U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

2e Klasse - Vrouwen Senioren Afdeling - Poule B


vrijdag 3 mei 2019
19:15Amical VSE 222 - 42S.V.Z.W. VSE 1
 
zaterdag 20 april 2019
21:00D.B.V. Arriba VSE 162 - 29SV Twello VSE 1
 
zaterdag 13 april 2019
14:45Uitsmijters VSE 270 - 26Risne Stars VSE 1
16:30SV Twello VSE 143 - 39Amical VSE 2
 
vrijdag 12 april 2019
20:45Peatminers VSE 143 - 68D.B.V. Arriba VSE 1
 
zaterdag 6 april 2019
20:30Kikkers VSE 157 - 33S.V.Z.W. VSE 2
21:00D.B.V. Arriba VSE 164 - 41Landstede Basketbal ZAC VSE 2
 
vrijdag 5 april 2019
20:45Risne Stars VSE 119 - 60S.V.Z.W. VSE 1
21:00Amical VSE 231 - 44Peatminers VSE 1
 
zaterdag 30 maart 2019
16:30Landstede Basketbal ZAC VSE 224 - 57Uitsmijters VSE 2
16:30SV Twello VSE 144 - 49Kikkers VSE 1
18:45S.V.Z.W. VSE 258 - 46Risne Stars VSE 1
 
vrijdag 29 maart 2019
19:00D.B.V. Arriba VSE 194 - 20Amical VSE 2
 
zaterdag 23 maart 2019
14:45Uitsmijters VSE 249 - 27S.V.Z.W. VSE 1
19:15Kikkers VSE 152 - 59Peatminers VSE 1
 
vrijdag 22 maart 2019
19:15Amical VSE 247 - 71Landstede Basketbal ZAC VSE 2
 
zaterdag 16 maart 2019
19:00D.B.V. Arriba VSE 170 - 40Kikkers VSE 1
19:30Peatminers VSE 169 - 25Risne Stars VSE 1
20:45Landstede Basketbal ZAC VSE 239 - 52S.V.Z.W. VSE 1
 
zaterdag 9 maart 2019
14:45Uitsmijters VSE 257 - 24SV Twello VSE 1
17:30Kikkers VSE 164 - 56Amical VSE 2
20:45S.V.Z.W. VSE 133 - 46S.V.Z.W. VSE 2
 
vrijdag 8 maart 2019
20:45Risne Stars VSE 120 - 77D.B.V. Arriba VSE 1
 
zaterdag 2 maart 2019
17:30Kikkers VSE 163 - 46Landstede Basketbal ZAC VSE 2
19:00D.B.V. Arriba VSE 1126 - 20S.V.Z.W. VSE 2
 
zaterdag 23 februari 2019
19:15S.V.Z.W. VSE 135 - 54Kikkers VSE 1
 
vrijdag 15 februari 2019
19:30Risne Stars VSE 124 - 50Kikkers VSE 1
20:45Landstede Basketbal ZAC VSE 237 - 26S.V.Z.W. VSE 2
 
zaterdag 9 februari 2019
16:30SV Twello VSE 129 - 40S.V.Z.W. VSE 1
19:30Kikkers VSE 150 - 61D.B.V. Arriba VSE 1
 
vrijdag 8 februari 2019
20:45Peatminers VSE 10 - 20Uitsmijters VSE 2
21:00Amical VSE 228 - 35Risne Stars VSE 1
 
zaterdag 2 februari 2019
14:45Uitsmijters VSE 254 - 44D.B.V. Arriba VSE 1
18:15S.V.Z.W. VSE 238 - 45SV Twello VSE 1
20:15S.V.Z.W. VSE 163 - 60Peatminers VSE 1
 
zaterdag 26 januari 2019
14:45Landstede Basketbal ZAC VSE 265 - 33SV Twello VSE 1
19:15Kikkers VSE 170 - 31Risne Stars VSE 1
21:00D.B.V. Arriba VSE 170 - 41S.V.Z.W. VSE 1
 
vrijdag 25 januari 2019
20:45Peatminers VSE 158 - 40S.V.Z.W. VSE 2
21:00Amical VSE 220 - 75Uitsmijters VSE 2
 
zaterdag 19 januari 2019
16:30SV Twello VSE 146 - 45Peatminers VSE 1
17:15S.V.Z.W. VSE 221 - 52D.B.V. Arriba VSE 1
19:15S.V.Z.W. VSE 120 - 0Amical VSE 2
 
zaterdag 12 januari 2019
11:45Peatminers VSE 142 - 65Landstede Basketbal ZAC VSE 2
19:15Kikkers VSE 141 - 48Uitsmijters VSE 2
 
vrijdag 11 januari 2019
20:45Amical VSE 224 - 32S.V.Z.W. VSE 2
 
maandag 31 december 2018
17:15S.V.Z.W. VSE 20 - 20Uitsmijters VSE 2
 
zaterdag 15 december 2018
14:30Kikkers VSE 147 - 41S.V.Z.W. VSE 1
21:00D.B.V. Arriba VSE 1101 - 67Peatminers VSE 1
 
vrijdag 14 december 2018
20:45Risne Stars VSE 127 - 80Uitsmijters VSE 2
21:00Amical VSE 255 - 28SV Twello VSE 1
 
zaterdag 8 december 2018
18:45S.V.Z.W. VSE 230 - 58Kikkers VSE 1
20:45S.V.Z.W. VSE 165 - 33Risne Stars VSE 1
 
vrijdag 7 december 2018
20:45Landstede Basketbal ZAC VSE 239 - 54D.B.V. Arriba VSE 1
20:45Peatminers VSE 171 - 45Amical VSE 2
 
zaterdag 1 december 2018
14:45Uitsmijters VSE 267 - 51Landstede Basketbal ZAC VSE 2
19:15Kikkers VSE 161 - 29SV Twello VSE 1
 
vrijdag 30 november 2018
19:15Amical VSE 234 - 61D.B.V. Arriba VSE 1
20:45Risne Stars VSE 135 - 39S.V.Z.W. VSE 2
 
zaterdag 24 november 2018
14:45Landstede Basketbal ZAC VSE 292 - 23Amical VSE 2
16:30SV Twello VSE 149 - 20Risne Stars VSE 1
20:45S.V.Z.W. VSE 134 - 63Uitsmijters VSE 2
 
vrijdag 23 november 2018
20:45Peatminers VSE 153 - 69Kikkers VSE 1
 
vrijdag 16 november 2018
19:30Risne Stars VSE 126 - 35Amical VSE 2
 
zaterdag 10 november 2018
14:45Uitsmijters VSE 260 - 24S.V.Z.W. VSE 2
19:15S.V.Z.W. VSE 153 - 61Landstede Basketbal ZAC VSE 2
 
vrijdag 9 november 2018
20:45Risne Stars VSE 140 - 65Peatminers VSE 1
 
zaterdag 3 november 2018
16:30SV Twello VSE 129 - 60Uitsmijters VSE 2
21:00D.B.V. Arriba VSE 168 - 22Risne Stars VSE 1
 
vrijdag 2 november 2018
21:00Amical VSE 225 - 60Kikkers VSE 1
 
zaterdag 27 oktober 2018
13:00SV Twello VSE 142 - 45D.B.V. Arriba VSE 1
17:15S.V.Z.W. VSE 226 - 50S.V.Z.W. VSE 1
 
zaterdag 20 oktober 2018
17:15S.V.Z.W. VSE 229 - 66Amical VSE 2
 
vrijdag 19 oktober 2018
20:45Landstede Basketbal ZAC VSE 247 - 23Risne Stars VSE 1
 
zaterdag 13 oktober 2018
14:45Uitsmijters VSE 298 - 14Peatminers VSE 1
17:15S.V.Z.W. VSE 232 - 51Landstede Basketbal ZAC VSE 2
19:15S.V.Z.W. VSE 157 - 47SV Twello VSE 1
 
zaterdag 6 oktober 2018
16:30Landstede Basketbal ZAC VSE 242 - 27Kikkers VSE 1
16:30SV Twello VSE 166 - 14S.V.Z.W. VSE 2
17:00D.B.V. Arriba VSE 134 - 63Uitsmijters VSE 2
20:00Peatminers VSE 148 - 35S.V.Z.W. VSE 1
 
zaterdag 29 september 2018
14:45Uitsmijters VSE 287 - 19Amical VSE 2
16:30SV Twello VSE 129 - 43Landstede Basketbal ZAC VSE 2
17:15S.V.Z.W. VSE 244 - 38Peatminers VSE 1
19:15S.V.Z.W. VSE 139 - 49D.B.V. Arriba VSE 1
 
zaterdag 22 september 2018
19:15Peatminers VSE 152 - 36SV Twello VSE 1
 
vrijdag 21 september 2018
20:45Risne Stars VSE 132 - 51Landstede Basketbal ZAC VSE 2
 
zaterdag 15 september 2018
14:45Landstede Basketbal ZAC VSE 259 - 19Peatminers VSE 1
14:45Uitsmijters VSE 254 - 34Kikkers VSE 1

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF