U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

Vrouwen Senioren 2e Divisie - Vrouwen Senioren Landelijk - Poule A


vrijdag 19 januari 2018Locatie
21:00BV Hoofddorp VSE 2BC APOLLO Amsterdam VSE 1Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Hoofddorp
 
zaterdag 20 januari 2018Locatie
13:00LUSV Basketbal VSE 1VBC Akrides VSE 1U.S.C., Leiden
17:45BV Amsterdam VSE 1The Challengers VSE 1Van Hogendorphal, Amsterdam
 
zondag 21 januari 2018Locatie
18:00U.S. VSE 2Onze Gezellen VSE 1Amstelcampushal, Amsterdam
 
zaterdag 27 januari 2018Locatie
17:30VBC Akrides VSE 1BV Hoofddorp VSE 2Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
19:00BC APOLLO Amsterdam VSE 1BV Amsterdam VSE 1Apollohal, Amsterdam
19:15The Challengers VSE 1U.S. VSE 2Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
21:00Onze Gezellen VSE 1LUSV Basketbal VSE 1Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
 
vrijdag 2 februari 2018Locatie
21:00VBC Akrides VSE 1BC APOLLO Amsterdam VSE 1Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zaterdag 3 februari 2018Locatie
12:00LUSV Basketbal VSE 1The Challengers VSE 1U.S.C., Leiden
18:00BV Hoofddorp VSE 2Onze Gezellen VSE 1Het Spectrum, Hoofddorp
 
zondag 4 februari 2018Locatie
15:30U.S. VSE 2BV Amsterdam VSE 1Amstelcampushal, Amsterdam
 
zaterdag 10 februari 2018Locatie
13:00LUSV Basketbal VSE 1The Challengers VSE 1U.S.C., Leiden
 
zondag 11 februari 2018Locatie
16:00BC APOLLO Amsterdam VSE 1BV Amsterdam VSE 1Apollohal, Amsterdam
 
zaterdag 17 februari 2018Locatie
17:15Onze Gezellen VSE 1VBC Akrides VSE 1Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
17:45BV Amsterdam VSE 1LUSV Basketbal VSE 1Van Hogendorphal, Amsterdam
19:00BC APOLLO Amsterdam VSE 1U.S. VSE 2Apollohal, Amsterdam
20:00The Challengers VSE 1BV Hoofddorp VSE 2Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
 
vrijdag 9 maart 2018Locatie
21:00VBC Akrides VSE 1The Challengers VSE 1Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zaterdag 10 maart 2018Locatie
12:00LUSV Basketbal VSE 1U.S. VSE 2U.S.C., Leiden
17:00BV Hoofddorp VSE 2BV Amsterdam VSE 1Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Hoofddorp
21:00Onze Gezellen VSE 1BC APOLLO Amsterdam VSE 1Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
 
zaterdag 17 maart 2018Locatie
16:00BC APOLLO Amsterdam VSE 1LUSV Basketbal VSE 1Apollohal, Amsterdam
17:30BV Amsterdam VSE 1VBC Akrides VSE 1Van Hogendorphal, Amsterdam
21:00The Challengers VSE 1Onze Gezellen VSE 1Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
 
zondag 18 maart 2018Locatie
11:00U.S. VSE 2BV Hoofddorp VSE 2Amstelcampushal, Amsterdam
 
vrijdag 23 maart 2018Locatie
21:00VBC Akrides VSE 1U.S. VSE 2Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zaterdag 24 maart 2018Locatie
17:30Onze Gezellen VSE 1BV Amsterdam VSE 1Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
19:00BC APOLLO Amsterdam VSE 1The Challengers VSE 1Apollohal, Amsterdam
 
zondag 25 maart 2018Locatie
17:00BV Hoofddorp VSE 2LUSV Basketbal VSE 1Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Hoofddorp
 
zaterdag 7 april 2018Locatie
13:00LUSV Basketbal VSE 1VBC Akrides VSE 1U.S.C., Leiden
17:00BV Hoofddorp VSE 2BC APOLLO Amsterdam VSE 1Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Hoofddorp
17:45BV Amsterdam VSE 1The Challengers VSE 1Van Hogendorphal, Amsterdam
 
zondag 8 april 2018Locatie
11:00U.S. VSE 2Onze Gezellen VSE 1Amstelcampushal, Amsterdam
 
vrijdag 13 april 2018Locatie
21:00VBC Akrides VSE 1BV Hoofddorp VSE 2Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zaterdag 14 april 2018Locatie
19:00The Challengers VSE 1U.S. VSE 2Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
19:30Onze Gezellen VSE 1LUSV Basketbal VSE 1Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
 
zaterdag 21 april 2018Locatie
13:00LUSV Basketbal VSE 1BC APOLLO Amsterdam VSE 1U.S.C., Leiden
17:45BV Amsterdam VSE 1VBC Akrides VSE 1Van Hogendorphal, Amsterdam
19:15The Challengers VSE 1Onze Gezellen VSE 1Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
 
zondag 22 april 2018Locatie
19:30U.S. VSE 2BV Hoofddorp VSE 2Amstelcampushal, Amsterdam

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF