U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

Vrouwen Senioren 2e Divisie - Vrouwen Senioren Landelijk - Poule A


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1BC APOLLO Amsterdam VSE 1816472326
2VBC Akrides VSE 1710419385
3U.S. VSE 2710358343
4BV Hoofddorp VSE 276380387
5Onze Gezellen VSE 176356394
6The Challengers VSE 174355431
7LUSV Basketbal VSE 162297339
8BV Amsterdam VSE 172376408

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF