U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Teams

Standen in de competitie 'Landelijke beker voorronde mannen senioren D'

#TeamPuntenGespeeldDoelsaldo
1Twente Buzzards HS 1228
2WBB Giants HS 1226
3Tantalus HS 122-14
4S.B.U. HS 1000

Ga naar de competitie 'Landelijke beker voorronde mannen senioren D' »

Standen in de competitie 'Mannen Senioren Tweede Divisie C'

#TeamPuntenGespeeldDoelsaldo
1Den Dungk HS 13820360
2EVBV Octopus HS 13220283
3BV De Zaaier Sphinx HS 13020271
4Tantalus HS 13020143
5Bladel HS 12020-39
6Tower Jumpers HS 1182021
7JRC HS 11620-88
8BV Wyba HS 21220-150
9OBC HS 11020-217
10B.V. Batouwe HS 2820-384
11BC Kimbria HS 1620-200

Ga naar de competitie 'Mannen Senioren Tweede Divisie C' »

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF