U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Teams

Standen in de competitie 'ZHS2A 2e klasse HS'

#TeamPuntenGespeeldDoelsaldo
1Barons HS 33420353
2TSBV Pendragon HS 23020278
3JRC HS 22820165
4EBBC HS 2282093
5Tantalus HS 32420135
6Vido HS 12020-36
7Vlijmscherp SVH HS 21820-81
8Blauw-Wit HS 21620-208
9BV Schijndel HS 1820-228
10Scheldesport Basketball HS 1820-285
11Smokkelhoek HS 1620-186
12B.C. Virtus HS 3-9900

Ga naar de competitie 'ZHS2A 2e klasse HS' »

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF