U bevindt zich hier: NBB Organisatie » Organisatie » Medewerkers

Algemene contactgegevens NBB

E-mail
Info@basketball.nl

Telefoon
030 - 20 20 120

Telefonisch bereikbaar op de volgende tijdstippen:
Maandag t/m donderdag van 08:30 - 12:30 uur en van 13:00 tot 17:00 uur
Vrijdag van 08:30 - 12:30 uur

In het organogram van de NBB is terug te zien wie op welke afdeling werkzaam is en in welke functie.  In het overzicht contactpersonen is terug te vinden wie het aanspreekpunt voor welk onderwerp is.

Bezoekadres
Kelvinbaan 48
3439MT, Nieuwegein
Klik hier voor de routebeschrijving

Postadres
Postbus 2650
3430 GB, Nieuwegein

De medewerkers van de NBB

Simone Volmer-van den Biggelaar
Directeur
Telefoon: 030-20 20 119 

E-mail: simone.volmer@basketball.nl
Aanwezig: maandag t/m vrijdag

Secretariaat

Yvonne Baudo
Directiesecretaresse
Telefoon: 030-20 20 121
E-mail: yvonne.baudo@basketball.nl
Aanwezig: maandag, woensdag, donderdag

Danny van Krieken
Medewerker Tucht en Geschillencommissie & Commissie van Beroep
Telefoon: 030-20 20 116
E-mail: danny.van.krieken@basketball.nl
Aanwezig: dinsdag t/m vrijdag

Communicatie/Marketing/Pers

Ronald van Dam
Communicatie & PR medewerker
Telefoon: 030-20 20 129  of 06-51318125
E-mail: ronald.van.dam@basketball.nl
Aanwezig: maandag t/m vrijdag

Luuk Berends
Communicatiemedewerker
Telefoon: 030-20 20 127
E-mail: luuk.berends@basketball.nl
Aanwezig: maandag t/m donderdag

Financiën

Angelique Linschoten
Administrateur
Telefoon: 030-20 20 110
E-mail: angelique.linschoten@basketball.nl
Aanwezig: maandag t/m vrijdag

Danny van Krieken
Financieel Administratief medewerker
Telefoon: 030-20 20 116
E-mail: danny.van.krieken@basketball.nl
Aanwezig: dinsdag t/m vrijdag

Opleidingen

Simone Volmer-van den Biggelaar
Manager Verenigingen en Opleidingen 
Telefoon: 030-20 20 119 / 06-42701434
E-mail: simone.volmer@basketball.nl
Aanwezig: maandag t/m vrijdag

Luc Vergoossen
Coördinator Opleidingen
Telefoon: 030-20 20 118 / 06-31622960
E-mail: luc.vergoossen@basketball.nl
Aanwezig: maandag t/m vrijdag

Brenda James
Medewerker opleidingen & competities
Telefoon: 030-20 20 123
E-mail: brenda.james@basketball.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Karin Mouhmy
Medewerker opleidingen & secretariaat
Telefoon: 030-20 20 124
E-Mail: karin.mouhmy@basketball.nl
aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag

Caroline Stevens
Medewerker scheidsrechtersopleidingen & verenigingsondersteuning
Telefoon: 030-20 20 125
E-mail: caroline.stevens@basketball.nl
Aanwezig: maandag t/m donderdag

Competities

Landelijk

Juliet Fransen
Manager Competities & Arbitrage 
Telefoon: 030-20 20 122
E-mail: juliet.fransen@basketball.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag

Dennis Bouwmeester
Coördinator Landelijke Competities
Telefoon: 030-20 20 130
E-mail: competities@basketball.nl
Aanwezig: maandag t/m vrijdag

Jeroen de Groot
Coördinator Tweede Divisie en Projectleider Sportlink
Telefoon: 030-20 20 131
E-mail: jeroen.de.groot@basketball.nl
Aanwezig: maandag, woensdag, donderdag, vrijdag

Noord

Alida Jans
Medewerker Afdeling Noord
Telefoon: 030 - 20 20 144
E-mail: afdeling.noord@basketball.nl
Aanwezig: dinsdag, woensdag, vrijdag

Tom Heite
Medewerker Afdeling Noord & Competitieplanner
Telefoon: 030 - 20 20 143
E-mail: afdeling.noord@basketball.nl
Aanwezig: maandag t/m vrijdag

Noord-Holland

Jeroen de Groot
Coördinator Wedstrijdzaken Noord-Holland
Telefoon: 030-20 20 131
E-mail: jeroen.de.groot@basketball.nl
Aanwezig: maandag, woensdag, donderdag, vrijdag

Jans Oudshoorn
Medewerker Afdeling Noord-Holland
Telefoon: 030-20 20 138
E-mail: jans.oudshoorn@basketball.nl
Aanwezig: maandag t/m vrijdag

Gerda Wassink
Administratief Medewerker Afdeling Noord-Holland
Telefoon: 030-20 20 137
E-mail: gerda.wassink@basketball.nl
Aanwezig: woensdag t/m vrijdag

Oost

Leny Vonck
Medewerker Afdeling Oost
Telefoon: 030-20 20 132
E-mail: leny.vonck@basketball.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag

West

Leny Vonck
Medewerker Afdeling West
Telefoon: 030-20 20 132
E-mail: leny.vonck@basketball.nl
Aanwezig: mandag, dinsdag, donderdag

Zuid

Miriam Breedveld
Medewerker Afdeling Zuid
Telefoon: 030-20 20 117 / 06-46724995
E-mail: miriam.breedveld@basketball.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag

Saskia Hellings
Administratief Medewerker Afdeling Zuid
E-mail: saskia.hellings@basketball.nl
Aanwezig: bereikbaar per e-mail

Basketballontwikkeling / 3x3 basketball

Martin Ho Suie Sang
Manager Basketball Ontwikkeling & 3x3 basketball
Contactpersoon: 3x3 nationale teams, Sponsoring & Partners, Camps
Telefoon: 030-20 20 133 / 06-14180759
E-mail: martin.ho.suie.sang@basketball.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

Gerge Emmen
Eventmanager 3x3 basketball 
Contactpersoon: Challenger, SBM Finals
Telefoon: 030-20 20 139 / 06 41 48 35 34
E-mail: gerge.emmen@basketball.nl
Aanwezig: maandag t/m donderdag

Marloes Renskers
Projectleider 3x3 Basketball
Contactpersoon: Streetball Masters Zomer & Winter Tour, materialen
Telefoon: 030-20 20 136
E-mail: marloes.renskers@basketball.nl
Aanwezig: maandag t/m vrijdag

Topsport

Krijn de Schutter
Technisch Directeur 
Telefoon: 030-20 20 134 / 06-24861488
E-mail: krijn.de.schutter@basketball.nl

Esther Wender
Technisch Directeur
Telefoon: 030-20 20 135
E-mail: esther.wender@basketball.nl

Hakim Salem
Hoofdcoach CTO en Bondscoach Nederlands Vrouwenteam
Telefoon: 06-24512283
E-mail: hakim.salem@basketball.nl

Rolstoelbasketbal

Gertjan van der Linden
Manager Topsport Rolstoelbasketbal / Bondscoach Nederlands rolstoelbasketbalteam Vrouwen
E-mail: gertjan.van.der.linden@basketball.nl

Irene Sloof
Hoofdcoach CTO Rolstoelbasketbal Papendal
Assistent-coach Nederlands rolstoelbasketbalteam Vrouwen
Telefoon: 06-46106571
E-mail: irene.sloof@basketball.nl

Toine Klerks
Medewerker Topsport Rolstoelbasketbal
Telefoon: 06-12537156
E-mail: toine.klerks@basketball.nl

Cees van Rootselaar
Bondscoach Nederlands Rolstoelbasketbalteam Mannen
cees.van.rootselaar@basketball.nl

CTO Amsterdam Vrouwenbasketball

Hakim Salem
Hoofdcoach CTO en Bondscoach Nederlands Vrouwenteam
Telefoon: 06-24512283
E-mail: hakim.salem@basketball.nl

Molly McDowell
Talentcoach CTO Amsterdam Vrouwenbasketball
E-mail: molly.mcdowell@basketball.nl

Meindert van Veen
Talentcoach CTO Amsterdam Vrouwenbasketball
Telefoon: 06-46875754
Email: meindert.van.veen@basketball.nl

Thijs Volmer
Talentcoach CTO Amsterdam Vrouwenbasketball
Telefoon: 06-27149806
E-mail: thijs.volmer@basketball.nl

Chris van Kampen
Talentcoach CTO Amsterdam Vrouwenbasketball
E-mail: chris.van.kampen@basketball.nl

Eva van den Berg
Stagiair CTO Algemeen

Evenementen kalender

Bekijk foto's

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF