U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

2e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule A


zaterdag 21 april 2018
10:00BV Leeuwarden MSE 3 (xx)85 - 61Dyna '75 MSE 1
18:30Celeritas-Donar MSE 3 (x)73 - 65HBV Falcons MSE 1 (x)
20:00BV Penta MSE 146 - 76De Groene Uilen MSE 5
21:00BV Groningen MSE 358 - 53Exercitia '73 MSE 2
 
vrijdag 20 april 2018
20:45ESBC Menhir MSE 1 (K)20 - 0BV Oaters Joure MSE 1 (x)
 
zaterdag 14 april 2018
15:30Exercitia '73 MSE 220 - 0BV Leeuwarden MSE 3 (xx)
15:45De Groene Uilen MSE 579 - 49Celeritas-Donar MSE 3 (x)
16:00Dyna '75 MSE 159 - 46ESBC Menhir MSE 1 (K)
20:00BV Oaters Joure MSE 1 (x)70 - 34BV Penta MSE 1
20:30Scylla MSE 245 - 49BV Groningen MSE 3
 
maandag 9 april 2018
21:15BV Penta MSE 156 - 70Dyna '75 MSE 1
 
zaterdag 7 april 2018
10:00BV Leeuwarden MSE 3 (xx)61 - 58Scylla MSE 2
12:15De Groene Uilen MSE 573 - 65BV Oaters Joure MSE 1 (x)
21:00BV Groningen MSE 393 - 61HBV Falcons MSE 1 (x)
 
vrijdag 6 april 2018
20:45ESBC Menhir MSE 1 (K)83 - 71Exercitia '73 MSE 2
 
zaterdag 31 maart 2018
19:30BV Oaters Joure MSE 1 (x)58 - 65ESBC Menhir MSE 1 (K)
 
zaterdag 24 maart 2018
16:00Dyna '75 MSE 177 - 73De Groene Uilen MSE 5
16:00HBV Falcons MSE 1 (x)45 - 87BV Leeuwarden MSE 3 (xx)
17:45Exercitia '73 MSE 265 - 49BV Penta MSE 1
18:45Scylla MSE 243 - 67ESBC Menhir MSE 1 (K)
20:00BV Oaters Joure MSE 1 (x)82 - 56Celeritas-Donar MSE 3 (x)
 
zaterdag 17 maart 2018
14:00De Groene Uilen MSE 548 - 45Exercitia '73 MSE 2
18:45Celeritas-Donar MSE 3 (x)68 - 65BV Groningen MSE 3
19:30BV Oaters Joure MSE 1 (x)81 - 50Dyna '75 MSE 1
20:00BV Penta MSE 149 - 79Scylla MSE 2
 
vrijdag 16 maart 2018
20:45ESBC Menhir MSE 1 (K)82 - 40HBV Falcons MSE 1 (x)
 
zaterdag 10 maart 2018
12:30BV Groningen MSE 344 - 71BV Leeuwarden MSE 3 (xx)
15:30Exercitia '73 MSE 266 - 63BV Oaters Joure MSE 1 (x)
16:00Dyna '75 MSE 152 - 51Celeritas-Donar MSE 3 (x)
16:00HBV Falcons MSE 1 (x)66 - 63BV Penta MSE 1
18:30Scylla MSE 278 - 29De Groene Uilen MSE 5
 
vrijdag 2 maart 2018
20:45ESBC Menhir MSE 1 (K)75 - 44Celeritas-Donar MSE 3 (x)
 
zaterdag 17 februari 2018
14:00De Groene Uilen MSE 577 - 49HBV Falcons MSE 1 (x)
16:00Dyna '75 MSE 176 - 46Exercitia '73 MSE 2
16:45Celeritas-Donar MSE 3 (x)48 - 71BV Leeuwarden MSE 3 (xx)
18:00BV Oaters Joure MSE 1 (x)72 - 40Scylla MSE 2
 
vrijdag 16 februari 2018
20:45ESBC Menhir MSE 1 (K)58 - 45BV Groningen MSE 3
 
zaterdag 10 februari 2018
16:00Exercitia '73 MSE 262 - 48ESBC Menhir MSE 1 (K)
 
zaterdag 3 februari 2018
11:45BV Leeuwarden MSE 3 (xx)62 - 66ESBC Menhir MSE 1 (K)
12:30BV Groningen MSE 362 - 56BV Penta MSE 1
15:30Exercitia '73 MSE 266 - 55Celeritas-Donar MSE 3 (x)
18:30Scylla MSE 271 - 56Dyna '75 MSE 1
 
vrijdag 2 februari 2018
21:00HBV Falcons MSE 1 (x)66 - 90BV Oaters Joure MSE 1 (x)
 
zaterdag 27 januari 2018
15:30Exercitia '73 MSE 267 - 59Scylla MSE 2
15:45De Groene Uilen MSE 542 - 40BV Groningen MSE 3
16:00Dyna '75 MSE 179 - 76HBV Falcons MSE 1 (x)
18:30Celeritas-Donar MSE 3 (x)43 - 73ESBC Menhir MSE 1 (K)
20:30BV Penta MSE 158 - 57BV Leeuwarden MSE 3 (xx)
 
zaterdag 20 januari 2018
11:45BV Leeuwarden MSE 3 (xx)89 - 58De Groene Uilen MSE 5
16:00HBV Falcons MSE 1 (x)82 - 71Exercitia '73 MSE 2
16:30Celeritas-Donar MSE 3 (x)68 - 80Scylla MSE 2
21:00BV Groningen MSE 345 - 36BV Oaters Joure MSE 1 (x)
 
vrijdag 19 januari 2018
20:45ESBC Menhir MSE 1 (K)86 - 39BV Penta MSE 1
 
zaterdag 13 januari 2018
12:15De Groene Uilen MSE 560 - 66ESBC Menhir MSE 1 (K)
16:00Dyna '75 MSE 176 - 66BV Groningen MSE 3
20:15BV Oaters Joure MSE 1 (x)60 - 65BV Leeuwarden MSE 3 (xx)
20:30Scylla MSE 260 - 49HBV Falcons MSE 1 (x)
 
zaterdag 6 januari 2018
20:00BV Penta MSE 120 - 0Celeritas-Donar MSE 3 (x)
 
zaterdag 16 december 2017
13:45Exercitia '73 MSE 258 - 43BV Groningen MSE 3
14:00De Groene Uilen MSE 563 - 56BV Penta MSE 1
16:00Dyna '75 MSE 154 - 69BV Leeuwarden MSE 3 (xx)
16:00HBV Falcons MSE 1 (x)76 - 42Celeritas-Donar MSE 3 (x)
 
zaterdag 9 december 2017
11:45BV Leeuwarden MSE 3 (xx)79 - 57Exercitia '73 MSE 2
18:30Celeritas-Donar MSE 3 (x)70 - 63De Groene Uilen MSE 5
20:00BV Penta MSE 150 - 66BV Oaters Joure MSE 1 (x)
21:00BV Groningen MSE 352 - 51Scylla MSE 2
 
vrijdag 8 december 2017
20:45ESBC Menhir MSE 1 (K)53 - 46Dyna '75 MSE 1
 
zaterdag 2 december 2017
16:00Dyna '75 MSE 166 - 52BV Penta MSE 1
17:00BV Oaters Joure MSE 1 (x)64 - 54De Groene Uilen MSE 5
17:00Scylla MSE 247 - 57BV Leeuwarden MSE 3 (xx)
 
vrijdag 1 december 2017
21:00HBV Falcons MSE 1 (x)58 - 56BV Groningen MSE 3
 
zaterdag 18 november 2017
10:00BV Leeuwarden MSE 3 (xx)76 - 67HBV Falcons MSE 1 (x)
14:00De Groene Uilen MSE 563 - 62Dyna '75 MSE 1
18:30Celeritas-Donar MSE 3 (x)59 - 50BV Oaters Joure MSE 1 (x)
20:00BV Penta MSE 148 - 71Exercitia '73 MSE 2
 
zondag 12 november 2017
14:00BV Groningen MSE 376 - 38Celeritas-Donar MSE 3 (x)
 
zaterdag 11 november 2017
15:30Exercitia '73 MSE 277 - 51De Groene Uilen MSE 5
16:00Dyna '75 MSE 173 - 67BV Oaters Joure MSE 1 (x)
21:00Scylla MSE 291 - 61BV Penta MSE 1
 
vrijdag 10 november 2017
21:00HBV Falcons MSE 1 (x)54 - 59ESBC Menhir MSE 1 (K)
 
zaterdag 4 november 2017
10:00BV Leeuwarden MSE 3 (xx)74 - 62BV Groningen MSE 3
15:45De Groene Uilen MSE 552 - 70Scylla MSE 2
16:45Celeritas-Donar MSE 3 (x)65 - 78Dyna '75 MSE 1
20:00BV Oaters Joure MSE 1 (x)54 - 49Exercitia '73 MSE 2
20:00BV Penta MSE 155 - 60HBV Falcons MSE 1 (x)
 
zaterdag 28 oktober 2017
11:45BV Leeuwarden MSE 3 (xx)81 - 63Celeritas-Donar MSE 3 (x)
15:30Exercitia '73 MSE 2101 - 63Dyna '75 MSE 1
16:00HBV Falcons MSE 1 (x)61 - 66De Groene Uilen MSE 5
16:45Scylla MSE 276 - 48BV Oaters Joure MSE 1 (x)
21:00BV Groningen MSE 354 - 60ESBC Menhir MSE 1 (K)
 
vrijdag 13 oktober 2017
20:45ESBC Menhir MSE 1 (K)66 - 62Scylla MSE 2
 
zaterdag 7 oktober 2017
16:00Dyna '75 MSE 158 - 52Scylla MSE 2
18:45Celeritas-Donar MSE 3 (x)57 - 68Exercitia '73 MSE 2
20:00BV Oaters Joure MSE 1 (x)20 - 0HBV Falcons MSE 1 (x)
20:00BV Penta MSE 155 - 76BV Groningen MSE 3
 
vrijdag 6 oktober 2017
20:45ESBC Menhir MSE 1 (K)51 - 43BV Leeuwarden MSE 3 (xx)
 
zondag 1 oktober 2017
14:00BV Groningen MSE 356 - 53De Groene Uilen MSE 5
 
zaterdag 30 september 2017
10:00BV Leeuwarden MSE 3 (xx)61 - 46BV Penta MSE 1
19:15Scylla MSE 255 - 61Exercitia '73 MSE 2
 
vrijdag 29 september 2017
21:00HBV Falcons MSE 1 (x)49 - 61Dyna '75 MSE 1
 
zaterdag 23 september 2017
15:30Exercitia '73 MSE 268 - 55HBV Falcons MSE 1 (x)
15:45De Groene Uilen MSE 520 - 0BV Leeuwarden MSE 3 (xx)
20:00BV Oaters Joure MSE 1 (x)78 - 49BV Groningen MSE 3
20:00BV Penta MSE 150 - 68ESBC Menhir MSE 1 (K)
20:30Scylla MSE 282 - 48Celeritas-Donar MSE 3 (x)
 
zaterdag 16 september 2017
11:45BV Leeuwarden MSE 3 (xx)54 - 53BV Oaters Joure MSE 1 (x)
21:00BV Groningen MSE 347 - 42Dyna '75 MSE 1
 
vrijdag 15 september 2017
20:45ESBC Menhir MSE 1 (K)71 - 31De Groene Uilen MSE 5
21:00HBV Falcons MSE 1 (x)54 - 70Scylla MSE 2
21:15Celeritas-Donar MSE 3 (x)69 - 55BV Penta MSE 1

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF