U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

4e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule A


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1Alkm.Guardians MSE 31630965652
2Onze Gezellen MSE 51622881764
3K.T.C. MSE 21622937750
4D.E.D. MSE 417221020834
5Racing Beverwijk MSE 31620853810
6BV Amsterdam MSE 51620854765
7BV Hoofddorp MSE 41716794788
8The Sea Devils MSE 217108771089
9BC Schrobbelaar MSE 4166732910
10SV Christofoor MSE 1166657986
11VBC Akrides MSE 5176733955

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF