U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

4e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule A


zaterdag 20 januari 2018Locatie
14:00Punch MSE 7D.B.V. Rowic MSE 3Sportcentr.TU Delft, Delft
15:00LUSV Basketbal MSE 4Rotterdam Basketbal MSE 2U.S.C., Leiden
16:15Klipperstars MSE 2Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2Klipper De, Nieuw-lekkerland
17:45CBV Binnenland MSE 4Rotterdam-Zuid MSE 3De Driesprong, Barendrecht
19:15Forwodians MSE 3Sparta Go MSE 1De Schans, Voorhout
 
vrijdag 26 januari 2018Locatie
21:00Rotterdam Basketbal MSE 2Klipperstars MSE 2Alexanderhal, Rotterdam
 
zaterdag 27 januari 2018Locatie
14:15CBV Binnenland MSE 5Forwodians MSE 3De Driesprong, Barendrecht
15:15Sparta Go MSE 1CBV Binnenland MSE 4Sporthal De Gooye, Dirksland
15:30BV Voorne MSE 1Punch MSE 7Dukdalf, Brielle
17:00D.B.V. Rowic MSE 3LUSV Basketbal MSE 4Sportboulevard, Dordrecht
 
zaterdag 3 februari 2018Locatie
11:15River Trotters MSE 3Sparta Go MSE 1De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
12:00LUSV Basketbal MSE 4BV Voorne MSE 1U.S.C., Leiden
14:00Rotterdam-Zuid MSE 3Punch MSE 7De Enk, Rotterdam
15:45Klipperstars MSE 2D.B.V. Rowic MSE 3Klipper De, Nieuw-lekkerland
16:00CBV Binnenland MSE 4CBV Binnenland MSE 5De Driesprong, Barendrecht
17:30Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2Rotterdam Basketbal MSE 2Develhal, Zwijndrecht
 
zaterdag 10 februari 2018Locatie
12:00Sparta Go MSE 1Punch MSE 7Sporthal De Gooye, Dirksland
15:30BV Voorne MSE 1Klipperstars MSE 2Dukdalf, Brielle
16:00CBV Binnenland MSE 5River Trotters MSE 3De Driesprong, Barendrecht
16:00Forwodians MSE 3CBV Binnenland MSE 4De Schans, Voorhout
20:30D.B.V. Rowic MSE 3Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2Sportboulevard, Dordrecht
 
zondag 11 februari 2018Locatie
11:00Rotterdam-Zuid MSE 3LUSV Basketbal MSE 4De Enk, Rotterdam
 
vrijdag 16 februari 2018Locatie
21:00Rotterdam Basketbal MSE 2D.B.V. Rowic MSE 3Alexanderhal, Rotterdam
 
zaterdag 17 februari 2018Locatie
12:15Klipperstars MSE 2Rotterdam-Zuid MSE 3Klipper De, Nieuw-lekkerland
12:30Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2BV Voorne MSE 1Develhal, Zwijndrecht
14:00CBV Binnenland MSE 5Punch MSE 7De Driesprong, Barendrecht
17:45CBV Binnenland MSE 4LUSV Basketbal MSE 4De Driesprong, Barendrecht
18:00River Trotters MSE 3Forwodians MSE 3De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
 
zaterdag 24 februari 2018Locatie
15:30Klipperstars MSE 2Sparta Go MSE 1Klipper De, Nieuw-lekkerland
20:45D.B.V. Rowic MSE 3Rotterdam-Zuid MSE 3Sportboulevard, Dordrecht
 
zaterdag 3 maart 2018Locatie
15:00LUSV Basketbal MSE 4Sparta Go MSE 1U.S.C., Leiden
15:30Klipperstars MSE 2Forwodians MSE 3Klipper De, Nieuw-lekkerland
20:00Rotterdam-Zuid MSE 3River Trotters MSE 3De Enk, Rotterdam
 
zaterdag 10 maart 2018Locatie
13:30BV Voorne MSE 1Rotterdam Basketbal MSE 2Dukdalf, Brielle
14:30Forwodians MSE 3Punch MSE 7De Schans, Voorhout
15:15Sparta Go MSE 1Klipperstars MSE 2Sporthal De Gooye, Dirksland
16:15CBV Binnenland MSE 5LUSV Basketbal MSE 4De Driesprong, Barendrecht
18:15CBV Binnenland MSE 4River Trotters MSE 3De Driesprong, Barendrecht
20:00Rotterdam-Zuid MSE 3Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2De Enk, Rotterdam
 
vrijdag 16 maart 2018Locatie
21:00Rotterdam Basketbal MSE 2Rotterdam-Zuid MSE 3Alexanderhal, Rotterdam
 
zaterdag 17 maart 2018Locatie
11:45Klipperstars MSE 2CBV Binnenland MSE 5Klipper De, Nieuw-lekkerland
12:15Punch MSE 7CBV Binnenland MSE 4Sportcentr.TU Delft, Delft
16:30Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2Sparta Go MSE 1De Sophiahal, Hendrik-ido-ambacht
21:00D.B.V. Rowic MSE 3BV Voorne MSE 1Sportboulevard, Dordrecht
 
vrijdag 23 maart 2018Locatie
21:00River Trotters MSE 3D.B.V. Rowic MSE 3De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
 
zaterdag 24 maart 2018Locatie
12:00Sparta Go MSE 1Rotterdam Basketbal MSE 2Sporthal De Gooye, Dirksland
13:00River Trotters MSE 3Punch MSE 7De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
15:00LUSV Basketbal MSE 4CBV Binnenland MSE 4U.S.C., Leiden
16:15CBV Binnenland MSE 5Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2De Driesprong, Barendrecht
16:45Forwodians MSE 3Klipperstars MSE 2De Schans, Voorhout
20:00Rotterdam-Zuid MSE 3D.B.V. Rowic MSE 3De Enk, Rotterdam
 
zaterdag 31 maart 2018Locatie
12:00LUSV Basketbal MSE 4Forwodians MSE 3U.S.C., Leiden
18:30D.B.V. Rowic MSE 3Sparta Go MSE 1Sportboulevard, Dordrecht
 
vrijdag 6 april 2018Locatie
21:00Rotterdam Basketbal MSE 2CBV Binnenland MSE 5Alexanderhal, Rotterdam
 
zaterdag 7 april 2018Locatie
11:45Klipperstars MSE 2CBV Binnenland MSE 4Klipper De, Nieuw-lekkerland
12:30Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2Forwodians MSE 3Develhal, Zwijndrecht
13:00LUSV Basketbal MSE 4River Trotters MSE 3U.S.C., Leiden
18:00BV Voorne MSE 1Rotterdam-Zuid MSE 3Dukdalf, Brielle
 
zaterdag 14 april 2018Locatie
13:00River Trotters MSE 3Klipperstars MSE 2De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
14:00Punch MSE 7LUSV Basketbal MSE 4Sportcentr.TU Delft, Delft
15:15Sparta Go MSE 1BV Voorne MSE 1Sporthal De Gooye, Dirksland
16:15Forwodians MSE 3Rotterdam Basketbal MSE 2De Schans, Voorhout
17:00CBV Binnenland MSE 5D.B.V. Rowic MSE 3De Driesprong, Barendrecht
19:00CBV Binnenland MSE 4Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2De Driesprong, Barendrecht
 
vrijdag 20 april 2018Locatie
21:00Rotterdam Basketbal MSE 2CBV Binnenland MSE 4Alexanderhal, Rotterdam
 
zaterdag 21 april 2018Locatie
12:00Sparta Go MSE 1Rotterdam-Zuid MSE 3Sporthal De Gooye, Dirksland
12:30Klipperstars MSE 2Punch MSE 7Klipper De, Nieuw-lekkerland
15:30BV Voorne MSE 1CBV Binnenland MSE 5Dukdalf, Brielle
17:45Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2River Trotters MSE 3Develhal, Zwijndrecht
20:30D.B.V. Rowic MSE 3Forwodians MSE 3Sportboulevard, Dordrecht
 
zaterdag 28 april 2018Locatie
13:00River Trotters MSE 3BV Voorne MSE 1De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
16:00Punch MSE 7Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2Sportcentr.TU Delft, Delft
16:00Rotterdam-Zuid MSE 3Sparta Go MSE 1De Enk, Rotterdam
 
maandag 30 april 2018Locatie
09:00Rotterdam-Zuid MSE 3Rotterdam Basketbal MSE 2De Enk, Rotterdam
 
zaterdag 12 mei 2018Locatie
12:15Punch MSE 7River Trotters MSE 3Sportcentr.TU Delft, Delft
16:00Forwodians MSE 3BV Voorne MSE 1De Schans, Voorhout

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF