U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

Vrouwen Senioren 2e Divisie - Vrouwen Senioren Landelijk - Poule A


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1BC APOLLO Amsterdam VSE 11222692525
2VBC Akrides VSE 11218732684
3BV Hoofddorp VSE 21214703656
4U.S. VSE 21112565571
5Onze Gezellen VSE 11110596649
6The Challengers VSE 1116579677
7LUSV Basketbal VSE 1116565630
8BV Amsterdam VSE 1124668708

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF