U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

Vrouwen Senioren 2e Divisie - Vrouwen Senioren Landelijk - Poule A


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1BC APOLLO Amsterdam VSE 1213412081000
2U.S. VSE 221301146992
3VBC Akrides VSE 1212813141254
4LUSV Basketbal VSE 1212011411160
5BV Hoofddorp VSE 2211811661186
6Onze Gezellen VSE 1211811321252
7The Challengers VSE 1211210681226
8BV Amsterdam VSE 121811691274

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF