U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Laatste uitslagen

Laatste landelijke uitslagen
RSS Feed

Dutch Talent League (U24)
vr 20-01Harlemlakers H4 155 - 79Lokomotief H4 1
zo 15-01UBALL H4 162 - 76Donar
zo 15-01ZZ Leiden H4 1Scouting80 - 94Harlemlakers H4 1Scouting
zo 15-01TBG Dragons H4 167 - 74Rotterdam Basketbal H4 1
za 14-01New Heroes68 - 66Landstede Basketbal H4 1
vr 13-01Lokomotief H4 178 - 59Apollo Amsterdam
 
Vrouwen U20 Eredivisie
vr 20-01CTO D0 160 - 81Solar systemen-Grasshoppers D0 1
zo 15-01Landslake Lions D0 160 - 54Dozy BV Den Helder D0 1
zo 15-01Jolly Jumpers D0 164 - 55Almonte D0 1
zo 15-01Rotterdam Basketbal D0 159 - 50CTO D0 1
za 14-01Binnenland D0 186 - 47BV Hoofddorp D0 1
vr 13-01Solar systemen-Grasshoppers D0 169 - 61H.S.V. Basketball D0 1
 
Rolstoel Eredivisie
do 19-01Arrows '81 RS 167 - 37BV Hoofddorp RS 1
wo 18-01Devedo RS 197 - 30D.O.V. RS 1
wo 18-01Only Friends RS 180 - 38SC Antilope Utrecht RS 1
za 14-01BV Hoofddorp RS 143 - 59D.O.V. RS 1
 
Mannen Senioren Eredivisie
do 19-01Rotterdam Basketbal HS 187 - 68Aris Leeuwarden
zo 15-01Landstede Basketbal HS 1Scouting67 - 58BC APOLLO A'dam HS 1Scouting
za 14-01Aris LeeuwardenScouting103 - 97Basketball Stars Weert HS 1Scouting
za 14-01New HeroesScouting82 - 80Rotterdam Basketbal HS 1Scouting
za 14-01DonarScouting101 - 77ZZ LeidenScouting
 
Beker Mannen Senioren
wo 18-01BV Groningen HS 149 - 80Landstede Basketbal HS 1
wo 11-01Landslake Lions HS 1Scouting69 - 89ZZ LeidenScouting
wo 11-01Aris LeeuwardenScouting87 - 89BC APOLLO A'dam HS 1Scouting
 
Vrouwen Basketball League
zo 15-01KEUS/Royal EaglesScouting50 - 85Dozy BV Den Helder DS 1Scouting
za 14-01AmazoneScouting50 - 60F. Breeman BMW Rotterdam Basketbal
za 14-01Binnenland DS 1Scouting46 - 68Lekdetec.nlScouting
za 14-01Loon LionsScouting68 - 69Solar systemen-Grasshoppers DS 1Scouting
 
Vrouwen Senioren Promotiedivisie
zo 15-01Lokomotief DS 171 - 52U.S. DS 1
zo 15-01Cangeroes DS 146 - 54De Groene Uilen DS 1
za 14-01Solar systemen-Grasshoppers DS 278 - 68Almonte DS 1
za 14-01EBV Baros DS 152 - 82Green Eagles DS 1
za 14-01DAS DS 169 - 55Landslake Lions DS 2
 
Mannen U14 Eredivisie
zo 15-01Basketball RTC Noord J4 156 - 67The Black Eagles J4 1
zo 15-01BC APOLLO A'dam J4 183 - 81BS Leiden J4 1
zo 15-01CSE- Basketball Academy Zwolle101 - 47Almere Pioneers J4 1
za 14-01BV Noordkop J4 178 - 59UBALL J4 1
za 14-01Basketbal Academie Limburg J4 185 - 48TBG Dragons J4 1
za 14-01Almonte J4 145 - 56Rotterdam Basketbal J4 1
 
Mannen U18 Eredivisie
zo 15-01CSE-Basketbal Academy Zwolle66 - 67BV Noordkop J8 1
zo 15-01Harlemlakers J8 164 - 38Rotterdam Basketbal J8 1
za 14-01ZZ Leiden59 - 71BC APOLLO A'dam J8 1
za 14-01Lokomotief J8 184 - 77New Heroes
 
Mannen U16 Eredivisie
zo 15-01BC APOLLO A'dam J6 160 - 46BS Leiden J6 1
zo 15-01Harlemlakers J6 193 - 61Rotterdam Basketbal J6 1
zo 15-01TBG Dragons J6 142 - 85New Heroes
za 14-01BV Noordkop J6 158 - 80UBALL J6 1
 
Mannen Senioren Eerste Divisie B
za 14-01HBV The Jumpers HS 178 - 85Barons HS 1
za 14-01BV Wyba HS 191 - 81Rotterdam Basketbal HS 2
za 14-01CobraNova HS 260 - 66River Trotters HS 1
 
Mannen Senioren Eerste Divisie A
za 14-01Dreamfields Dolphins HS 176 - 69VBC Akrides HS 1
za 14-01Red Stars HS 184 - 49BV Hoofddorp HS 1
za 14-01BC Triple Threat HS 189 - 81Arnhem Eagles HS 1
za 14-01Binnenland HS 1103 - 70Racing Beverwijk HS 1
vr 13-01Landstede Basketbal ZAC HS 164 - 77Basketbal Academie Limburg HS 1
 
Mannen Senioren Promotiedivisie
za 14-01Lokomotief HS 196 - 89Landslake Lions HS 1
za 14-01BS Leiden HS 279 - 78CobraNova HS 1
za 14-01New Stars HS 181 - 70De Hoppers HS 1
za 14-01Punch HS 168 - 78Red Giants HS 1

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF