U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Laatste uitslagen

Laatste landelijke uitslagen
RSS Feed

Mannen Senioren Promotiedivisie
zo 19-02Punch HS 164 - 84Landslake Lions HS 1
zo 19-02De Groene Uilen HS 178 - 53New Stars HS 1
za 18-02The Black Eagles HS 178 - 53New Stars HS 1
za 11-02De Groene Uilen HS 170 - 60CobraNova HS 1
za 11-02Lokomotief HS 190 - 102Solar systemen-Grasshoppers HS 1
za 11-02The Black Eagles HS 1Scouting79 - 62De Hoppers HS 1
za 11-02Landslake Lions HS 169 - 72Red Giants HS 1
za 11-02Punch HS 171 - 56BS Leiden HS 2
za 11-02New Stars HS 160 - 78BV Groningen HS 1
 
Mannen U18 Eredivisie
zo 19-02New Heroes85 - 72Lokomotief J8 1
zo 12-02CSE-Basketbal Academy Zwolle77 - 57Rotterdam Basketbal J8 1
zo 12-02New Heroes79 - 81Basketbal Academie Limburg J8 1
za 11-02ZZ Leiden70 - 49Basketball RTC Noord J8 1
za 11-02UBALL J8 155 - 44Harlemlakers J8 1
za 11-02BV Noordkop J8 173 - 96BC APOLLO A'dam J8 1
za 11-02Lokomotief J8 1128 - 55TBG Dragons J8 1
 
Vrouwen U20 Eredivisie
zo 19-02Rotterdam Basketbal D0 173 - 62Almonte D0 1
za 18-02Jolly Jumpers D0 174 - 76Solar systemen-Grasshoppers D0 1
vr 17-02Binnenland D0 163 - 59CTO D0 1
za 11-02Jolly Jumpers D0 165 - 60BV Hoofddorp D0 1
za 11-02Landslake Lions D0 168 - 78Rotterdam Basketbal D0 1
za 11-02Almonte D0 177 - 49H.S.V. Basketball D0 1
za 11-02Dozy BV Den Helder D0 158 - 67CTO D0 1Scouting
 
Mannen U16 Eredivisie
zo 19-02New Heroes97 - 64TBG Dragons J6 1
zo 19-02Rotterdam Basketbal J6 154 - 87BS Leiden J6 1
za 18-02UBALL J6 172 - 43New Heroes
zo 12-02TBG Dragons J6 155 - 81BS Leiden J6 1
zo 12-02WBB Giants J6 167 - 69UBALL J6 1
zo 12-02Basketball RTC Noord J6 134 - 96Harlemlakers J6 1
zo 12-02New Heroes68 - 80Basketbal Academie Limburg J6 1
za 11-02Lokomotief J6 178 - 97Rotterdam Basketbal J6 1
za 11-02BV Noordkop J6 141 - 99BC APOLLO A'dam J6 1
 
Vrouwen Senioren Promotiedivisie
za 18-02Cangeroes DS 159 - 55Solar systemen-Grasshoppers DS 2
za 18-02EBV Baros DS 164 - 73Landslake Lions DS 2
za 11-02Lokomotief DS 176 - 73Cangeroes DS 1
za 11-02Green Eagles DS 169 - 51U.S. DS 1
za 11-02EBV Baros DS 169 - 62BV Wyba DS 1
za 11-02DAS DS 169 - 54De Groene Uilen DS 1
za 11-02Solar systemen-Grasshoppers DS 265 - 73Jolly Jumpers DS 1
za 11-02Landslake Lions DS 286 - 52Almonte DS 1
 
Vrouwen Basketball League
za 18-02Lekdetec.nlScouting80 - 71Dozy BV Den Helder DS 1Scouting
za 18-02Binnenland DS 1Scouting56 - 62Solar systemen-Grasshoppers DS 1Scouting
za 18-02KEUS/Royal EaglesScouting63 - 53Amazone Utrecht Basketball DS 1Scouting
za 18-02Loon Lions62 - 33F. Breeman BMW Rotterdam Basketbal
za 11-02Amazone Utrecht Basketball DS 1Scouting62 - 93Binnenland DS 1Scouting
za 11-02Solar systemen-Grasshoppers DS 1Scouting62 - 66Lekdetec.nlScouting
za 11-02Loon Lions54 - 40KEUS/Royal Eagles
za 11-02Dozy BV Den Helder DS 1Scouting76 - 39F. Breeman BMW Rotterdam Basketbal
 
Mannen Senioren Eerste Divisie A
za 18-02Racing Beverwijk HS 181 - 79Basketbal Academie Limburg HS 1
za 11-02Racing Beverwijk HS 188 - 65Arnhem Eagles HS 1
za 11-02BC Triple Threat HS 155 - 67Dreamfields Dolphins HS 1
za 11-02Binnenland HS 146 - 58BV Hoofddorp HS 1
za 11-02Almere Pioneers HS 170 - 57Basketbal Academie Limburg HS 1
vr 10-02Landstede Basketbal ZAC HS 187 - 75Red Stars HS 1
 
Mannen Senioren Eerste Divisie B
za 18-02BV Wyba HS 183 - 57HBV The Jumpers HS 1
vr 17-02TSBV Pendragon HS 189 - 60Trajanum HS 1
zo 12-02CobraNova HS 237 - 57Trajanum HS 1
za 11-02B.C. Virtus HS 185 - 66BC Vlissingen HS 1
za 11-02Attacus HS 189 - 72BV Wyba HS 1
za 11-02Trajanum HS 162 - 57Barons HS 1
vr 10-02TSBV Pendragon HS 165 - 83Rotterdam Basketbal HS 2
 
Dutch Talent League (U24)
za 18-02UBALL H4 142 - 85Lokomotief H4 1
za 18-02ZZ Leiden H4 1Scouting73 - 69Landstede Basketbal H4 1Scouting
za 18-02TBG Dragons H4 162 - 58Apollo Amsterdam
vr 17-02Rotterdam Basketbal H4 170 - 91Basketbal Academie Limburg H4 1
vr 17-02Harlemlakers H4 178 - 53Donar
zo 12-02Apollo Amsterdam92 - 71UBALL H4 1
zo 12-02Basketbal Academie Limburg H4 1Scouting75 - 68ZZ Leiden H4 1Scouting
za 11-02New Heroes66 - 84Harlemlakers H4 1
vr 10-02Landstede Basketbal H4 188 - 56TBG Dragons H4 1
 
Rolstoel Eredivisie
vr 17-02BV Hoofddorp RS 134 - 82Devedo RS 1
za 11-02SC Antilope Utrecht RS 154 - 45Arrows '81 RS 1
 
Mannen U14 Eredivisie
vr 17-02Basketbal Academie Limburg J4 1109 - 54The Black Eagles J4 1
zo 12-02Basketball RTC Noord J4 140 - 60TBG Dragons J4 1
zo 12-02CSE- Basketball Academy Zwolle63 - 83BS Leiden J4 1
za 11-02The Black Eagles J4 192 - 50UBALL J4 1Scouting
za 11-02BV Noordkop J4 169 - 77BC APOLLO A'dam J4 1
za 11-02Almere Pioneers J4 152 - 54Rotterdam Basketbal J4 1
za 11-02Almonte J4 137 - 95Basketbal Academie Limburg J4 1
 
Dutch Basketball League
do 16-02Apollo AmsterdamScouting66 - 79ZZ LeidenScouting
do 16-02New HeroesScouting103 - 55Aris LeeuwardenScouting
do 16-02Landstede Basketbal HS 1Scouting88 - 69Rotterdam Basketbal HS 1Scouting
do 16-02DonarScouting91 - 55Basketball Stars Weert HS 1Scouting
za 11-02New HeroesScouting64 - 62Apollo AmsterdamScouting
za 11-02Aris LeeuwardenScouting74 - 84DonarScouting
za 11-02Basketball Stars Weert HS 1Scouting74 - 66Landstede Basketbal HS 1Scouting
 
Beker Rolstoel
do 16-02Arrows '81 RS 125 - 61Only Friends RS 1
 
Beker Vrouwen U20
wo 15-02Rotterdam Basketbal D0 168 - 36Jolly Jumpers D0 1

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF