U bevindt zich hier: NBB Organisatie » Organisatie » Medewerkers

Contact

In het organogram van de NBB is terug te zien wie op welke afdeling werkzaam is en in welke functie.  In het overzicht contactpersonen is terug te vinden wie het aanspreekpunt voor welk onderwerp is.

Bezoekadres
Kelvinbaan 48 (eerste verdieping)
3439 MT Nieuwegein
Klik hier voor de routebeschrijving

Postadres
Postbus 2650
3430 GB Nieuwegein

Contact

Navigeer snel naar één van de volgende onderwerpen:

3x3 events 3x3 topsport Arbitrage Communicatie
Competities CTO Amsterdam Vrouwenbasketball CTO Rolstoelbasketbal Papendal Dutch Basketball League 
Events Financiën Nationaal Mannenteam Nationaal Vrouwenteam
Nationale Rolstoelbasketbalteams Opleidingen Orange Lions Academy Perszaken
Secretariaat Topsport Tucht en geschillen Verenigings-ondersteuning

 

Algemeen

Simone Volmer-van den Biggelaar
Directeur

Telefoon: 030-20 20 119 

E-mail: simone.volmer@basketball.nl
Aanwezig: maandag t/m vrijdag

Secretariaat

Yvonne Baudo
Directiesecretaresse
Contactpersoon voor: Accommodaties (videma) en Tarieven (vergoedingen, inschrijfgelden, contributie, etc.).

Telefoon: 030-20 20 121
E-mail: yvonne.baudo@basketball.nl
Aanwezig: maandag, woensdag, donderdag

Jans Oudshoorn
Medewerker Secretariaat
Contactpersoon voor: Spreekbeurtpakket en Topsport ondersteuning.

Telefoon: 030-20 20 138
E-mail: jans.oudshoorn@basketball.nl
Aanwezig: maandag t/m vrijdag

Financiën

Angelique Linschoten
Administrateur
Contactpersoon voor: Financiën en betalingsregelingen.

Telefoon: 030-20 20 110
E-mail: angelique.linschoten@basketball.nl
Aanwezig: maandag t/m vrijdag

Danny van Krieken
Financieel Administratief medewerker
Contactpersoon voor: Verzekeringen, declaraties en facturen.

Telefoon: 030-20 20 116
E-mail: danny.van.krieken@basketball.nl
Aanwezig: dinsdag t/m vrijdag


Marketing, communicatie & events

Marketing en partnerships

Anouk Biesters
Medewerker marketing en partnerships
Contactpersoon voor: marketing en partnerships.

Telefoon: 030-20 20 128  of 06-41 21 13 61
E-mail: anouk.biesters@basketball.nl
Aanwezig: maandag t/m vrijdag

Communicatie

Ronald van Dam
Communicatiemedewerker
Contactpersoon voor: perszaken.

Telefoon: 030-20 20 129  of 06-51318125
E-mail: ronald.van.dam@basketball.nl
Aanwezig: maandag

Luuk Berends
Communicatiemedewerker
Contactpersoon voor: webshop/verkoop, website en social media.

Telefoon: 030-20 20 127
E-mail: luuk.berends@basketball.nl
Aanwezig: maandag t/m donderdag

Events

Gerge Emmen
Coördinator Events
Contactpersoon voor: Nationaal Basketball Congres, NBB Finals, 3x3 Experience, Streetball Masters Finals, Olympic Moves, Richard Kraijceck Foundation finaledag, FIBA 3x3 World Cup 2019. 

Telefoon: 06-41 48 35 34
E-mail: gerge.emmen@basketball.nl
Aanwezig: maandag t/m donderdag

Marloes Renskers
Medewerker Events
Contactpersoon voor: Interlands Nederlands Vrouwenteam, NBB Bekerfinales, Streetball Masters en Verhuur materialen.

Telefoon: 030-20 20 136
E-mail: marloes.renskers@basketball.nl
Aanwezig: maandag t/m vrijdag

Sebastiaan Ogliari
Medewerker Events
Contactpersoon voor: Streetball Masters. 

Telefoon: 06 - 27 033 017
Aanwezig: Maandag, dinsdag & donderdag


Competitie & Arbitrage

Juliet Fransen
Manager Competities & Arbitrage 

Telefoon: 030-20 20 122
E-mail: juliet.fransen@basketball.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag

Danny van Krieken
Medewerker Tucht en Geschillencommissie & Commissie van Beroep

Telefoon: 030-20 20 116
E-mail: danny.van.krieken@basketball.nl
Aanwezig: dinsdag t/m vrijdag

Competities

Dennis Bouwmeester
Medewerker Competitie
Contactpersoon voor: Accommodaties, Landelijke competities, reglementen en spelregels, scheidsrechterszaken landelijk en Privacy.

Telefoon: 030-20 20 130
E-mail: competities@basketball.nl
Aanwezig: maandag t/m vrijdag

Jeroen de Groot
Medewerker Competitie Noord-Holland
Contactpersoon voor: Competities tweede divisie en Afdeling Noord-Holland, Sportlink.

Telefoon: 030-20 20 131
E-mail: jeroen.de.groot@basketball.nl
Aanwezig: maandag, woensdag, donderdag en vrijdag

Alida Jans
Medewerker Competitie Noord
Contactpersoon voor: Competities en scheidsrechterszaken Afdeling Noord.

Telefoon: 030-20 20 144
E-mail: afdeling.noord@basketball.nl
Aanwezig: dinsdag, woensdag en vrijdag

Tom Heite
Medewerker Competitie Noord
Contactpersoon voor: Competities Afdeling Noord. 

Telefoon: 030-20 20 143
E-mail: afdeling.noord@basketball.nl
Aanwezig: maandag t/m vrijdag

Leny Vonck
Medewerker Competitie Oost en West
Contactpersoon voor: Competities  en scheidsrechterszaken Afdeling Oost en West.

Telefoon: 030-20 20 132
E-mail: leny.vonck@basketball.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag

Miriam Breedveld
Medewerker Competitie Zuid
Contactpersoon voor: Competities en scheidsrechterszaken Afdeling Zuid.

Telefoon: 030-20 20 117 
E-mail: miriam.breedveld@basketball.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag

Gerda Wassink
Administratief Medewerker wedstrijdzaken
Contactpersoon voor: Administratie wedstrijdzaken Afdeling Noord-Holland.

Telefoon: 030-20 20 137
E-mail: gerda.wassink@basketball.nl
Aanwezig: woensdag t/m vrijdag

Saskia Hellings
Administratief Medewerker wedstrijdzaken
Contactpersoon voor: Administratie wedstrijdzaken Afdeling Oost en Zuid.

E-mail: saskia.hellings@basketball.nl
Aanwezig: bereikbaar per e-mail

Arbitrage

Antoine Pannen
Medewerker Arbitrage
Contactpersoon voor: Scheidsrechterszaken Landelijk, planning en beleid arbitrage.

Telefoon: 030-20 20 142
E-mail: antoine.pannen@basketball.nl
Aanwezig: maandag t/m vrijdag

Alida Jans
Medewerker Arbitrage Noord
Contactpersoon voor: Arbitrage Afdeling Noord. 

Telefoon: 030-20 20 144
E-mail: afdeling.noord@basketball.nl
Aanwezig: dinsdag, woensdag en vrijdag

Leny Vonck
Medewerker Arbitrage Oost en West
Contactpersoon voor: Arbitrage Afdeling Oost en West. 

Telefoon: 030-20 20 132
E-mail: leny.vonck@basketball.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag

Miriam Breedveld
Medewerker Arbitrage Zuid en Noord-Holland
Contactpersoon voor: Arbitrage Afdeling Zuid en Noord-Holland.

Telefoon: 030-20 20 117 of 06-46 72 49 95
E-mail: miriam.breedveld@basketball.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag


Basketbalontwikkeling

Martin Ho Suie Sang
Medewerker verenigingsondersteuning
Contactpersoon voor: Arbitrage 3x3 basketball, 3x3 basketball breedtesport en verenigingen, aangepast sporten, ledenwerving, basketbalstimulering en STAR.

Telefoon: 030-20 20 133 of 06-14 18 07 59
E-mail: martin.ho.suie.sang@basketball.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Karin Mouhmy
Administratief medewerker opleidingen
Contactpersoon voor: Coachlicenties (verlengen en dispensaties).

Telefoon: 030-20 20 124
E-Mail: karin.mouhmy@basketball.nl
aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag

Opleidingen

Brenda James
Medewerker Opleidingen 
Contactpersoon voor: Basketball Trainer Opleidingen Niveau 2, 3 en 4.

Telefoon: 030-20 20 123
E-mail: brenda.james@basketball.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Caroline Stevens
Medewerker Opleidingen
Contactpersoon voor: Basketball Scheidsrechter Opleidingen Niveau 2, 3 en 4.

Telefoon: 030-20 20 125
E-mail: caroline.stevens@basketball.nl
Aanwezig: maandag t/m vrijdag

Verenigingsondersteuning

Caroline Stevens
Medewerker Verenigingsondersteuning
Contactpersoon voor: Veilig Sportklimaat (VSK) thema's/producten/diensten, verenigingsbox en verklaring omtrent gedrag (VOG).

Telefoon: 030-20 20 125
E-mail: caroline.stevens@basketball.nl
Aanwezig: maandag t/m vrijdag


Topsport

Okke te Velde
Technisch Directeur 
Contactpersoon voor: Beleid Topsport, CTO's en Basketball Academies.

Telefoon:06-34176921 / 030-2020134
E-mail: okke.te.velde@basketball.nl
Aanwezig: nog te bepalen

Patrick Kathmann
Coördinator Nationaal Vrouwenteam en Jeugdteams
Contactpersoon voor: Clinis/inzet nationaal vrouwenteam, nationale jeugdselecties.

Telefoon: 06-52 09 22 67
E-mail: Patrick.kathmann@basketball.nl

Nationaal Vrouwenteam

Hakim Salem
Bondscoach Nationaal Vrouwenteam (5-5 en 3x3)

Telefoon: 06-24 51 22 83
E-mail: hakim.salem@basketball.nl

Rolstoelbasketbal

Toine Klerks
Medewerker Topsport Rolstoelbasketbal
Contactpersoon voor: Clinics/inzet nationale rolstoelbasketbalteams, CTO Rolstoelbasketbal Papendal.

Telefoon: 06-12 53 71 56
E-mail: toine.klerks@basketball.nl

Gertjan van der Linden
Bondscoach Nationaal Rolstoelbasketbalteam Vrouwen

Telefoon: 06-57 57 78 68
E-mail: gertjan.van.der.linden@basketball.nl

Irene Sloof
Assistent-coach Nationaal Rolstoelbasketbalteam Vrouwen

Telefoon: 06-46 10 65 71
E-mail: irene.sloof@basketball.nl

Cees van Rootselaar
Bondscoach Nationaal Rolstoelbasketbalteam Mannen

Telefoon: 06-52 64 61 39
E-mail: cees.van.rootselaar@basketball.nl

Topsport 3x3

Brian Benjamin
Bondscoach Nationaal 3x3 mannenteam

Telefoon: 06-14 30 29 31
E-mail: brian.benjamin@basketball.nl

Luc Vergoossen
Coördinator 3x3 Topsport
Contactpersoon voor: Nationale 3x3 teams

Telefoon: 030-20 20 118 of 06-31 62 29 60
E-mail: luc.vergoossen@basketball.nl
Aanwezig: maandag t/m vrijdag

CTO Amsterdam Vrouwenbasketball

E-mail: ctovrouwen@basketball.nl

Hakim Salem
Hoofdcoach CTO

Telefoon: 06-24 51 22 83
E-mail: hakim.salem@basketball.nl

Molly McDowell
Talentcoach CTO Amsterdam Vrouwenbasketball

Telefoon: 06-57 15 42 98
E-mail: molly.mcdowell@basketball.nl

Thijs Volmer
Talentcoach CTO Amsterdam Vrouwenbasketball

Telefoon: 06-27 14 98 06
E-mail: thijs.volmer@basketball.nl

Chris van Kampen
Talentcoach CTO Amsterdam Vrouwenbasketball

Telefoon: 06-29 01 68 31
E-mail: chris.van.kampen@basketball.nl

Orange Lions Academy

Marco van den Berg
Hoofdcoach Orange Lions Academy
Contactpersoon voor: Orange Lions Academy

Telefoon: 06-46 72 49 95
E-mail: marco.van.den.berg@basketball.nl

Luiz Lemes
Assistent Coach en Scout Orange Lions Academy

Telefoon: 06-41 49 28 66
E-mail: luiz.lemes@basketball.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

CTO Rolstoelbasketbal Papendal

Gertjan van der Linden
Manager Topsport Rolstoelbasketbal

Telefoon: 06-57 57 78 68
E-mail: gertjan.van.der.linden@basketball.nl

Irene Sloof
Hoofdcoach CTO Rolstoelbasketbal Papendal

Telefoon: 06-46 10 65 71
E-mail: irene.sloof@basketball.nl

Algemene contactgegevens NBB

E-mail
Info@basketball.nl

Telefoon
030-20 20 120

Telefonisch bereikbaar op de volgende tijdstippen:
Maandag t/m donderdag van 8.30 - 12.30 uur en van 13.00 tot 17.00 uur
Vrijdag van 8.30 - 12:30 uur

Evenementen kalender

Bekijk foto's

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF