U bevindt zich hier: NBB Organisatie » Service » Links

Internationaal

Fiba Europe - www.fibaeurope.com
Fiba World - www.fiba.com
IWBF - www.iwbf-europe.org
NBA - www.nba.com
WNBA - www.wnba.com

Nationaal

NOC*NSF - www.noc-nsf.nl
ISS Portal - http://iss.basketball.nl/portal
Nederlands Insituut voor Sport en Bewegen - www.NISB.nl
Johan Cruyff Foundation - www.cruyff-foundation.org
Richard Krajicek Foundation - www.krajicek.nl
Mulier Instituut - www.mulierinstituut.nl

Mannen eredivisie

EiffelTowers Den Bosch - www.spmshoeters.nl
Donar Groningen - www.donar.nl
Landstede Basketbal Zwolle  - www.landstede-basketbal.nl
Rotterdam Basketball - www.rotterdambasketball.nl
BSW - www.bswbasketball.nl
Aris Leeuwarden - www.arisleeuwarden.nl
Zorg en Zekerheid Leiden - www.eredivisiebasketballleiden.nl

Vrouwen eredivisie

Lekdetec.nl  - www.batouwebasketball.nl
Solar Sytemen-Grasshoppers  - www.grasshoppers.nl
Loon Lions Landsmeer - www.loonlions.nl
CBV Binnenland - www.cbvbinnenland.nl
Dozy Den Helder - www.denhelderbasketball.nl
CTO Amsterdam Vrouwenbasketball - www.ctovrouwenbasketball.nl

Basketball/sportwebsites

iBasketball - www.ibasketball.nl
Dutch Basketball League - www.basketballleague.nl
Oranje basketball - www.oranjebasketball.com
NUsport - www.nusport.nl
Headlines.nl - http://sport.headlines.nl/basketbal/

Evenementen kalender

Bekijk foto's

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF