U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

4e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule B


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1BV Enkhuizen MSE 113261019626
2The Challengers MSE 31220721598
3Racing Beverwijk MSE 31318761616
4BC APOLLO Amsterdam MSE 51114673532
5L.C. Players MSE 21214673611
6VBC Akrides MSE 51314677637
7K.T.C. MSE 41212638715
8BV Amsterdam MSE 51210571689
9Onze Gezellen MSE 4 *1310719755
10Volendam MSE 2138635713
11AMVJ-Amsterdam MSE 2 *112511754
12Harlemlakers MSE 5130549901

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF