U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

02 - Vrouwen Senioren Landelijk - Poule A


zondag 9 december 2018
15:45BC Utrecht Cangeroes VSE 175 - 61Landslake Lions VSE 2
18:15U.S. VSE 181 - 50Lokomotief VSE 1
 
zaterdag 8 december 2018
18:00Almonte VSE 175 - 67De Groene Uilen VSE 1
20:15CobraNova VSE 133 - 62EBV Baros VSE 1
20:30Green Eagles VSE 178 - 33DAS VSE 1
 
vrijdag 7 december 2018
20:45Solar systemen-Grasshoppers VSE 260 - 67BV Hoofddorp VSE 1
 
zaterdag 1 december 2018
15:00Landslake Lions VSE 273 - 72Green Eagles VSE 1
16:00Almonte VSE 155 - 43U.S. VSE 1
16:30DAS VSE 160 - 61CobraNova VSE 1
17:30EBV Baros VSE 186 - 48Lokomotief VSE 1
17:45De Groene Uilen VSE 154 - 56Solar systemen-Grasshoppers VSE 2
19:45BV Hoofddorp VSE 152 - 61BC Utrecht Cangeroes VSE 1
 
zondag 25 november 2018
14:30BC Utrecht Cangeroes VSE 183 - 49De Groene Uilen VSE 1
16:15U.S. VSE 158 - 64EBV Baros VSE 1
 
zaterdag 24 november 2018
19:15Green Eagles VSE 186 - 74BV Hoofddorp VSE 1
 
vrijdag 23 november 2018
20:00Lokomotief VSE 172 - 69DAS VSE 1
20:45Solar systemen-Grasshoppers VSE 277 - 58Almonte VSE 1
 
zaterdag 10 november 2018
14:30DAS VSE 144 - 88EBV Baros VSE 1
16:00Almonte VSE 149 - 76BC Utrecht Cangeroes VSE 1
17:00Landslake Lions VSE 280 - 48Lokomotief VSE 1
18:15Solar systemen-Grasshoppers VSE 270 - 64U.S. VSE 1
19:30De Groene Uilen VSE 165 - 83Green Eagles VSE 1
 
vrijdag 9 november 2018
21:00BV Hoofddorp VSE 158 - 53CobraNova VSE 1
 
zondag 4 november 2018
14:15U.S. VSE 155 - 41DAS VSE 1
 
zaterdag 3 november 2018
17:30EBV Baros VSE 182 - 57Landslake Lions VSE 2
20:15CobraNova VSE 180 - 64De Groene Uilen VSE 1
21:00BC Utrecht Cangeroes VSE 180 - 52Solar systemen-Grasshoppers VSE 2
 
vrijdag 2 november 2018
20:00Lokomotief VSE 159 - 68BV Hoofddorp VSE 1
 
zaterdag 27 oktober 2018
17:45De Groene Uilen VSE 144 - 58U.S. VSE 1
20:45BV Hoofddorp VSE 153 - 63EBV Baros VSE 1
21:00Green Eagles VSE 161 - 43Almonte VSE 1
 
zondag 14 oktober 2018
14:30BC Utrecht Cangeroes VSE 185 - 55U.S. VSE 1
17:15Landslake Lions VSE 256 - 62DAS VSE 1
 
zaterdag 13 oktober 2018
16:00Almonte VSE 165 - 52CobraNova VSE 1
17:45De Groene Uilen VSE 148 - 47Lokomotief VSE 1
 
vrijdag 12 oktober 2018
20:45Solar systemen-Grasshoppers VSE 256 - 67Green Eagles VSE 1
 
zondag 7 oktober 2018
17:15U.S. VSE 154 - 50Landslake Lions VSE 2
17:30DAS VSE 156 - 50BV Hoofddorp VSE 1
 
zaterdag 6 oktober 2018
13:00EBV Baros VSE 174 - 56De Groene Uilen VSE 1
20:30CobraNova VSE 149 - 42Solar systemen-Grasshoppers VSE 2
21:00Green Eagles VSE 160 - 81BC Utrecht Cangeroes VSE 1
 
vrijdag 5 oktober 2018
20:00Lokomotief VSE 175 - 77Almonte VSE 1
 
zondag 30 september 2018
14:30BC Utrecht Cangeroes VSE 169 - 49CobraNova VSE 1
 
zaterdag 29 september 2018
16:00Almonte VSE 148 - 84EBV Baros VSE 1
19:15Green Eagles VSE 189 - 51U.S. VSE 1
19:45De Groene Uilen VSE 164 - 63DAS VSE 1
 
vrijdag 28 september 2018
20:45Solar systemen-Grasshoppers VSE 265 - 51Lokomotief VSE 1
21:00BV Hoofddorp VSE 157 - 71Landslake Lions VSE 2
 
zaterdag 22 september 2018
13:00Landslake Lions VSE 270 - 76De Groene Uilen VSE 1
15:15EBV Baros VSE 173 - 53Solar systemen-Grasshoppers VSE 2
16:30DAS VSE 154 - 46Almonte VSE 1
20:15CobraNova VSE 162 - 67Green Eagles VSE 1
 
vrijdag 21 september 2018
20:00Lokomotief VSE 155 - 79BC Utrecht Cangeroes VSE 1
21:00BV Hoofddorp VSE 170 - 78U.S. VSE 1
 
zaterdag 15 september 2018
11:15U.S. VSE 157 - 65CobraNova VSE 1
16:00Almonte VSE 154 - 71Landslake Lions VSE 2
19:15Green Eagles VSE 177 - 63Lokomotief VSE 1
19:30BC Utrecht Cangeroes VSE 163 - 66EBV Baros VSE 1
 
vrijdag 14 september 2018
20:45Solar systemen-Grasshoppers VSE 270 - 54DAS VSE 1

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF