U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

2e Klasse - Vrouwen Senioren Afdeling - Poule B


woensdag 13 februari 2019
20:15Windmills VSE 143 - 48The Sea Devils VSE 2
 
zaterdag 9 februari 2019
15:45Onze Gezellen VSE 239 - 54JBC/Noorderhaven VSE 1
16:00BV Amsterdam VSE 350 - 40VBC Akrides VSE 2
17:15The Sea Devils VSE 247 - 51De Hoppers VSE 1
18:00D.E.D. VSE 163 - 31Windmills VSE 1
 
zondag 3 februari 2019
16:15JBC/Noorderhaven VSE 163 - 29BV Amsterdam VSE 3
 
zaterdag 2 februari 2019
15:00De Hoppers VSE 141 - 44D.E.D. VSE 1
17:00VBC Akrides VSE 252 - 50The Sea Devils VSE 2
 
vrijdag 1 februari 2019
21:00Windmills VSE 133 - 43Onze Gezellen VSE 2
 
zaterdag 26 januari 2019
14:00BV Amsterdam VSE 336 - 57The Sea Devils VSE 2
18:30Onze Gezellen VSE 246 - 37De Hoppers VSE 1
20:00D.E.D. VSE 133 - 26VBC Akrides VSE 2
 
zaterdag 19 januari 2019
18:30De Hoppers VSE 150 - 72JBC/Noorderhaven VSE 1
20:45The Sea Devils VSE 244 - 35D.E.D. VSE 1
 
vrijdag 18 januari 2019
19:15VBC Akrides VSE 246 - 29Onze Gezellen VSE 2
 
zaterdag 12 januari 2019
17:30De Hoppers VSE 120 - 0The Sea Devils VSE 2
18:00BV Amsterdam VSE 359 - 26Windmills VSE 1
18:00D.E.D. VSE 133 - 48JBC/Noorderhaven VSE 1
 
zaterdag 15 december 2018
18:00BV Amsterdam VSE 329 - 50VBC Akrides VSE 2
18:45The Sea Devils VSE 257 - 50De Hoppers VSE 1
19:15Onze Gezellen VSE 246 - 51JBC/Noorderhaven VSE 1
 
zondag 9 december 2018
15:30Windmills VSE 128 - 55De Hoppers VSE 1
 
zaterdag 8 december 2018
17:30BV Amsterdam VSE 336 - 47D.E.D. VSE 1
19:15The Sea Devils VSE 236 - 57Onze Gezellen VSE 2
 
vrijdag 7 december 2018
19:15VBC Akrides VSE 249 - 58JBC/Noorderhaven VSE 1
 
dinsdag 4 december 2018
21:15D.E.D. VSE 135 - 34Windmills VSE 1
 
zondag 2 december 2018
14:15JBC/Noorderhaven VSE 174 - 39D.E.D. VSE 1
 
zaterdag 1 december 2018
13:45De Hoppers VSE 144 - 31VBC Akrides VSE 2
15:30Onze Gezellen VSE 231 - 38BV Amsterdam VSE 3
 
zaterdag 24 november 2018
10:45De Hoppers VSE 154 - 33Windmills VSE 1
19:00D.E.D. VSE 148 - 53BV Amsterdam VSE 3
19:00The Sea Devils VSE 255 - 43Onze Gezellen VSE 2
 
vrijdag 23 november 2018
21:00VBC Akrides VSE 239 - 48JBC/Noorderhaven VSE 1
 
zondag 11 november 2018
16:15JBC/Noorderhaven VSE 159 - 37The Sea Devils VSE 2
 
zaterdag 10 november 2018
14:00BV Amsterdam VSE 355 - 45De Hoppers VSE 1
19:15Onze Gezellen VSE 256 - 37D.E.D. VSE 1
 
vrijdag 9 november 2018
21:15Windmills VSE 135 - 47VBC Akrides VSE 2
 
zaterdag 3 november 2018
20:00BV Amsterdam VSE 348 - 45Onze Gezellen VSE 2
21:00The Sea Devils VSE 276 - 40Windmills VSE 1
 
vrijdag 2 november 2018
20:15VBC Akrides VSE 236 - 49De Hoppers VSE 1
 
vrijdag 26 oktober 2018
20:15VBC Akrides VSE 237 - 35The Sea Devils VSE 2
 
donderdag 18 oktober 2018
20:15Windmills VSE 138 - 48JBC/Noorderhaven VSE 1
 
zondag 14 oktober 2018
16:15JBC/Noorderhaven VSE 144 - 33Onze Gezellen VSE 2
 
vrijdag 12 oktober 2018
20:15VBC Akrides VSE 234 - 24BV Amsterdam VSE 3
21:15Windmills VSE 134 - 48D.E.D. VSE 1
 
zaterdag 6 oktober 2018
18:00D.E.D. VSE 149 - 28De Hoppers VSE 1
19:00Onze Gezellen VSE 254 - 43Windmills VSE 1
20:00BV Amsterdam VSE 332 - 30JBC/Noorderhaven VSE 1
20:15The Sea Devils VSE 241 - 42VBC Akrides VSE 2
 
zondag 30 september 2018
18:15De Hoppers VSE 160 - 39Onze Gezellen VSE 2
 
zaterdag 29 september 2018
18:00VBC Akrides VSE 220 - 0D.E.D. VSE 1
20:45The Sea Devils VSE 241 - 35BV Amsterdam VSE 3
 
zaterdag 22 september 2018
17:00D.E.D. VSE 137 - 61The Sea Devils VSE 2
19:00JBC/Noorderhaven VSE 149 - 57De Hoppers VSE 1
21:00Onze Gezellen VSE 247 - 38VBC Akrides VSE 2
 
zondag 16 september 2018
13:00JBC/Noorderhaven VSE 132 - 36BV Amsterdam VSE 3
17:30Windmills VSE 139 - 57Onze Gezellen VSE 2
 
zaterdag 15 september 2018
18:30De Hoppers VSE 160 - 29D.E.D. VSE 1

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF