U bevindt zich hier: Oranje / Topsport » Orange Angels » VU15 » Selectie en programma

Orange Angels VU15
North Sea Development Cup

Waar: Vejen (Denemarken)
Wanneer: 10 t/m 12 augustus

Staf
Hoofdcoach: 
Mart Kieftenbelt
Assistent-coach: Felix Lechner
Teammanager: Evie van Duijn
Coördinator: Chris van Kampen (chris.van.kampen@basketball.nl)

Programma
Op 29 april 2018 start het eerste window van 3 selectietrainingen. Het volledige programma is als volgt:

  • 29 april 2018: 10:00 – 17:00 Trainingen Sporthallen Zuid, Burgerweeshuispad 54, A’dam
  • 6 mei 2018: 10:00 – 17:00 Trainingen Sporthallen Zuid, Burgerweeshuispad 54, Amsterdam
  • 13 mei 2018: 9:30 – 16:30 Trainingen Sportcentrum Oudenrijn, Europaweg 48, Vleuten – De Meern
  • 29 juli 2018: 10:00 – 17:00 Trainingen Locatie nader te bepalen
  • 4 augustus 2018: 10:00 – 17:00 Trainingen Locatie nader te bepalen
  • 5 augustus 2018: 10:00 – 17:00 Trainingen Locatie nader te bepalen
  • 9 augustus 2018: Vertrek naar Vejen Denemarken
  • 10 – 12 augustus 2018: North Sea Development Basketball Cup
  • 12 augustus 2018: Vertrek naar Nederland na einde toernooi

Voorlopige selectie
Elisaar Aboud Zeid (Cady '73), Karlijn Ament (Aeternitas), Marit Arts (BCB Akros / Attacus), Rosaly Assink (Twente Buzzards), Sanne Bartman (DAS), Maud Bastiaansen (Pluto Wageningen), Jadaly Benn (BC Apollo), Teuntje Beukers (Landslake Lions), Finley van Bree (BAL) Milou Bron (BAL), Jade Brughuis (Jolly Jumpers), Nienke de Bruin (Dozy BV Den Helder), Mirrit Buitelaar (DAS) Jasmijn Ceuninck van Capelle (Jolly Jumpers), Imani Chaoui (Landslake Lions), Esmée Creyghton (BV Leiderdorp), Pien Draisma (Grasshoppers), Aliette Dupont (Jolly Jumpers), Celine Eijkens (Langstraat Shooters / Almonte ), Sarah van Eijle (Landslake Lions), Robyn Eikelboom (Grasshoppers), Anouk van Elinkhuizen (MSV Noordwijk), Karlijn Frons (Jolly Jumpers), Demi van Gils (BC Oirschot), Marèll Glaubitz (Risne Stars), Eline Hamer (WSV Apeldoorn), Maud van Hanegem (BC Apollo), Jette Hartman (Flashing Heiloo), Laure Heidkamp (Jolly Jumpers), Anna Hoedemakers (EBBC), Isa Hölzken (Almonte), Maele van Houtert (Black Eagles), Isa de Jong (Grasshoppers), Floor Kleyhorst (BV Amsterdam), Nikki Kleyhorst (BV Amsterdam), Amber Knippen (Dozy BV Den Helder), Noa de Kom (WSV Apeldoorn), Teddy Koopman (Jolly Jumpers), Lotte Kruistum (Grasshoppers), Liselotte Kulk (Grasshoppers), Joni Kwakernaak (BS Leiden), Sharon Lammerts van Bueren (Almonte), Zoë Lesscher (Jolly Jumpers), Erica Linders (BAL), Meckx van Lingen (Dozy BV Den Helder), Renske Lokker (Woodpeckers), Femke van Malsen (High Five Tilburg), Alyssa van der Meer (ELBC), Suzanne Moerkes (Goba), Jaleesa Molina (CTO Amsterdam Vrouwenbasketball), Mijke Nijhuis (BC Oirschot), Lotte Nijland (Landslake Lions_, Jane de Noord (NBB Basketball Academy Noord), Silke Oude Elberink (Jolly Jumpers), Emma Oude Vrielink (Jolly Jumpers), Kim Pals (Kikkers Borne), Rochella van la Parra (Binnenland), Tamar voor de Poort (Batouwe Basketball), Eica Romkes (Landstede Basketbal), Eva de Roo (Barons), Nienke Schaap (BC Waldric), Kim Schaap (Grasshoppers), Hennie van Schaik (Landstede Basketbal), Frode Fros van der Schans (Ardito / Springfield), Quinta van Schijndel (Dozy BV Den Helder), Kim Schrama (BV Leiderdorp), Cassidy Schreuder (Dozy BV Den Helder), Aylin Seker (Jolly Jumpers), Alina Sendar (CTO Amsterdam Vrouwenbasketball), Pien Steenbergen (Springfield), Selin Surat (The Black Eagles), Pascalle Szitas (BS Leiden), Emma Tibosch (Springfield), Sylvana van der Tien (Landslake Lions), Celesta Tijema (Dozy BV Den Helder), Elise Timmer (Landslake Lions), Lotte Toornstra (Dozy BV Den Helder), Isis van Veen (Cady '73), Iris Vennema (NBB Basketball Academy Noord), Noor Verstegen (Attacus),  Bastiënne Visser (UBALL), Ilse de Vries (Bedum Blues), Roos Warmenhoven (Flashing Heiloo), Denise Wennekes (Rotterdam Basketbal), Romee van der Werff (Landslake Lions). 

NBB video

 

  -  

Meer »

Evenementen kalender

Bekijk foto's

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF