U bevindt zich hier: NBB Organisatie » Organisatie » Medewerkers

De medewerkers van de NBB

Bart Volkerijk
Directeur a.i.
Telefoon: 030-20 20 114
E-mail: bart.volkerijk@basketball.nl
Aanwezig: ma t/m vr

Algemeen/Secretariaat

Yvonne Baudo
Directiesecretaresse
Telefoon: 030-20 20 121
E-mail: yvonne.baudo@basketball.nl
Aanwezig: ma, wo, do

Danny van Krieken
Medewerker Tucht en Geschillencommissie & Commissie van Beroep
Telefoon: 030-20 20 116
E-mail: danny.van.krieken@basketball.nl
Aanwezig: di, wo, do en vr.

Communicatie/Marketing/Pers

Ronald van Dam
Communicatie & PR medewerker
Telefoon: 030-20 20 129  of 06-51318125
E-mail: ronald.van.dam@basketball.nl

Luuk Berends
Communicatiemedewerker
Telefoon: 030-20 20 127
E-mail: luuk.berends@basketball.nl
Aanwezig: ma t/m do

Financiën

Angelique Linschoten
Administrateur
Telefoon: 030-20 20 110
E-mail: angelique.linschoten@basketball.nl
Aanwezig: ma t/m vr

Danny van Krieken
Financieel Administratief medewerker
Telefoon: 030-20 20 116
E-mail: danny.van.krieken@basketball.nl
Aanwezig: di, wo, do en vr.

Opleidingen

Simone Volmer-van den Biggelaar
Manager Verenigingen en Opleidingen 
Telefoon: 030-20 20 119 / 06-42701434
E-mail: simone.volmer@basketball.nl
Aanwezig: ma t/m vr

Luc Vergoossen
Coördinator Opleidingen
Telefoon: 030-20 20 118 / 06-31622960
E-mail: luc.vergoossen@basketball.nl

Brenda James
Medewerker opleidingen & competities
Telefoon: 030-20 20 123
E-mail: brenda.james@basketball.nl
Aanwezig: ma,di,do,vr

Karin Mouhmy
Administratief medewerker opleidingen & secretariaat
Telefoon: 030-20 20 124
E-Mail: karin.mouhmy@basketball.nl
aanwezig: ma, di & do

Caroline Stevens
Medewerker scheidsrechtersopleidingen & verenigingsondersteuning
Telefoon: 030-20 20 125
E-mail: caroline.stevens@basketball.nl
Aanwezig: ma t/m do 9.00 – 16.00 uur, vr t/m 14.00 uur

Competities

Landelijk

Juliet Fransen
Manager Competities & Arbitrage 
Telefoon: 030-20 20 122
E-mail: juliet.fransen@basketball.nl
Aanwezig: ma, di, do

Dennis Bouwmeester
Coördinator Landelijke Competities
Telefoon: 030-20 20 130
E-mail: competities@basketball.nl
Aanwezig: ma t/m vr

Jeroen de Groot
Coördinator Tweede Divisie en Projectleider Sportlink
Telefoon: 030-20 20 131
E-mail: jeroen.de.groot@basketball.nl
Aanwezig: ma, wo, do, vrij

Noord

Alida Jans
Medewerker Afdeling Noord
Telefoon: 050-5718121
E-mail: afdeling.noord@basketball.nl
Aanwezig: di, woe vrij (10-12 uur)

Tom Heite
Medewerker Afdeling Noord & Competitieplanner
Telefoon: 050-5718121
E-mail: afdeling.noord@basketball.nl
Aanwezig: ma t/m vrij (10-12 uur)

Noord-Holland

Jeroen de Groot
Coördinator Wedstrijdzaken Noord-Holland
Telefoon: 030-20 20 131
E-mail: jeroen.de.groot@basketball.nl
Aanwezig: ma, wo, do, vrij

Jans Oudshoorn
Medewerker Afdeling Noord-Holland
Telefoon: 030-20 20 138
E-mail: jans.oudshoorn@basketball.nl
Aanwezig: ma t/m vrij

Gerda Wassink
Administratief Medewerker Afdeling Noord-Holland
Telefoon: 030-20 20 137
E-mail: gerda.wassink@basketball.nl
Aanwezig: wo, do, vrij

Oost

Leny Vonck
Medewerker Afdeling Oost
Telefoon: 030-20 20 132
E-mail: leny.vonck@basketball.nl
Aanwezig: ma,di,do

West

Leny Vonck
Medewerker Afdeling West
Telefoon: 030-20 20 132
E-mail: leny.vonck@basketball.nl
Aanwezig: ma,di,do

Zuid

Miriam Breedveld
Medewerker Afdeling Zuid
Telefoon: 030-20 20 117 / 06-46724995
E-mail: miriam.breedveld@basketball.nl
Aanwezig: ma/di/do

Saskia Hellings
Administratief Medewerker Afdeling Zuid
E-mail: saskia.hellings@basketball.nl
Aanwezig: bereikbaar per email

Basketballontwikkeling / 3x3 basketball

Martin Ho Suie Sang
Manager Basketball Ontwikkeling & 3x3 basketball
Contactpersoon: 3x3 nationale teams, Sponsoring & Partners, Camps
Telefoon: 030-20 20 133 / 06-14180759
E-mail: martin.ho.suie.sang@basketball.nl
Aanwezig: ma, di, wo, do

Gerge Emmen
Eventmanager 3x3 basketball 
Contactpersoon: EK, Challenger, SBM Finals
Telefoon: 030-20 20 139 / 06 41 48 35 34
E-mail: gerge.emmen@basketball.nl
Aanwezig: ma, di, wo, do

Marloes Renskers
Projectleider 3x3 Basketball
Contactpersoon: Streetball Masters Zomer & Winter Tour, materialen
Telefoon: 030-20 20 136
E-mail: marloes.renskers@basketball.nl
Aanwezig: ma, di, wo, do, vr

Topsport

Esther Wender
Technisch Directeur
E-mail: esther.wender@basketball.nl
Telefoon: 030-20 20 135

Krijn de Schutter
Technisch Directeur 
Telefoon: 030-20 20 134 / 06-24861488
E-mail: krijn.de.schutter@basketball.nl

Hakim Salem
Hoofdcoach CTO en bondscoach Nederlands Vrouwenteam
Telefoon: 06-24512283
E-mail: hakim.salem@basketball.nl

Rolstoelbasketbal

Gertjan van der Linden
Manager Topsport Rolstoelbasketbal / Bondscoach Vrouwen Rolstoelbasketbal

Irene Sloof
Hoofdcoach CTO Rolstoelbasketbal Papendal
Assistent-coach Vrouwen Rolstoel
Telefoon: 06-46106571
E-mail: irene.sloof@basketball.nl

Jorienke Krieger
Medewerker Aangepast Sporten / Topsport
Telefoon: 030-20 20 126
E-mail: jorienke.krieger@basketball.nl
Aanwezig: ma, di, do, vr.

Toine Klerks
Medewerker Topsport Rolstoelbasketbal
Telefoon: 06-12537156
E-mail: toine.klerks@basketball.nl

Cees van Rootselaar
Bondscoach Mannen Rolstoelbasketbal
cees.van.rootselaar@basketball.nl

CTO Amsterdam Vrouwenbasketball

Hakim Salem
Hoofdcoach CTO en Bondscoach Nederlands Vrouwenteam
Telefoon: 06-24512283
E-mail: hakim.salem@basketball.nl

Molly McDowell
Talentcoach CTO
E-mail: molly.mcdowell@basketball.nl

Meindert van Veen
CTO Talentcoach
Telefoon: 06-46875754
Email: meindert.van.veen@basketball.nl

Thijs Volmer
Talentcoach CTO Amsterdam Vrouwenbasketball
Telefoon: 06-27149806
E-mail: thijs.volmer@basketball.nl

Chris van Kampen
Talentcoach CTO Amsterdam Vrouwenbasketball
Telefoon:
E-mail: chris.van.kampen@basketball.nl

Eva van den Berg
Stagiair CTO Algemeen

Evenementen kalender

Bekijk foto's

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF