U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

4e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule B


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1BV Enkhuizen MSE 1816612372
2The Challengers MSE 3812484420
3BC APOLLO Amsterdam MSE 5810464400
4Racing Beverwijk MSE 368381300
5VBC Akrides MSE 568374316
6L.C. Players MSE 278380393
7K.T.C. MSE 488422459
8Volendam MSE 264304332
9Onze Gezellen MSE 464334372
10BV Amsterdam MSE 564283338
11AMVJ-Amsterdam MSE 250248379
12Harlemlakers MSE 580346551

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF