U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

4e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule A


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1Alkm.Guardians MSE 320361199838
2BV Amsterdam MSE 520281152952
3D.E.D. MSE 420281197975
4Racing Beverwijk MSE 320281089970
5Onze Gezellen MSE 520261094991
6K.T.C. MSE 2202211521002
7BV Hoofddorp MSE 42020952928
8The Sea Devils MSE 220109991286
9SV Christofoor MSE 12088281201
10VBC Akrides MSE 52088841147
11BC Schrobbelaar MSE 42069421198

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF