U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

1e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule A


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1BV Amsterdam MSE 215281121854
2D.E.D. MSE 216221147974
3BV Lisse MSE 116221143985
4VBC Akrides MSE 2162211011096
5BV Noordkop MSE 2162211501027
6Killa Beez MSE 11420953807
7U.S. MSE 215181035931
8MBCA Amstelveen MSE 1151610631026
9The Challengers MSE 11412941937
10Onze Gezellen MSE 2161010351003
11Volendam MSE 11488781101
12MSV/Zeemacht MSE 2 *1668511169
13Alkm.Guardians MSE 1144778980
14BV Hoofddorp MSE 21528041110

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF