U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

2e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule A


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1The Challengers MSE 2916525468
2BV Aalsmeer MSE 1610435316
3U.S. MSE 568381332
4BV Amsterdam MSE 378450434
5VBC Akrides MSE 378490475
6Harlemlakers MSE 288481478
7Flashing Heiloo MSE 188508494
8U.S. MSE 376491475
9L.C. Players MSE 176355376
10Windmills MSE 174380481
11BC Schrobbelaar MSE 184520563
12BC APOLLO Amsterdam MSE 282436560

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF