!
D.W.V. logo
Competities

D.W.V. / Mannen Senioren Afdeling

001

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 HBC MSE 1 K 17 34 1264 867
2 BV Hoofddorp MSE 4 16 22 885 798
3 D.W.V. MSE 1 16 20 1080 978
4 The Sea Devils MSE 2 16 18 1029 936
5 Windmills MSE 2 * 15 14 773 812
6 BV Aalsmeer MSE 2 17 14 853 876
7 Onze Gezellen MSE 4 ** 15 12 710 708
8 VBC Akrides MSE 5 16 12 862 987
9 De Hoppers MSE 4 16 12 976 1133
10 K.T.C. MSE 2 15 8 733 911
11 SV Christofoor MSE 1 15 8 794 953
Zondag 8 maart
 13:30
13:30
BV Aalsmeer MSE 2

42

55

Windmills MSE 2 *
Zaterdag 7 maart
 16:00
16:00
BV Hoofddorp MSE 4

61

49

Onze Gezellen MSE 4 **
Zaterdag 7 maart
 15:00
15:00
HBC MSE 1 K

84

80

De Hoppers MSE 4
Vrijdag 6 maart
 19:15
19:15
D.W.V. MSE 1

58

52

The Sea Devils MSE 2
Vrijdag 6 maart
 19:15
19:15
VBC Akrides MSE 5

57

49

SV Christofoor MSE 1
Zondag 1 maart
 13:45
13:45
BV Aalsmeer MSE 2

82

58

SV Christofoor MSE 1
Zaterdag 29 februari
 16:45
16:45
HBC MSE 1 K

103

58

VBC Akrides MSE 5
Zaterdag 29 februari
 13:00
13:00
De Hoppers MSE 4

59

44

BV Hoofddorp MSE 4
Zaterdag 22 februari
 13:00
13:00
De Hoppers MSE 4

65

51

K.T.C. MSE 2
Zaterdag 15 februari
 20:15
20:15
The Sea Devils MSE 2

66

42

VBC Akrides MSE 5
Zaterdag 15 februari
 19:00
19:00
Onze Gezellen MSE 4 **

0

20

BV Aalsmeer MSE 2
Zaterdag 15 februari
 16:30
16:30
De Hoppers MSE 4

38

82

D.W.V. MSE 1
Zaterdag 15 februari
 16:00
16:00
K.T.C. MSE 2

39

80

HBC MSE 1 K
Zaterdag 8 februari
 19:30
19:30
HBC MSE 1 K

76

54

Windmills MSE 2 *
Zaterdag 8 februari
 19:00
19:00
BV Hoofddorp MSE 4

65

53

The Sea Devils MSE 2
Vrijdag 7 februari
 19:15
19:15
D.W.V. MSE 1

73

47

VBC Akrides MSE 5
Zaterdag 1 februari
 20:45
20:45
The Sea Devils MSE 2

53

39

BV Aalsmeer MSE 2
Zaterdag 1 februari
 17:15
17:15
Onze Gezellen MSE 4 **

78

82

HBC MSE 1 K
Vrijdag 31 januari
 21:15
21:15
Windmills MSE 2 *

75

58

De Hoppers MSE 4
Vrijdag 31 januari
 20:15
20:15
VBC Akrides MSE 5

34

49

BV Hoofddorp MSE 4
Zondag 26 januari
 17:45
17:45
BV Aalsmeer MSE 2

44

31

VBC Akrides MSE 5
Zondag 26 januari
 20:00
20:00
HBC MSE 1 K

91

44

SV Christofoor MSE 1
Zaterdag 25 januari
 12:30
12:30
K.T.C. MSE 2

44

58

Windmills MSE 2 *
Vrijdag 24 januari
 19:15
19:15
D.W.V. MSE 1

62

51

BV Hoofddorp MSE 4
Zondag 19 januari
 20:15
20:15
SV Christofoor MSE 1

71

54

De Hoppers MSE 4
Zaterdag 18 januari
 19:15
19:15
The Sea Devils MSE 2

54

61

HBC MSE 1 K
Zaterdag 18 januari
 17:15
17:15
Onze Gezellen MSE 4 **

75

50

K.T.C. MSE 2
Zaterdag 18 januari
 17:00
17:00
BV Hoofddorp MSE 4

62

38

BV Aalsmeer MSE 2
Vrijdag 17 januari
 19:15
19:15
D.W.V. MSE 1

84

66

Windmills MSE 2 *
Zondag 12 januari
 11:30
11:30
BV Aalsmeer MSE 2

59

76

D.W.V. MSE 1
Zaterdag 11 januari
 16:30
16:30
De Hoppers MSE 4

57

72

The Sea Devils MSE 2
Zaterdag 11 januari
 14:15
14:15
K.T.C. MSE 2

52

46

SV Christofoor MSE 1
Vrijdag 10 januari
 21:15
21:15
Windmills MSE 2 *

45

39

Onze Gezellen MSE 4 **
Zaterdag 14 december
 21:00
21:00
Onze Gezellen MSE 4 **

50

69

D.W.V. MSE 1
Zaterdag 14 december
 19:30
19:30
HBC MSE 1 K

58

52

BV Hoofddorp MSE 4
Zaterdag 14 december
 16:00
16:00
K.T.C. MSE 2

49

73

The Sea Devils MSE 2
Zaterdag 14 december
 15:45
15:45
De Hoppers MSE 4

54

65

VBC Akrides MSE 5
Vrijdag 13 december
 21:15
21:15
Windmills MSE 2 *

58

41

SV Christofoor MSE 1
Woensdag 11 december
 21:00
21:00
Windmills MSE 2 *

96

51

D.W.V. MSE 1
Zondag 8 december
 15:30
15:30
BV Aalsmeer MSE 2

43

71

HBC MSE 1 K
Zaterdag 7 december
 20:45
20:45
SV Christofoor MSE 1

34

77

Onze Gezellen MSE 4 **
Zaterdag 7 december
 18:45
18:45
The Sea Devils MSE 2

66

34

Windmills MSE 2 *
Vrijdag 6 december
 21:00
21:00
BV Hoofddorp MSE 4

83

58

De Hoppers MSE 4
Vrijdag 6 december
 21:15
21:15
VBC Akrides MSE 5

67

55

K.T.C. MSE 2
Zondag 1 december
 18:00
18:00
BV Hoofddorp MSE 4

56

48

SV Christofoor MSE 1
Zaterdag 30 november
 19:00
19:00
HBC MSE 1 K

20

0

Onze Gezellen MSE 4 **
Zondag 24 november
 16:15
16:15
SV Christofoor MSE 1

72

68

D.W.V. MSE 1
Zaterdag 23 november
 19:00
19:00
Onze Gezellen MSE 4 **

47

67

The Sea Devils MSE 2
Zaterdag 23 november
 19:00
19:00
De Hoppers MSE 4

80

52

BV Aalsmeer MSE 2
Zaterdag 23 november
 14:15
14:15
K.T.C. MSE 2

37

63

BV Hoofddorp MSE 4
Vrijdag 22 november
 21:15
21:15
Windmills MSE 2 *

61

60

VBC Akrides MSE 5
Zaterdag 16 november
 19:00
19:00
The Sea Devils MSE 2

58

40

SV Christofoor MSE 1
Zaterdag 16 november
 19:00
19:00
BV Hoofddorp MSE 4

48

44

Windmills MSE 2 *
Zaterdag 16 november
 19:00
19:00
BV Aalsmeer MSE 2

66

28

K.T.C. MSE 2
Vrijdag 15 november
 19:15
19:15
D.W.V. MSE 1

60

63

HBC MSE 1 K
Vrijdag 15 november
 19:15
19:15
VBC Akrides MSE 5

61

49

Onze Gezellen MSE 4 **
Zondag 10 november
 13:00
13:00
De Hoppers MSE 4

60

103

HBC MSE 1 K
Zaterdag 9 november
 20:45
20:45
SV Christofoor MSE 1

66

61

VBC Akrides MSE 5
Zaterdag 9 november
 20:30
20:30
The Sea Devils MSE 2

68

80

D.W.V. MSE 1
Zaterdag 9 november
 17:00
17:00
Onze Gezellen MSE 4 **

56

47

BV Hoofddorp MSE 4
Vrijdag 8 november
 21:15
21:15
Windmills MSE 2 *

30

52

BV Aalsmeer MSE 2
Zondag 3 november
 15:00
15:00
BV Aalsmeer MSE 2

51

64

Onze Gezellen MSE 4 **
Zondag 3 november
 14:15
14:15
HBC MSE 1 K

57

47

K.T.C. MSE 2
Vrijdag 1 november
 21:15
21:15
VBC Akrides MSE 5

67

66

The Sea Devils MSE 2
Vrijdag 1 november
 19:15
19:15
D.W.V. MSE 1

60

68

De Hoppers MSE 4
Zaterdag 19 oktober
 14:00
14:00
De Hoppers MSE 4

66

58

SV Christofoor MSE 1
Zaterdag 12 oktober
 20:45
20:45
The Sea Devils MSE 2

71

54

BV Hoofddorp MSE 4
Zaterdag 12 oktober
 16:00
16:00
K.T.C. MSE 2

78

52

De Hoppers MSE 4
Zaterdag 12 oktober
 17:00
17:00
SV Christofoor MSE 1

55

52

BV Aalsmeer MSE 2
Vrijdag 11 oktober
 19:30
19:30
Windmills MSE 2 *

50

72

HBC MSE 1 K
Vrijdag 11 oktober
 20:15
20:15
VBC Akrides MSE 5

88

81

D.W.V. MSE 1
Zondag 6 oktober
 13:45
13:45
BV Aalsmeer MSE 2

63

56

The Sea Devils MSE 2
Zaterdag 5 oktober
 19:00
19:00
BV Hoofddorp MSE 4

52

44

VBC Akrides MSE 5
Vrijdag 4 oktober
 19:15
19:15
D.W.V. MSE 1

62

49

K.T.C. MSE 2
Zaterdag 28 september
 17:15
17:15
Onze Gezellen MSE 4 **

49

54

De Hoppers MSE 4
Zaterdag 28 september
 15:00
15:00
BV Hoofddorp MSE 4

56

48

D.W.V. MSE 1
Zaterdag 28 september
 20:45
20:45
SV Christofoor MSE 1

69

73

HBC MSE 1 K
Vrijdag 27 september
 20:15
20:15
VBC Akrides MSE 5

49

56

BV Aalsmeer MSE 2
Vrijdag 27 september
 21:15
21:15
Windmills MSE 2 *

47

59

K.T.C. MSE 2
Zondag 22 september
 15:30
15:30
BV Aalsmeer MSE 2

39

42

BV Hoofddorp MSE 4
Zaterdag 21 september
 14:15
14:15
K.T.C. MSE 2

47

57

Onze Gezellen MSE 4 **
Zaterdag 21 september
 20:00
20:00
HBC MSE 1 K

107

48

The Sea Devils MSE 2
Zaterdag 14 september
 18:45
18:45
The Sea Devils MSE 2

106

73

De Hoppers MSE 4
Zaterdag 14 september
 15:30
15:30
Onze Gezellen MSE 4 **

20

0

Windmills MSE 2 *
Zaterdag 14 september
 20:45
20:45
SV Christofoor MSE 1

43

48

K.T.C. MSE 2
Vrijdag 13 september
 19:15
19:15
VBC Akrides MSE 5

31

63

HBC MSE 1 K
Vrijdag 13 september
 19:15
19:15
D.W.V. MSE 1

66

55

BV Aalsmeer MSE 2