U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

2e Klasse - Vrouwen U16 Afdeling - Poule A


zaterdag 20 april 2019
14:30Twente Buzzards V16 157 - 35Peatminers V16 1
17:45Kikkers V16 164 - 26BV Wyba V16 1
 
zaterdag 13 april 2019
13:00Landstede Basketbal ZAC V16 138 - 18BV Wyba V16 1
14:15Pigeons V16 115 - 88Kikkers V16 1
14:15Uitsmijters V16 187 - 37B.V. Batouwe V16 1
14:30Twente Buzzards V16 1128 - 16Arnhem Eagles V16 1
16:00WSV V16 1103 - 19BV Orca's V16 1
 
vrijdag 12 april 2019
19:00Peatminers V16 127 - 73Arnhem Eagles V16 2
 
zondag 7 april 2019
10:00B.V. Batouwe V16 171 - 24Pigeons V16 1
 
zaterdag 6 april 2019
14:00Arnhem Eagles V16 118 - 109Uitsmijters V16 1
15:00BV Orca's V16 114 - 71Twente Buzzards V16 1
16:00Arnhem Eagles V16 271 - 53WSV V16 1
16:00BV Wyba V16 141 - 66Peatminers V16 1
18:45Kikkers V16 167 - 41Landstede Basketbal ZAC V16 1
 
zaterdag 30 maart 2019
12:45Arnhem Eagles V16 270 - 27BV Wyba V16 1
13:00Landstede Basketbal ZAC V16 142 - 34B.V. Batouwe V16 1
14:00WSV V16 147 - 36Twente Buzzards V16 1
14:15Pigeons V16 157 - 44Arnhem Eagles V16 1
14:45Uitsmijters V16 1157 - 10BV Orca's V16 1
16:15Peatminers V16 133 - 59Kikkers V16 1
 
zondag 24 maart 2019
12:00Arnhem Eagles V16 133 - 53Landstede Basketbal ZAC V16 1
 
zaterdag 23 maart 2019
11:00B.V. Batouwe V16 151 - 33Peatminers V16 1
12:00BV Wyba V16 113 - 50WSV V16 1
12:30Twente Buzzards V16 154 - 71Uitsmijters V16 1
17:30Kikkers V16 143 - 55Arnhem Eagles V16 2
 
vrijdag 22 maart 2019
19:00BV Orca's V16 143 - 41Pigeons V16 1
 
zondag 17 maart 2019
13:00BV Wyba V16 138 - 42Kikkers V16 1
 
zaterdag 16 maart 2019
14:15Peatminers V16 187 - 16Arnhem Eagles V16 1
14:15Pigeons V16 123 - 76Twente Buzzards V16 1
15:00Arnhem Eagles V16 275 - 56B.V. Batouwe V16 1
16:00WSV V16 140 - 62Uitsmijters V16 1
 
vrijdag 15 maart 2019
19:00Landstede Basketbal ZAC V16 152 - 8BV Orca's V16 1
 
zondag 10 maart 2019
14:00Arnhem Eagles V16 128 - 68Arnhem Eagles V16 2
 
zaterdag 9 maart 2019
10:00BV Orca's V16 17 - 69Peatminers V16 1
12:30Twente Buzzards V16 166 - 30Landstede Basketbal ZAC V16 1
14:15Uitsmijters V16 1114 - 15Pigeons V16 1
15:45Kikkers V16 145 - 62WSV V16 1
16:15B.V. Batouwe V16 151 - 43BV Wyba V16 1
 
zaterdag 2 maart 2019
15:00Peatminers V16 120 - 0Pigeons V16 1
16:00Arnhem Eagles V16 279 - 33Kikkers V16 1
17:00WSV V16 150 - 56B.V. Batouwe V16 1
 
zaterdag 16 februari 2019
10:15B.V. Batouwe V16 141 - 57WSV V16 1
 
zondag 10 februari 2019
13:00BV Wyba V16 160 - 21Arnhem Eagles V16 1
 
zaterdag 9 februari 2019
16:00WSV V16 169 - 18Pigeons V16 1
17:45Kikkers V16 136 - 49B.V. Batouwe V16 1
19:30Arnhem Eagles V16 2119 - 2BV Orca's V16 1
 
vrijdag 8 februari 2019
19:00Landstede Basketbal ZAC V16 122 - 88Uitsmijters V16 1
19:00Peatminers V16 130 - 37Twente Buzzards V16 1
 
zondag 3 februari 2019
13:00Arnhem Eagles V16 149 - 54Kikkers V16 1
 
zaterdag 2 februari 2019
14:15Uitsmijters V16 185 - 22Peatminers V16 1
14:30Twente Buzzards V16 131 - 52Arnhem Eagles V16 2
16:00Pigeons V16 138 - 47Landstede Basketbal ZAC V16 1
19:30BV Orca's V16 136 - 47BV Wyba V16 1
 
zondag 27 januari 2019
12:00Arnhem Eagles V16 269 - 74Uitsmijters V16 1
13:00BV Wyba V16 120 - 0Twente Buzzards V16 1
 
zaterdag 26 januari 2019
15:45B.V. Batouwe V16 169 - 29Arnhem Eagles V16 1
17:30Kikkers V16 120 - 0BV Orca's V16 1
18:00WSV V16 160 - 24Landstede Basketbal ZAC V16 1
 
zondag 20 januari 2019
15:00Pigeons V16 129 - 91Arnhem Eagles V16 2
 
zaterdag 19 januari 2019
14:15Uitsmijters V16 185 - 35BV Wyba V16 1
18:00WSV V16 1109 - 5Arnhem Eagles V16 1
18:30Twente Buzzards V16 148 - 43Kikkers V16 1
 
vrijdag 18 januari 2019
19:00BV Orca's V16 120 - 77B.V. Batouwe V16 1
19:00Landstede Basketbal ZAC V16 128 - 31Peatminers V16 1
 
zondag 13 januari 2019
13:00BV Wyba V16 153 - 41Pigeons V16 1
 
zaterdag 12 januari 2019
13:45B.V. Batouwe V16 160 - 55Twente Buzzards V16 1
14:00Arnhem Eagles V16 280 - 18Landstede Basketbal ZAC V16 1
15:45Kikkers V16 130 - 73Uitsmijters V16 1
16:00Arnhem Eagles V16 168 - 22BV Orca's V16 1
 
vrijdag 11 januari 2019
19:00Peatminers V16 142 - 43WSV V16 1
 
zaterdag 5 januari 2019
15:45Kikkers V16 161 - 47Arnhem Eagles V16 1
 
zondag 16 december 2018
13:00Arnhem Eagles V16 126 - 75Twente Buzzards V16 1
 
zaterdag 15 december 2018
10:15B.V. Batouwe V16 143 - 45Uitsmijters V16 1
12:45Kikkers V16 182 - 43Pigeons V16 1
18:00BV Wyba V16 155 - 30Landstede Basketbal ZAC V16 1
19:15Arnhem Eagles V16 271 - 56Peatminers V16 1
 
vrijdag 14 december 2018
19:30BV Orca's V16 117 - 66WSV V16 1
 
zondag 9 december 2018
14:45Uitsmijters V16 199 - 24Arnhem Eagles V16 1
 
zaterdag 8 december 2018
14:15Pigeons V16 132 - 52B.V. Batouwe V16 1
16:00WSV V16 139 - 62Arnhem Eagles V16 2
16:30Twente Buzzards V16 120 - 0BV Orca's V16 1
19:00Landstede Basketbal ZAC V16 116 - 44Kikkers V16 1
 
zaterdag 1 december 2018
11:00B.V. Batouwe V16 154 - 40Landstede Basketbal ZAC V16 1
12:00Arnhem Eagles V16 152 - 57Pigeons V16 1
12:30Twente Buzzards V16 152 - 45WSV V16 1
16:00BV Wyba V16 132 - 67Arnhem Eagles V16 2
17:30Kikkers V16 147 - 58Peatminers V16 1
 
vrijdag 30 november 2018
19:00BV Orca's V16 116 - 115Uitsmijters V16 1
 
zaterdag 24 november 2018
13:00Landstede Basketbal ZAC V16 127 - 47Arnhem Eagles V16 1
13:45Pigeons V16 155 - 25BV Orca's V16 1
14:00Peatminers V16 174 - 67B.V. Batouwe V16 1
14:45Uitsmijters V16 146 - 27Twente Buzzards V16 1
16:00WSV V16 155 - 25BV Wyba V16 1
 
zaterdag 10 november 2018
12:30Twente Buzzards V16 168 - 27Pigeons V16 1
13:45B.V. Batouwe V16 132 - 59Arnhem Eagles V16 2
14:15Uitsmijters V16 168 - 37WSV V16 1
19:45Arnhem Eagles V16 127 - 79Peatminers V16 1
 
vrijdag 9 november 2018
19:00BV Orca's V16 15 - 61Landstede Basketbal ZAC V16 1
 
zondag 4 november 2018
13:00Arnhem Eagles V16 294 - 31Arnhem Eagles V16 1
15:00BV Wyba V16 144 - 51B.V. Batouwe V16 1
 
zaterdag 3 november 2018
14:30Peatminers V16 189 - 10BV Orca's V16 1
15:00Pigeons V16 120 - 71Uitsmijters V16 1
16:00WSV V16 130 - 54Kikkers V16 1
 
vrijdag 2 november 2018
19:00Landstede Basketbal ZAC V16 112 - 47Twente Buzzards V16 1
 
zaterdag 27 oktober 2018
12:30Peatminers V16 144 - 27BV Wyba V16 1
 
zaterdag 20 oktober 2018
16:00Pigeons V16 125 - 33Peatminers V16 1
 
zondag 14 oktober 2018
12:00Arnhem Eagles V16 163 - 28BV Wyba V16 1
 
zaterdag 13 oktober 2018
14:15Uitsmijters V16 187 - 10Landstede Basketbal ZAC V16 1
16:00Pigeons V16 140 - 67WSV V16 1
16:15B.V. Batouwe V16 149 - 39Kikkers V16 1
17:00BV Orca's V16 120 - 74Arnhem Eagles V16 2
 
zaterdag 6 oktober 2018
12:45Peatminers V16 137 - 67Uitsmijters V16 1
13:00Landstede Basketbal ZAC V16 126 - 24Pigeons V16 1
14:00Arnhem Eagles V16 245 - 40Twente Buzzards V16 1
16:00BV Wyba V16 176 - 24BV Orca's V16 1
 
zondag 30 september 2018
13:30Arnhem Eagles V16 159 - 45B.V. Batouwe V16 1
 
zaterdag 29 september 2018
14:15Uitsmijters V16 162 - 44Arnhem Eagles V16 2
14:30Twente Buzzards V16 177 - 32BV Wyba V16 1
17:00BV Orca's V16 113 - 86Kikkers V16 1
 
vrijdag 28 september 2018
19:00Landstede Basketbal ZAC V16 130 - 33WSV V16 1
 
zaterdag 22 september 2018
10:30B.V. Batouwe V16 161 - 27BV Orca's V16 1
12:00Arnhem Eagles V16 139 - 71WSV V16 1
14:00Arnhem Eagles V16 281 - 45Pigeons V16 1
15:45Kikkers V16 139 - 47Twente Buzzards V16 1
18:00BV Wyba V16 113 - 77Uitsmijters V16 1
 
vrijdag 21 september 2018
20:45Peatminers V16 146 - 22Landstede Basketbal ZAC V16 1
 
zaterdag 15 september 2018
13:00Landstede Basketbal ZAC V16 116 - 92Arnhem Eagles V16 2
14:15Pigeons V16 127 - 28BV Wyba V16 1
14:15Uitsmijters V16 163 - 32Kikkers V16 1
14:30Twente Buzzards V16 153 - 24B.V. Batouwe V16 1
16:00BV Orca's V16 162 - 47Arnhem Eagles V16 1
18:00WSV V16 138 - 31Peatminers V16 1

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF