U bevindt zich hier: NBB Organisatie » Organisatie » Medewerkers

De medewerkers van de NBB

Frank Berteling
Directeur
Telefoon: 030-7513508
E-mail: frank.berteling@basketball.nl
Aanwezig: ma t/m vr

Algemeen/Secretariaat

Yvonne Baudo
Directiesecretaresse
Telefoon: 030-7513508
E-mail: yvonne.baudo@basketball.nl
Aanwezig: ma, wo, do

Danny van Krieken
Medewerker Tucht en Geschillencommissie & Commissie van Beroep
Telefoon: 030-7513510
E-mail: danny.van.krieken@basketball.nl
Aanwezig: di, wo, do en vr.

Communicatie/Marketing/Pers

Ronald van Dam
Communicatie & PR medewerker
Telefoon: 06-51318125
E-mail: ronald.van.dam@basketball.nl

Luuk Berends
Communicatiemedewerker
Telefoon: 030-7513507
E-mail: luuk.berends@basketball.nl
Aanwezig: ma t/m do

Financiën

Angelique Linschoten
Administrateur
Telefoon: 030-7513503
E-mail: angelique.linschoten@basketball.nl
Aanwezig: ma t/m vr

Danny van Krieken
Financieel Administratief medewerker
Telefoon: 030-7513510
E-mail: danny.van.krieken@basketball.nl
Aanwezig: di, wo, do en vr.

Opleidingen

Simone van den Biggelaar
Manager Verenigingen en Opleidingen 
Telefoon: 030-7513514 / 06-42701434
E-mail: simone.van.den.biggelaar@basketball.nl
Aanwezig: ma t/m vr

Luc Vergoossen
Coördinator Opleidingen
Telefoon: 030-7513501 / 06-31622960
E-mail: luc.vergoossen@basketball.nl

Brenda James
Medewerker opleidingen & competities
Telefoon: 030-7513512
E-mail: brenda.james@basketball.nl
Aanwezig: ma,di,do,vr

Karin Mouhmy
Administratief medewerker opleidingen & secretariaat
Telefoon: 030-7513519
E-Mail: karin.mouhmy@basketball.nl
aanwezig: ma, di & do

Competities

Landelijk

Juliet Fransen
Manager Competities & Arbitrage 
Telefoon: 030-7513504
E-mail: juliet.fransen@basketball.nl
Aanwezig: ma, di, do

Dennis Bouwmeester
Coördinator landelijke competities
Telefoon: 030-7513520
E-mail: competities@basketball.nl
Aanwezig: ma t/m vr

Noord

Alida Jans
Medewerker competitie Noord
Telefoon: 050-5718121
E-mail: afdeling.noord@basketball.nl
Aanwezig: di, woe vrij (10-12 uur)

Tom Heite
Medewerker competitie Noord
Telefoon: 050-5718121
E-mail: afdeling.noord@basketball.nl
Aanwezig: ma t/m vrij (10-12 uur)

Noord-Holland

Jeroen de Groot
Coordinator competitie Noord-Holland
Telefoon: 030-7513521
E-mail: jeroen.de.groot@basketball.nl
Aanwezig: ma, wo, do, vrij

Jans Oudshoorn
Medewerker competitie Noord-Holland
Telefoon: 030-7513502
E-mail: jans.oudshoorn@basketball.nl
Aanwezig: ma t/m vrij

Gerda Wassink
Medewerker competitie Noord-Holland
Telefoon: 030-7513531
E-mail: gerda.wassink@basketball.nl
Aanwezig: wo, do, vrij

Oost

Caroline Stevens
Medewerker competitie Oost
Telefoon: 030-7513511
E-mail: caroline.stevens@basketball.nl
Aanwezig: ma t/m do 9.00 – 16.00 uur, vr t/m 14.00 uur

Margreet Meijer
Medewerker competitie Oost
E-mail: margreet.meijer@basketball.nl

Egbert Stegeman
Competitieleider Oost, ISS helpdesk
Telefoon: 06-14999557
E-mail: egbert.stegeman@basketball.nl
Bereikbaar: di 18.30 - 20.00

West

Leny Vonck
Medewerker competitie West
Telefoon: 030-7513529
E-mail: leny.vonck@basketball.nl
Aanwezig: ma,di,do

Zuid

Miriam Breedveld
Medewerker competitie Zuid
Telefoon: 06-46724995
E-mail: miriam.breedveld@basketball.nl
Aanwezig: ma/di/do

Saskia Hellings
Medewerker competitie Zuid
E-mail: saskia.hellings@basketball.nl
Aanwezig: bereikbaar per email

Basketballontwikkeling / 3x3 basketball

Martin Ho Suie Sang
Manager Basketball Ontwikkeling & 3x3 basketball
Contactpersoon: 3x3 nationale teams, Sponsoring & Partners, Camps
Telefoon: 06-14180759
E-mail: martin.ho.suie.sang@basketball.nl
Aanwezig: ma, di, wo, do

Gerge Emmen
Eventmanager 3x3 basketball 
Contactpersoon: EK, Challenger, SBM Finals
Telefoon: 030-7513505 / 06 41 48 35 34
E-mail: gerge.emmen@basketball.nl
Aanwezig: ma, di, wo, do

Marloes Renskers
Projectleider 3x3 Basketball
Contactpersoon: Streetball Masters Zomer & Winter Tour, materialen
Telefoon: 030-7513516
E-mail: marloes.renskers@basketball.nl
Aanwezig: ma, di, wo, do

Topsport

Esther Wender
Technisch Directeur
Telefoon: 06-20601948
E-mail: esther.wender@basketball.nl

Krijn de Schutter
Technisch Directeur a.i.
Telefoon: 06-24861488
E-mail: krijn.de.schutter@basketball.nl

Hakim Salem
Hoofdcoach CTO en bondscoach Nederlands Vrouwenteam
Telefoon: 06-24512283
E-mail: hakim.salem@basketball.nl

 

Rolstoelbasketbal

Wim Steen
Manager topsport rolstoelbasketbal
Telefoon: 06-53159698
E-mail: wim.steen@basketball.nl

Irene Sloof
Medewerker topsport rolstoelbasketbal
Assistent-coach Vrouwen Rolstoel
Telefoon: 06-46106571
E-mail: irene.sloof@basketball.nl

Jorienke Krieger
Medewerker Aangepast Sporten /  Competitie West / Topsport
Telefoon: 030-7513530
E-mail: jorienke.krieger@basketball.nl
Aanwezig: ma, di, do, vr.

Gertjan van der Linden
Bondscoach Vrouwen Rolstoelbasketbal

Frits Wiegmann
Bondscoach Mannen Rolstoelbasketbal

CTO Amsterdam Vrouwenbasketball

Hakim Salem
Hoofdcoach CTO en bondscoach Nederlands Vrouwenteam
Telefoon: 06-24512283
E-mail: hakim.salem@basketball.nl

Meindert van Veen
CTO Talentcoach
Telefoon: 06-46875754
Email: meindert.van.veen@basketball.nl

Thijs Volmer
Talentcoach CTO Amsterdam Vrouwenbasketball
Telefoon: 06-27149806
E-mail: thijs.volmer@basketball.nl

Chris van Kampen
Talentcoach CTO Amsterdam Vrouwenbasketball
Telefoon:
E-mail: chris.van.kampen@basketball.nl

Puck van Hasselt
Teammanager CTO Amsterdam Vrouwenbasketball
Telefoon: 06-45319958
E-mail: puck.van.hasselt@basketball.nl

 

Evenementen kalender

Bekijk foto's

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF