U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

02 - Vrouwen Senioren Landelijk - Poule A


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1EBV Baros VSE 115281087798
2Green Eagles VSE 116281198976
3BC Utrecht Cangeroes VSE 115221089827
4U.S. VSE 11618961959
5Landslake Lions VSE 21516950930
6CobraNova VSE 11414847872
7Almonte VSE 116149201022
8Solar systemen-Grasshoppers VSE 216129791022
9BV Hoofddorp VSE 11510920944
10De Groene Uilen VSE 1148828963
11DAS VSE 11688461061
12Lokomotief VSE 11669031154

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF