!
D.W.V. logo
Competities

D.W.V. / Mannen Senioren Afdeling

001

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 BV Amsterdam MSE 6 4 8 240 201
2 Harlemlakers MSE 5 3 6 241 177
3 BC APOLLO Amsterdam MSE 7 4 6 205 188
4 BC APOLLO Amsterdam MSE 6 4 6 268 215
5 VBC Akrides MSE 3 2 2 141 135
6 AMVJ-Amsterdam MSE 1 3 2 201 193
7 BV Hoofddorp MSE 3 3 2 187 171
8 D.W.V. MSE 1 1 0 41 84
9 Flashing Heiloo MSE 3 2 0 91 164
10 BC Schrobbelaar MSE 3 3 0 150 187
11 U.S. MSE 6 3 0 132 182
Zondag 4 oktober
 15:00
15:00
U.S. MSE 6

30

51

BC APOLLO Amsterdam MSE 7
Zaterdag 3 oktober
 12:30
12:30
AMVJ-Amsterdam MSE 1

61

62

BV Amsterdam MSE 6
Zaterdag 3 oktober
 17:00
17:00
BV Hoofddorp MSE 3

42

53

BC APOLLO Amsterdam MSE 6
Zaterdag 3 oktober
 14:15
14:15
VBC Akrides MSE 3

79

46

Flashing Heiloo MSE 3
Zondag 27 september
 14:30
14:30
BC Schrobbelaar MSE 3

50

71

AMVJ-Amsterdam MSE 1
Zaterdag 26 september
 17:45
17:45
Flashing Heiloo MSE 3

45

85

BV Hoofddorp MSE 3
Zaterdag 26 september
 12:00
12:00
Harlemlakers MSE 5

79

55

U.S. MSE 6
Zaterdag 26 september
 19:30
19:30
BV Amsterdam MSE 6

61

40

BC APOLLO Amsterdam MSE 7
Zaterdag 26 september
 20:00
20:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 6

84

41

D.W.V. MSE 1
Zaterdag 19 september
 20:00
20:00
BV Amsterdam MSE 6

52

47

U.S. MSE 6
Zaterdag 19 september
 14:15
14:15
VBC Akrides MSE 3

62

89

Harlemlakers MSE 5
Zaterdag 19 september
 12:30
12:30
AMVJ-Amsterdam MSE 1

69

81

BC APOLLO Amsterdam MSE 6
Zaterdag 19 september
 19:00
19:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 7

51

47

BC Schrobbelaar MSE 3
Zaterdag 12 september
 18:00
18:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 6

50

63

BC APOLLO Amsterdam MSE 7
Zaterdag 12 september
 14:30
14:30
BC Schrobbelaar MSE 3

53

65

BV Amsterdam MSE 6
Zaterdag 12 september
 14:00
14:00
Harlemlakers MSE 5

73

60

BV Hoofddorp MSE 3
Woensdag 30 juni
 21:00
21:00
VBC Akrides MSE 3

None

None

D.W.V. MSE 1
Woensdag 30 juni
 21:00
21:00
VBC Akrides MSE 3

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 7
Woensdag 30 juni
 21:00
21:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 6

None

None

U.S. MSE 6
Woensdag 30 juni
 20:00
20:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 6

None

None

BC Schrobbelaar MSE 3
Woensdag 30 juni
 20:00
20:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 7

None

None

BV Hoofddorp MSE 3
Woensdag 30 juni
 20:00
20:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 7

None

None

AMVJ-Amsterdam MSE 1
Woensdag 30 juni
 19:30
19:30
U.S. MSE 6

None

None

BV Hoofddorp MSE 3
Woensdag 30 juni
 19:00
19:00
BV Hoofddorp MSE 3

None

None

VBC Akrides MSE 3
Woensdag 30 juni
 19:00
19:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 7

None

None

Flashing Heiloo MSE 3
Woensdag 30 juni
 19:00
19:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 7

None

None

Harlemlakers MSE 5
Woensdag 30 juni
 18:45
18:45
Flashing Heiloo MSE 3

None

None

Harlemlakers MSE 5
Woensdag 30 juni
 18:15
18:15
Flashing Heiloo MSE 3

None

None

BV Amsterdam MSE 6
Woensdag 30 juni
 18:00
18:00
BV Amsterdam MSE 6

None

None

VBC Akrides MSE 3
Woensdag 30 juni
 17:30
17:30
BC Schrobbelaar MSE 3

None

None

U.S. MSE 6
Woensdag 30 juni
 17:00
17:00
BV Hoofddorp MSE 3

None

None

AMVJ-Amsterdam MSE 1
Woensdag 30 juni
 16:15
16:15
Flashing Heiloo MSE 3

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 6
Woensdag 30 juni
 16:00
16:00
BV Amsterdam MSE 6

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 6
Woensdag 30 juni
 16:00
16:00
BV Amsterdam MSE 6

None

None

D.W.V. MSE 1
Woensdag 30 juni
 15:45
15:45
VBC Akrides MSE 3

None

None

BC Schrobbelaar MSE 3
Woensdag 30 juni
 15:45
15:45
Flashing Heiloo MSE 3

None

None

U.S. MSE 6
Woensdag 30 juni
 15:30
15:30
BC Schrobbelaar MSE 3

None

None

Flashing Heiloo MSE 3
Woensdag 30 juni
 15:00
15:00
U.S. MSE 6

None

None

VBC Akrides MSE 3
Woensdag 30 juni
 15:00
15:00
BV Hoofddorp MSE 3

None

None

BV Amsterdam MSE 6
Woensdag 30 juni
 14:00
14:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 6

None

None

VBC Akrides MSE 3
Woensdag 30 juni
 14:00
14:00
Harlemlakers MSE 5

None

None

BV Amsterdam MSE 6
Woensdag 30 juni
 13:45
13:45
D.W.V. MSE 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 7
Woensdag 30 juni
 13:45
13:45
D.W.V. MSE 1

None

None

Harlemlakers MSE 5
Woensdag 30 juni
 13:45
13:45
D.W.V. MSE 1

None

None

BV Hoofddorp MSE 3
Woensdag 30 juni
 13:45
13:45
D.W.V. MSE 1

None

None

BC Schrobbelaar MSE 3
Woensdag 30 juni
 13:45
13:45
D.W.V. MSE 1

None

None

Flashing Heiloo MSE 3
Woensdag 30 juni
 13:15
13:15
U.S. MSE 6

None

None

AMVJ-Amsterdam MSE 1
Woensdag 30 juni
 12:30
12:30
BC Schrobbelaar MSE 3

None

None

Harlemlakers MSE 5
Woensdag 30 juni
 12:30
12:30
AMVJ-Amsterdam MSE 1

None

None

D.W.V. MSE 1
Woensdag 30 juni
 12:30
12:30
BC Schrobbelaar MSE 3

None

None

BV Hoofddorp MSE 3
Woensdag 30 juni
 12:00
12:00
Harlemlakers MSE 5

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 6
Woensdag 30 juni
 12:00
12:00
Harlemlakers MSE 5

None

None

AMVJ-Amsterdam MSE 1
Woensdag 30 juni
 12:00
12:00
Flashing Heiloo MSE 3

None

None

AMVJ-Amsterdam MSE 1
Woensdag 30 juni
 11:00
11:00
U.S. MSE 6

None

None

D.W.V. MSE 1
Woensdag 30 juni
 10:30
10:30
AMVJ-Amsterdam MSE 1

None

None

VBC Akrides MSE 3
Zondag 11 april
 11:30
11:30
U.S. MSE 6

None

None

BC Schrobbelaar MSE 3
Zaterdag 10 april
 21:00
21:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 6

None

None

BV Amsterdam MSE 6
Zaterdag 10 april
 18:45
18:45
Flashing Heiloo MSE 3

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 7
Zaterdag 10 april
 14:00
14:00
Harlemlakers MSE 5

None

None

D.W.V. MSE 1
Vrijdag 9 april
 21:00
21:00
VBC Akrides MSE 3

None

None

BV Hoofddorp MSE 3
Zondag 28 maart
 13:45
13:45
D.W.V. MSE 1

None

None

VBC Akrides MSE 3
Zaterdag 27 maart
 16:00
16:00
BV Amsterdam MSE 6

None

None

Flashing Heiloo MSE 3
Zaterdag 27 maart
 15:00
15:00
BV Hoofddorp MSE 3

None

None

U.S. MSE 6
Zaterdag 27 maart
 13:30
13:30
BC Schrobbelaar MSE 3

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 6
Zaterdag 27 maart
 10:30
10:30
AMVJ-Amsterdam MSE 1

None

None

Harlemlakers MSE 5
Zondag 21 maart
 19:00
19:00
U.S. MSE 6

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 6
Zaterdag 20 maart
 17:00
17:00
BV Hoofddorp MSE 3

None

None

D.W.V. MSE 1
Zaterdag 20 maart
 14:00
14:00
Harlemlakers MSE 5

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 7
Zaterdag 20 maart
 14:00
14:00
Flashing Heiloo MSE 3

None

None

BC Schrobbelaar MSE 3
Vrijdag 19 maart
 19:15
19:15
VBC Akrides MSE 3

None

None

AMVJ-Amsterdam MSE 1
Zondag 14 maart
 13:45
13:45
D.W.V. MSE 1

None

None

U.S. MSE 6
Zaterdag 13 maart
 20:00
20:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 7

None

None

VBC Akrides MSE 3
Zaterdag 13 maart
 18:00
18:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 6

None

None

Flashing Heiloo MSE 3
Zaterdag 13 maart
 18:00
18:00
BV Amsterdam MSE 6

None

None

Harlemlakers MSE 5
Zaterdag 13 maart
 12:30
12:30
AMVJ-Amsterdam MSE 1

None

None

BV Hoofddorp MSE 3
Zondag 7 maart
 13:30
13:30
U.S. MSE 6

None

None

Flashing Heiloo MSE 3
Zaterdag 6 maart
 17:00
17:00
BV Hoofddorp MSE 3

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 7
Zaterdag 6 maart
 12:00
12:00
D.W.V. MSE 1

None

None

AMVJ-Amsterdam MSE 1
Zaterdag 6 maart
 12:00
12:00
Harlemlakers MSE 5

None

None

BC Schrobbelaar MSE 3
Vrijdag 5 maart
 19:15
19:15
VBC Akrides MSE 3

None

None

BV Amsterdam MSE 6
Zaterdag 13 februari
 20:00
20:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 6

None

None

Harlemlakers MSE 5
Zaterdag 13 februari
 18:00
18:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 7

None

None

D.W.V. MSE 1
Zaterdag 13 februari
 18:00
18:00
BV Amsterdam MSE 6

None

None

BV Hoofddorp MSE 3
Zaterdag 13 februari
 16:30
16:30
AMVJ-Amsterdam MSE 1

None

None

U.S. MSE 6
Zaterdag 13 februari
 15:30
15:30
BC Schrobbelaar MSE 3

None

None

VBC Akrides MSE 3
Zaterdag 6 februari
 17:00
17:00
BV Hoofddorp MSE 3

None

None

BC Schrobbelaar MSE 3
Zaterdag 6 februari
 14:00
14:00
Harlemlakers MSE 5

None

None

Flashing Heiloo MSE 3
Zaterdag 6 februari
 12:00
12:00
D.W.V. MSE 1

None

None

BV Amsterdam MSE 6
Zaterdag 6 februari
 10:30
10:30
AMVJ-Amsterdam MSE 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 7
Vrijdag 5 februari
 08:30
08:30
VBC Akrides MSE 3

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 6
Zondag 31 januari
 12:30
12:30
BC Schrobbelaar MSE 3

None

None

D.W.V. MSE 1
Zaterdag 30 januari
 21:00
21:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 7

None

None

U.S. MSE 6
Zaterdag 30 januari
 19:00
19:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 6

None

None

BV Hoofddorp MSE 3
Zaterdag 30 januari
 14:00
14:00
BV Amsterdam MSE 6

None

None

AMVJ-Amsterdam MSE 1
Zaterdag 30 januari
 08:30
08:30
Flashing Heiloo MSE 3

None

None

VBC Akrides MSE 3
Zondag 24 januari
 14:30
14:30
U.S. MSE 6

None

None

Harlemlakers MSE 5
Zaterdag 23 januari
 20:00
20:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 7

None

None

BV Amsterdam MSE 6
Zaterdag 23 januari
 17:00
17:00
BV Hoofddorp MSE 3

None

None

Flashing Heiloo MSE 3
Zaterdag 23 januari
 13:45
13:45
D.W.V. MSE 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 6
Zaterdag 23 januari
 12:30
12:30
AMVJ-Amsterdam MSE 1

None

None

BC Schrobbelaar MSE 3
Zondag 17 januari
 16:15
16:15
U.S. MSE 6

None

None

BV Amsterdam MSE 6
Zaterdag 16 januari
 21:00
21:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 6

None

None

AMVJ-Amsterdam MSE 1
Zaterdag 16 januari
 18:30
18:30
Flashing Heiloo MSE 3

None

None

D.W.V. MSE 1
Zaterdag 16 januari
 17:30
17:30
BC Schrobbelaar MSE 3

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 7
Zaterdag 16 januari
 14:00
14:00
Harlemlakers MSE 5

None

None

VBC Akrides MSE 3
Zondag 10 januari
 15:30
15:30
AMVJ-Amsterdam MSE 1

None

None

Flashing Heiloo MSE 3
Zaterdag 9 januari
 18:00
18:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 7

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 6
Zaterdag 9 januari
 17:00
17:00
BV Hoofddorp MSE 3

None

None

Harlemlakers MSE 5
Zaterdag 9 januari
 16:00
16:00
BV Amsterdam MSE 6

None

None

BC Schrobbelaar MSE 3
Vrijdag 8 januari
 08:30
08:30
VBC Akrides MSE 3

None

None

U.S. MSE 6