U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

4e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule B


vrijdag 19 januari 2018Locatie
19:15EBV Baros MSE 5Westland Stars MSE 4Woudestein, Rotterdam
 
zaterdag 20 januari 2018Locatie
14:30Klipperstars MSE 3BV Oegstgeest MSE 4Klipper De, Nieuw-lekkerland
19:00Quick Runners MSE 2LUSV Basketbal MSE 5Sporthal Wolfskamer, Huizen
20:15Utrecht Bull's MSE 5Solar systemen-Grasshoppers MSE 3Galgenwaard, Utrecht
 
zaterdag 27 januari 2018Locatie
12:15Westland Stars MSE 4Klipperstars MSE 3Westlandhal, 's-gravenzande
14:00LUSV Basketbal MSE 5EBV Baros MSE 5U.S.C., Leiden
16:45Forwodians MSE 4Utrecht Bull's MSE 5De Schans, Voorhout
18:00Solar systemen-Grasshoppers MSE 3Punch MSE 8Cleyn Duin, Katwijk zh
 
zaterdag 3 februari 2018Locatie
14:00Klipperstars MSE 3LUSV Basketbal MSE 5Klipper De, Nieuw-lekkerland
17:15Forwodians MSE 4Punch MSE 8De Schans, Voorhout
19:00Quick Runners MSE 2Solar systemen-Grasshoppers MSE 3Sporthal Wolfskamer, Huizen
20:30BV Oegstgeest MSE 4Westland Stars MSE 4Sporthal De Cuyl, Oegstgeest
 
zondag 4 februari 2018Locatie
15:15Utrecht Bull's MSE 5Jump IJsselstein MSE 2Galgenwaard, Utrecht
 
zaterdag 10 februari 2018Locatie
13:00LUSV Basketbal MSE 5BV Oegstgeest MSE 4U.S.C., Leiden
15:30Jump IJsselstein MSE 2Punch MSE 8Het Heem, Ijsselstein ut
17:45Forwodians MSE 4Quick Runners MSE 2De Schans, Voorhout
18:00Solar systemen-Grasshoppers MSE 3EBV Baros MSE 5Cleyn Duin, Katwijk zh
 
vrijdag 16 februari 2018Locatie
19:15EBV Baros MSE 5Forwodians MSE 4Woudestein, Rotterdam
 
zaterdag 17 februari 2018Locatie
12:15Westland Stars MSE 4LUSV Basketbal MSE 5Westlandhal, 's-gravenzande
14:00Klipperstars MSE 3Solar systemen-Grasshoppers MSE 3Klipper De, Nieuw-lekkerland
20:00Quick Runners MSE 2Jump IJsselstein MSE 2Sporthal Wolfskamer, Huizen
 
zaterdag 24 februari 2018Locatie
20:15Utrecht Bull's MSE 5Klipperstars MSE 3Galgenwaard, Utrecht
 
vrijdag 2 maart 2018Locatie
19:15EBV Baros MSE 5Klipperstars MSE 3Woudestein, Rotterdam
 
zaterdag 3 maart 2018Locatie
13:00LUSV Basketbal MSE 5Solar systemen-Grasshoppers MSE 3U.S.C., Leiden
 
vrijdag 9 maart 2018Locatie
20:45Solar systemen-Grasshoppers MSE 3BV Oegstgeest MSE 4Cleyn Duin, Katwijk zh
 
zaterdag 10 maart 2018Locatie
15:45Jump IJsselstein MSE 2EBV Baros MSE 5Het Heem, Ijsselstein ut
16:45Forwodians MSE 4Klipperstars MSE 3De Schans, Voorhout
20:15Utrecht Bull's MSE 5Punch MSE 8Galgenwaard, Utrecht
 
zaterdag 17 maart 2018Locatie
12:15Westland Stars MSE 4Solar systemen-Grasshoppers MSE 3Westlandhal, 's-gravenzande
12:30BV Oegstgeest MSE 4Forwodians MSE 4Sporthal De Cuyl, Oegstgeest
13:30Klipperstars MSE 3Jump IJsselstein MSE 2Klipper De, Nieuw-lekkerland
19:30Quick Runners MSE 2Utrecht Bull's MSE 5Sporthal Wolfskamer, Huizen
 
zaterdag 24 maart 2018Locatie
13:00Solar systemen-Grasshoppers MSE 3LUSV Basketbal MSE 5Cleyn Duin, Katwijk zh
16:00Punch MSE 8Quick Runners MSE 2Sportcentr.TU Delft, Delft
16:15Jump IJsselstein MSE 2BV Oegstgeest MSE 4Het Heem, Ijsselstein ut
18:15Utrecht Bull's MSE 5EBV Baros MSE 5Galgenwaard, Utrecht
20:15Forwodians MSE 4Westland Stars MSE 4De Schans, Voorhout
 
zaterdag 31 maart 2018Locatie
20:00Quick Runners MSE 2Forwodians MSE 4Sporthal Wolfskamer, Huizen
 
vrijdag 6 april 2018Locatie
19:30EBV Baros MSE 5Punch MSE 8Woudestein, Rotterdam
 
zaterdag 7 april 2018Locatie
12:15Westland Stars MSE 4Jump IJsselstein MSE 2Westlandhal, 's-gravenzande
13:30Klipperstars MSE 3Utrecht Bull's MSE 5Klipper De, Nieuw-lekkerland
17:00LUSV Basketbal MSE 5Forwodians MSE 4U.S.C., Leiden
 
zaterdag 14 april 2018Locatie
10:45Jump IJsselstein MSE 2LUSV Basketbal MSE 5Het Heem, Ijsselstein ut
12:15Punch MSE 8Klipperstars MSE 3Sportcentr.TU Delft, Delft
20:00Quick Runners MSE 2EBV Baros MSE 5Sporthal Wolfskamer, Huizen
 
zondag 15 april 2018Locatie
20:15Utrecht Bull's MSE 5BV Oegstgeest MSE 4Galgenwaard, Utrecht
 
zaterdag 21 april 2018Locatie
12:15Westland Stars MSE 4Utrecht Bull's MSE 5Westlandhal, 's-gravenzande
14:15Klipperstars MSE 3Quick Runners MSE 2Klipper De, Nieuw-lekkerland
18:00BV Oegstgeest MSE 4Punch MSE 8Sporthal De Cuyl, Oegstgeest
18:15Forwodians MSE 4Solar systemen-Grasshoppers MSE 3De Schans, Voorhout
 
zaterdag 28 april 2018Locatie
12:15Punch MSE 8BV Oegstgeest MSE 4Sportcentr.TU Delft, Delft
 
zaterdag 12 mei 2018Locatie
12:15Punch MSE 8Westland Stars MSE 4Sportcentr.TU Delft, Delft

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF