U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Verenigingen

Terug naar overzicht

DAS

Delft
0620515870
ln.tfled-sad[-]siraterces

Locaties

Sporthal Piet Vink

Plesmanlaan 217 B
2497CH 's-gravenhage

Sporthal SC Delfland

van Bleyswijckstraat 72
2613RT Delft

Teams

NaamCompetitie
MSE 21e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - B
VSE 21e Klasse - Vrouwen Senioren Afdeling - A
X14 2D-Klasse - Gemengd U14 Afdeling 1e Helft Competitie - A5e Klasse - Gemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie - A
M18 1B-Klasse - Mannen U18 Afdeling 1e Helft Competitie - A1e Klasse - Mannen U18 Afdeling 2e Helft Competitie - A
M18 2D-Klasse - Mannen U18 Afdeling 1e Helft Competitie - A3e Klasse - Mannen U18 Afdeling 2e Helft Competitie - B
MSE 33e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - B
DAS V16 1 (VR)B-Klasse - Vrouwen U16 Afdeling 1e Helft Competitie - A2e Klasse - Vrouwen U16 Afdeling 2e Helft Competitie - A
V20 1
V22 1
X10 3E-Klasse - Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - A5e Klasse - Gemengd U10 Afdeling 2e Helft Competitie - A
X12 1B-Klasse - Gemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie - A2e Klasse - Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie - A
M18 45e Klasse - Mannen U18 Afdeling 2e Helft Competitie - A
V14 1B-Klasse - Vrouwen U14 Afdeling 1e Helft Competitie - A2e Klasse - Vrouwen U14 Afdeling 2e Helft Competitie - A
VSE 5
X10 2C-Klasse - Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - A3e Klasse - Gemengd U10 Afdeling 2e Helft Competitie - A
X12 4D-Klasse - Gemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie - A5e Klasse - Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie - A
X14 3
V12 1
V14 2
X14 1B-Klasse - Gemengd U14 Afdeling 1e Helft Competitie - A2e Klasse - Gemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie - A
MSE 111 - Mannen Senioren Landelijk - A
V20 2
X10 1B-Klasse - Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - A2e Klasse - Gemengd U10 Afdeling 2e Helft Competitie - A
X12 2C-Klasse - Gemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie - A3e Klasse - Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie - A
M18 3E-Klasse - Mannen U18 Afdeling 1e Helft Competitie - A4e Klasse - Mannen U18 Afdeling 2e Helft Competitie - A
M22 1Mannen U22 2e Divisie - Mannen U22 Landelijk - B
MSE 44e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - A
VSE 43e Klasse - Vrouwen Senioren Afdeling - A
VSE 6
M16 2D-Klasse - Mannen U16 Afdeling 1e Helft Competitie - A
M20 3
M22 2
VSE 1Vrouwen Senioren Promotiedivisie - Vrouwen Senioren Landelijk - A
VSE 3
X10 4
X12 3C-Klasse - Gemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie - A4e Klasse - Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie - A
DAS M16 1 *B-Klasse - Mannen U16 Afdeling 1e Helft Competitie - A4e Klasse - Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie - A
V16 2
V18 1
V22 2

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF