U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

3e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule B


zaterdag 20 januari 2018Locatie
14:00Den Haag Seagulls MSE 1Punch MSE 5Sporthal De Houtzagerij, Den haag
14:00Jump MSE 1Punch MSE 6De Schelft, Noordwijkerhout
15:15Lokomotief MSE 4G5-Sports MSE 1Van Zweedenhal, Rijswijk zh
16:00Forwodians MSE 2Bouncers Basketball MSE 3De Schans, Voorhout
19:00Gonini MSE 1CobraNova MSE 4Sporthal Forelsloot, Zoetermeer
20:00DAS MSE 3LUSV Basketbal MSE 3Sporthal SC Delfland, Delft
 
zaterdag 27 januari 2018Locatie
12:00LUSV Basketbal MSE 3Den Haag Seagulls MSE 1U.S.C., Leiden
14:15CobraNova MSE 4Bouncers Basketball MSE 3Forum Kwadraat, Voorburg
17:00G5-Sports MSE 1Gonini MSE 1Sporthal Piet Vink, 's-gravenhage
17:00Lokomotief MSE 4Punch MSE 5Van Zweedenhal, Rijswijk zh
18:30Forwodians MSE 2Jump MSE 1De Schans, Voorhout
20:00DAS MSE 3Punch MSE 6Sporthal SC Delfland, Delft
 
vrijdag 2 februari 2018Locatie
21:00Bouncers Basketball MSE 3G5-Sports MSE 1De Duikelaar, Waddinxveen
 
zaterdag 3 februari 2018Locatie
13:30Den Haag Seagulls MSE 1Punch MSE 6Sporthal De Houtzagerij, Den haag
14:00DAS MSE 3Jump MSE 1Sporthal SC Delfland, Delft
16:00CobraNova MSE 4Forwodians MSE 2Forum Kwadraat, Voorburg
19:00Gonini MSE 1Punch MSE 5Sporthal Forelsloot, Zoetermeer
19:00Lokomotief MSE 4LUSV Basketbal MSE 3Van Zweedenhal, Rijswijk zh
 
zaterdag 10 februari 2018Locatie
15:00LUSV Basketbal MSE 3Gonini MSE 1U.S.C., Leiden
 
zaterdag 17 februari 2018Locatie
12:15Punch MSE 5Bouncers Basketball MSE 3Sportcentr.TU Delft, Delft
14:00Punch MSE 6Lokomotief MSE 4Sportcentr.TU Delft, Delft
16:00Forwodians MSE 2DAS MSE 3De Schans, Voorhout
17:00G5-Sports MSE 1CobraNova MSE 4Sporthal Piet Vink, 's-gravenhage
 
zaterdag 24 februari 2018Locatie
14:00Jump MSE 1Den Haag Seagulls MSE 1De Schelft, Noordwijkerhout
14:00Punch MSE 5Forwodians MSE 2Sportcentr.TU Delft, Delft
 
zaterdag 3 maart 2018Locatie
17:00LUSV Basketbal MSE 3CobraNova MSE 4U.S.C., Leiden
 
zaterdag 10 maart 2018Locatie
13:00Den Haag Seagulls MSE 1DAS MSE 3Sporthal De Houtzagerij, Den haag
14:00CobraNova MSE 4Punch MSE 5Forum Kwadraat, Voorburg
14:00LUSV Basketbal MSE 3Bouncers Basketball MSE 3U.S.C., Leiden
17:00G5-Sports MSE 1Forwodians MSE 2Sporthal Piet Vink, 's-gravenhage
17:00Lokomotief MSE 4Jump MSE 1Van Zweedenhal, Rijswijk zh
19:00Gonini MSE 1Punch MSE 6Sporthal Forelsloot, Zoetermeer
 
zaterdag 17 maart 2018Locatie
12:15Punch MSE 5G5-Sports MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
14:00Jump MSE 1Gonini MSE 1De Schelft, Noordwijkerhout
14:00Punch MSE 6Bouncers Basketball MSE 3Sportcentr.TU Delft, Delft
16:45Forwodians MSE 2Den Haag Seagulls MSE 1De Schans, Voorhout
 
zondag 18 maart 2018Locatie
17:30DAS MSE 3Lokomotief MSE 4Sporthal SC Delfland, Delft
 
vrijdag 23 maart 2018Locatie
21:00Bouncers Basketball MSE 3Jump MSE 1De Duikelaar, Waddinxveen
 
zaterdag 24 maart 2018Locatie
14:00Jump MSE 1G5-Sports MSE 1De Schelft, Noordwijkerhout
14:15CobraNova MSE 4Punch MSE 6Forum Kwadraat, Voorburg
15:00Forwodians MSE 2Punch MSE 5De Schans, Voorhout
17:00G5-Sports MSE 1LUSV Basketbal MSE 3Sporthal Piet Vink, 's-gravenhage
19:00Gonini MSE 1DAS MSE 3Sporthal Forelsloot, Zoetermeer
21:15Lokomotief MSE 4Den Haag Seagulls MSE 1Van Zweedenhal, Rijswijk zh
 
zaterdag 31 maart 2018Locatie
12:15Punch MSE 5Gonini MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
14:00DAS MSE 3CobraNova MSE 4Sporthal SC Delfland, Delft
14:00LUSV Basketbal MSE 3Jump MSE 1U.S.C., Leiden
 
zaterdag 7 april 2018Locatie
14:00DAS MSE 3Bouncers Basketball MSE 3Sporthal SC Delfland, Delft
14:00Jump MSE 1CobraNova MSE 4De Schelft, Noordwijkerhout
15:00LUSV Basketbal MSE 3Punch MSE 5U.S.C., Leiden
15:45Den Haag Seagulls MSE 1Gonini MSE 1Sporthal De Houtzagerij, Den haag
16:00Forwodians MSE 2Lokomotief MSE 4De Schans, Voorhout
 
zondag 8 april 2018Locatie
14:00Punch MSE 6G5-Sports MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
 
vrijdag 13 april 2018Locatie
21:00Bouncers Basketball MSE 3Den Haag Seagulls MSE 1De Duikelaar, Waddinxveen
 
zaterdag 14 april 2018Locatie
12:00LUSV Basketbal MSE 3Forwodians MSE 2U.S.C., Leiden
12:15Punch MSE 5Punch MSE 6Sportcentr.TU Delft, Delft
17:00G5-Sports MSE 1Jump MSE 1Sporthal Piet Vink, 's-gravenhage
19:00Gonini MSE 1Lokomotief MSE 4Sporthal Forelsloot, Zoetermeer
 
zondag 15 april 2018Locatie
15:45CobraNova MSE 4DAS MSE 3Forum Kwadraat, Voorburg
 
zaterdag 21 april 2018Locatie
12:15Punch MSE 6LUSV Basketbal MSE 3Sportcentr.TU Delft, Delft
14:00DAS MSE 3G5-Sports MSE 1Sporthal SC Delfland, Delft
14:00Jump MSE 1Punch MSE 5De Schelft, Noordwijkerhout
16:00Den Haag Seagulls MSE 1CobraNova MSE 4Sporthal De Houtzagerij, Den haag
16:45Forwodians MSE 2Gonini MSE 1De Schans, Voorhout
19:15Lokomotief MSE 4Bouncers Basketball MSE 3Van Zweedenhal, Rijswijk zh
 
zaterdag 28 april 2018Locatie
12:15Punch MSE 5Jump MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF