U bevindt zich hier: NBB Organisatie » Organisatie » Bestuur & Commissies » AV Commissies

AV Commissies

Commissie van Beroep

Herkiesbaar per periode van 3 jaar

Naam Functie Benoemd Benoemd tot
M. Buitenhuis secretaris 25-06-2011 najaar 2018
R.E. Koopman voorzitter ai. 29-02-2012 najaar 2018
H. Koorenhof lid 25-06-2011 najaar 2017
R. Braat lid 25-06-2011 najaar 2017

 

Tucht- en Geschillencommissie

Herkiesbaar per periode van 3 jaar

Naam Functie Benoemd Benoemd tot
P. Bokern  Voorzitter 30-06-1991 najaar 2020
H. van der Heijden  Secretaris 30-06-1999 najaar 2018
R. Schrauwen  Kernlid 29-09-2012 najaar 2019
J. Smulders  Kernlid 29-09-2012 najaar 2018
P. vd Velde  Kernlid 30-06-2001 najaar 2019


TGC leden: H. Arends, M. van Gameren, M. Reuvekamp, L. Reuvers, C. de Roo, J. Schravenmade, J. Touw, H. Veenstra.

Financiële Commissie

Herkiesbaar per periode van 3 jaar

Naam

Functie Benoemd 1e benoeming
na nwe statuten
Benoemd tot Periode
M. Müller  Voorzitter 26-06-2010 25-11-2017 najaar 2020 1
           
P. Enthoven  Lid 25-11-2017 25-11-2017 najaar 2020 1
P. den Turk  Lid 24-06-2006 29-11-2014 najaar 2019 2
H. Wijnen  Lid 21-11-2015 21-11-2015 najaar 2018 1

 

Evenementen kalender

Bekijk foto's

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF