U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

02 - Vrouwen Senioren Landelijk - Poule A


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1EBV Baros VSE 1224015951199
2Green Eagles VSE 1223816191331
3BC Utrecht Cangeroes VSE 1223215761229
4U.S. VSE 1222613071260
5CobraNova VSE 1222414311390
6Landslake Lions VSE 2222214291406
7BV Hoofddorp VSE 1221813751334
8Almonte VSE 1221612071418
9De Groene Uilen VSE 1221412901513
10Solar systemen-Grasshoppers VSE 2221413031447
11DAS VSE 1221211671408
12Lokomotief VSE 122812181582

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF