
16:45BC Utrecht Cangeroes MSE 2B.Z. '72 MSE 1Sporthal Lunetten, Utrecht
 
vrijdag 20 april 2018Locatie
20:45Solar systemen-Grasshoppers MSE 2LUSV Basketbal MSE 1Cleyn Duin, Katwijk zh
 
zaterdag 21 april 2018Locatie
17:00River Trotters MSE 2BC Utrecht Cangeroes MSE 2De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
17:45Klipperstars MSE 1Utrecht Bull's MSE 2Klipper De, Nieuw-lekkerland
18:00Jump IJsselstein MSE 1Punch MSE 3Het Heem, Ijsselstein ut
20:30B.Z. '72 MSE 1New Stars MSE 1Sporthal de Koppeling, Zeist

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF