U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

2e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule A


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1The Challengers MSE 21220705649
2BV Aalsmeer MSE 11218797615
3U.S. MSE 51116712586
4Harlemlakers MSE 21316776737
5BV Amsterdam MSE 31214803763
6VBC Akrides MSE 31212803807
7U.S. MSE 31210821785
8BC Schrobbelaar MSE 11210758792
9L.C. Players MSE 11310654692
10Flashing Heiloo MSE 11310757798
11Windmills MSE 1128631756
12BC APOLLO Amsterdam MSE 2122641878

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF