U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

1e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule A


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1BV Noordkop MSE 2916632513
2BV Amsterdam MSE 2814558460
3D.E.D. MSE 2914612497
4VBC Akrides MSE 2912636616
5Killa Beez MSE 1710497394
6U.S. MSE 2810538499
7The Challengers MSE 1910622587
8MBCA Amstelveen MSE 188529516
9BV Lisse MSE 188552529
10Onze Gezellen MSE 296539559
11Volendam MSE 184456588
12Alkm.Guardians MSE 194500585
13MSV/Zeemacht MSE 270300482
14BV Hoofddorp MSE 280423569

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF